Robin Rogers - Treat Me Right

Chcecie podzielić się z innymi Waszymi odczuciami co do nowej lub ulubionej przez Was płyty? Oto miejsce dla Was!

Moderator: mods

Robin Rogers - Treat Me Right

Postautor: holonmic » stycznia 26, 2009, 3:14 pm

Witam,

Skuszony próbką zapuszczoną w radiowej trójce przesłuchałem całą płytkę "Treat Me Right" nieznanej mi dotąd wykonawczyni Robin Rogers. Mam jakoś słabość do śpiewających kobiet :) , a tutaj proszę - kolejna dawka dobrego głosu i dobrej płyty.

A całą przygodę zacząłem od "Color Blind Angel", który jest na tyle utworem ciekawym i wyrazistym, że nie sposób go ominąć. Nie mam dużego doświadczenia w tego rodzaju muzyce, ale ciekawa aranżacja przykuwa uwagę.

W ogóle zauważyłem, że płytka jest dość interesująca z ciekawie wplecionymi aranżacjami, a głos wokalistki zawsze przebija się na pierwszy plan.

"Robin Rogers
Nominated for Contemporary Blues Female Artist of the Year 2009"

MH.
Awatar użytkownika
holonmic
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: września 9, 2008, 10:08 am
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postautor: RafałS » stycznia 26, 2009, 3:37 pm

Ja miałem własnie zamówić tę płytę (wraz z kilkoma innymi z Blind Pig), kiedy niespodziewanie rockserwis podniósł ceny BP o prawie 50%. :(
Zredukowałem zakupy i przesunąłem Panią Robin na listę oczekujących, gdzie mieszka do dziś...
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: holonmic » grudnia 18, 2010, 11:43 pm

Robin Rogers nie nagra już kolejnej płytki... Podobno odeszła do Pana.

A głos miała taki potężny - po raz pierwszy słyszałem ją w audycji Janka Chojnackiego. Kurcze, w tym wypadku wielka strata...

MH.
Awatar użytkownika
holonmic
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: września 9, 2008, 10:08 am
Lokalizacja: Górny Śląsk


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wasze recenzje płyt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości