Szko?a gry na gitar? Artura Lesickiego

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Szko?a gry na gitar? Artura Lesickiego

Postautor: jj jogi » stycznia 11, 2007, 1:16 pm

Witam. Wszystkim gitarzystom gor?co polecam wydan? w?a?nie w formie dvd szko?? gry na gitarze Artura Lesickiego pt. "Rzemios?o i sztuka". Tych kt?rzy nie znaj? Artura zapraszam na stron? http://www.arturlesicki.pl/ Tam znajdziecie te? infomacje odno?nie tej szko?y. Wspania?y gitarzysta obdarzony talentem pedagogicznym dzieli si? swoj? ogromn? wiedz? na ?amach tego wydawnictwa. Szkoda traci? czas na mozolne samodzielne rozgryzanie zagadek technicznych czy harmonicznych! Warto te? poprawi? technik? i w og?le poszerzy? wiedz? o gitarze i muzyce. Dodam od siebie ze moja prawdziwa przygoda z gitar? elektryczn? zacz??a si? od warsztat?w Blues nad Bobrem w 2001r. Ucz?szcza?em na zaj?cia prowadzone w?a?nie przez Artura. W ci?gu tygodnia nauczy?em si? bardzo du?o (a by?em na etapie ledwie podstawowym) Notatki z tych zaj?? mam do dzi?. Jeszcze raz gor?co polecam to profesjonalne wydawnictwo. Potem ju? tylko s?awa!:)))
Awatar użytkownika
jj jogi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: października 10, 2005, 8:03 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: leszekblues » stycznia 11, 2007, 1:39 pm

Szko?e ta zdazy?em juz przerobic a s?awy jak nima tak nima Jogi :wink:
Niesty spodziewa?em sie czegos wiecej dla mnie bynajmniej
Pewnie Artur wyda kiedys nastepna czesc bo tu jest lizniety zaledwie wierzcho?ek g?ry lodowej w grze na gitarze
Niemniej jednak jest fajnie rzeczowo opowiedziana sprawa podstaw gitary
Dla mnie najlepszy dzial to budowanie formy
leszekblues
 


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości