Wed?ug the Rolling Stones

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Wed?ug the Rolling Stones

Postautor: Basman » października 26, 2006, 11:58 am

Obrazek


Wczoraj do mnie dotar?a i w?a?nie ?ykam.

Ale ju? mog? ?mia?o poleci?.

Przede wszystkim to tzw. wywiad-rzeka, czyli Stonsi m?wi? sami o sobie. Rzecz podzielona na kilkana?cie u?o?onych chronologicznie rozdzia??w przeplecionych esejami, wypowiedziami os?b z bliskiego otoczenia Kamyczak?w. Ca?o?? dope?nia kilkaset zdj??, dyskografia, kalendarium, rozdzia? "who is who". Rzecz jest ?wietnie przet?umaczona przez Piotra Kaczkowskiego, wi?c tym lepiej si? toto czyta.

Wydanie bardzo ?adne, kniga w twardej oprawie, dobrze zszyta.

Oczywi?cie polecam allegrowanie - kniga ma nadrukowan? cen? 49 z? i w okolicach tej sumy trzeba mie? ?eby j? posi??? w "normalnej" ksi?garni. Ja osobi?cie kupi?em u
T E G O sprzedawcy, wi?c polecam - ksi??k? mia?em u siebie 3 dni po wp?acie kasy, a ca?o?? cuzamen z przesy?k? wynios?a 26 peelen?w.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: MałaAlejaRóż » października 26, 2006, 12:15 pm

Te? mam, te? mam :D Kupion? w taniej ksi??ce niedawno, w stoisku "przedsprzeda?e" i te? jako? 21 z? zap?aci?am :) i te? polecam :D

[i tak nawiasem posz?a plota na necie, ?e w przysz?ym roku roku Stonesi chc? znowu wpa?? do Europy i "nadrobi?" straty. i mam nadzieje, ?e tym to nie tylko plota;) i nikt przed koncertem nie zazna ?adnego uszczerbku na zdrowiu:P ...i w ko?cu po paruletniej przerwie mi si? uda ich znowu na ?ywo zobaczy? :D]
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: Robert007Lenert » października 26, 2006, 4:39 pm

No to zaczynam Allegrowanie :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Janusz M. » listopada 10, 2006, 7:19 pm

Niedawno wpad?a mi w sz?apki rzecz pt."Rolling Stones" pope?niona przez niejakiego Billa Wymana ;-) Co? kapitalnego,du?y format,twarda ok?adka i taka masa zdj?? i informacji,?e g?owa odpada.Ma tylko jedn? wad?-tania nie jest,ale warta ka?dej wydanej z?ot?wki.Gor?co polecam,a dla mi?o?nika Kamieni to wr?cz pozycja obowi?zkowa :-)
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Robert007Lenert » listopada 10, 2006, 7:58 pm

Janusz M. pisze:Niedawno wpad?a mi w sz?apki rzecz pt."Rolling Stones" pope?niona przez niejakiego Billa Wymana ;-) Co? kapitalnego,du?y format,twarda ok?adka i taka masa zdj?? i informacji,?e g?owa odpada.Ma tylko jedn? wad?-tania nie jest,ale warta ka?dej wydanej z?ot?wki.Gor?co polecam,a dla mi?o?nika Kamieni to wr?cz pozycja obowi?zkowa :-)

A gdzie ja mozna dostac??? Znam ta pozycje ..moj brat dostal ja w prezencie od swojej firmy :) Dal do przeczytania...ale odstapic nie chce. Ta ksiazka o wymiarach giga albumu to rewelacja!!!
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Janusz M. » listopada 10, 2006, 9:49 pm

Ja swoj? te? dosta?em w prezencie,ale widzia?em j? w Taniej Ksi??ce,na katowickim dworcu PKP.Zaszokowa?a mnie cena 69 z? !!!Mog? sprawdzi? czy jeszcze jest,ale niestety dopiero w poniedzia?ek,i ewentualnie co? mogliby?my pokombinowa? ;-)
Je?li chcesz to w poniedzia?ek dam ci cynk,czy jeszcze jest.
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Robert007Lenert » listopada 10, 2006, 10:01 pm

Sprawdz. Jestem zainteresowany.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Janusz M. » listopada 10, 2006, 10:55 pm

Okej,w poniedzia?ek wieczorem b?dziesz wiedzia?.
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Tommi » listopada 11, 2006, 2:16 pm

Robert007Lenert pisze:
Janusz M. pisze:Niedawno wpad?a mi w sz?apki rzecz pt."Rolling Stones" pope?niona przez niejakiego Billa Wymana ;-) Co? kapitalnego,du?y format,twarda ok?adka i taka masa zdj?? i informacji,?e g?owa odpada.Ma tylko jedn? wad?-tania nie jest,ale warta ka?dej wydanej z?ot?wki.Gor?co polecam,a dla mi?o?nika Kamieni to wr?cz pozycja obowi?zkowa :-)

A gdzie ja mozna dostac??? Znam ta pozycje ..moj brat dostal ja w prezencie od swojej firmy :) Dal do przeczytania...ale odstapic nie chce. Ta ksiazka o wymiarach giga albumu to rewelacja!!!


Bardzo polecam t? pozycje:) mam j? od d?u?szego czasu ale jakos niemoge si? zabra? by j? doko?czy? hehe
Ksi??ka ma 501 stron wiec zajmie wam wiele wieczor?w :) ale naprawde warto, duzo zdj?? z r??nych czas?w stones?w i nietylko. Duzo wspomnien o zespo?ach ktore wtedy w W.Brytani takze wsp??tworzyli historie bluesa i muzyki. Oryginalne plakaty z koncert?w z lat 60' a takze np zdjecia oryginalnych list?w pisanych przez Briana Jones'a czy Iana Steward'a do wytw?rni i studia nagra?.
Ta ksi??ka to poprostu jedna wielka encyklopedia Stones?w i muzyki od lat 60' do dzi?.
Ja za ksi??k? niestety musia?em wyda? 110PLN (wiec 69 to dobra cena za taka pozycje), ale jak zobaczy?em tak? ksi?go o Stonesach, to musialem ja mie? na swej p??cew pokoju.
If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: MałaAlejaRóż » listopada 14, 2006, 4:15 pm

Tommi pisze:Ksi??ka ma 501 stron wiec zajmie wam wiele wieczor?w :)

teoretycznie... mi si? nad ranem po 1 wolnym wieczorze sko?czy?a... ;)
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: Janusz M. » listopada 14, 2006, 7:25 pm

Niestety w tej chwili ju? jej nie ma,ale mam si? codziennie dowiadywa?,bo jeszcze ma by?.Jakby co,dam cynk na priv.
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: StS » listopada 14, 2006, 8:15 pm

Ostatnio zmieniony listopada 14, 2006, 9:58 pm przez StS, łącznie zmieniany 1 raz
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Robert007Lenert » listopada 14, 2006, 9:47 pm

Janusz M. pisze:Niestety w tej chwili ju? jej nie ma,ale mam si? codziennie dowiadywa?,bo jeszcze ma by?.Jakby co,dam cynk na priv.

Bede wdzieczny :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Tommi » listopada 15, 2006, 8:03 pm

Ma?aAlejaR?? pisze:teoretycznie... mi si? nad ranem po 1 wolnym wieczorze sko?czy?a... ;)


To gratuluje:) Dla mnie jest to niewykonalne, bo jak czytam musi byc odpowiednia oprawa w tle, tj. czytajac epizod z roku np 1969 w tle gra sobie muzyka z p?yty wydanej w tym?e roku :D wtedy calkowicie sie przenosze do tamtych czas?w, wiec chronologia tak biografii jak i muzyki musi byc zachowana 8) . Pozatym kazdy oryginalny list musi byc wnikliwie przeczytany - wbrew pozorom czasu to zajmuje.

Ale wracajac do tematu zak?adki, next moj? pozycja ksiazkow? z pewno?ci? bedzie "Wed?ug The Rolling Stones" :lol:
If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: MałaAlejaRóż » listopada 16, 2006, 2:15 pm

heh, ja tak mam, ?e jak sie dorwe do jakiej? ksi??ki z kaw? to koniec... schizofrenia taka- ma?y ?wiatek i sie dopiero od niej odklejam jak zauwa?e, ?e sie wla?nie sko?czy?a ;)
ale to sie jednak rzadko zdarza, bo wolne wieczory i zero ludzi w mieszkaniu to ?wi?to normalnie ;)
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: paul david » listopada 18, 2006, 4:22 pm

Czyta?em z jakies dwa lata temu "Wed?ug RS" - ciekawe prowadzili ?ycie- szczegolnie poczatki - najwi?kszym "?obuzem" by? Keith Richadrs ale i tak go najbardziej z nich lubi?...on jest takim olewaczem wszystkiego ze tylko pozazdroscic a do tego zdolna bestyja... :lol: :wink:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Janusz M. » listopada 19, 2006, 11:41 am

Tak jest,Keith to prawdziwy Rolling Stone,te? darz? go najwi?ksz? sympati?.Jako? najmniej lubi? Jaggera,o wiele mniej ni? Ronniego czy ch?opak?w z sekcji.Niestety,wydaje mnie sie?,?e moje sympatie maj? w dupalu :lol:
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: Tommi » listopada 21, 2006, 6:50 pm

A mnie najbardziej siem podoba Brian Jones. Te? by? niez?y ?obuz, no i mia? niesamowity talent do szybkiej nauki gry na r??norakich instrumentach jak np sitar - cho? to chyba zapo?yczyli od G.Harrisona.
If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.

Postautor: Robert007Lenert » listopada 22, 2006, 5:30 pm

Robert007Lenert pisze:
Janusz M. pisze:Niestety w tej chwili ju? jej nie ma,ale mam si? codziennie dowiadywa?,bo jeszcze ma by?.Jakby co,dam cynk na priv.

Bede wdzieczny :)

Wielkie dzieki Janusz :) :) :) Juz nie musze pozyczac od brata, mam wlasna!!!! Wlasnie Olek Gorny mi wiezie :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Janusz M. » listopada 22, 2006, 8:12 pm

To super!!! To ?e mog?em si? do tego przyczyni?,cieszy mnie jak ka?u?a dzika :-D
?ycz? mi?ej lektury :-D
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości

cron