Nick Mason - PINK FLOYD - MOJE WSPOMNIENIA

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Nick Mason - PINK FLOYD - MOJE WSPOMNIENIA

Postautor: Basman » maja 1, 2006, 3:32 pm

W?a?nie jestem w po?owie. Cudnie wydane, masa fotek, a tekst bliski idea?u. Dystans do samego siebie i zespo?u jako takiego, odpowiednia doza autoironii i bardzo przyjemnego dowcipu, a wobec siebie to i odrobink? autocynizmu, bardzo trze?wego, przynajmniej w moim odbiorze.

Fajnie si? czyta, zw?aszcza momenty o tym, jak p?yty nagrywali... W dozie komputer?w, sampler?w i cyfrowej edycji opowie?? o ci?ciu ta?my no?yczkami i wyszukiwaniu efekt?w d?wi?kowych w bibliotece firmy fonograficznej....

Bardzo fajnie si? czyta.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: motyla noga » maja 1, 2006, 9:05 pm

szkoda tylko, ?e cena jak dla mnie ma?o przyst?pna...ale wydanie pi?kne
All you need is love...
Awatar użytkownika
motyla noga
blueslover
blueslover
 
Posty: 414
Rejestracja: września 5, 2005, 6:10 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Selphie » maja 5, 2006, 1:15 am

przyjemna w czytaniu i przepi?knie wydana, z wieloma ?wietnymi zdj?ciami, ciekawymi smaczkami and many others. Po jej przeczytaniu rozja?nia si? rola i miejsce w procesach tworzenia muzyki wielu os?b, a konflikty wewn?trz zespo?u opisane zosta?y delikatnie i, co najwa?niejsze, nie razi?y subiektywizmem. Mason w?a?ciwie darowa? sobie wi?ksz? cz??? opisu ?ycia prywatnego cz?onk?w zespo?u, je?li nie mia?o ono bezpo?redniego wp?ywu na muzyk?, dlatego mog? z r?k? na sercu powiedzie?, ?e to ksi??ka o PINK FLOYD.
Przemi?? cech?, kt?ra sprawi?a, ?e nie mog?am powstrzyma? si? od ?miechu co p?? strony, jest doskona?y humor przeplataj?cy i urozmaicaj?cy histori? oraz oddaj?cy nastr?j panuj?cy w zespole.
podsumowuj?c - pierwsza klasa!! :)

z podzi?kowaniem dla wujka za tak pi?kny prezent gwiazdkowy :]
Katarzyna Joanna Czemplik ;>
Selphie



Dobra muzyka to przede wszystkim emocje
Radio AFERA
Awatar użytkownika
Selphie
blueslover
blueslover
 
Posty: 543
Rejestracja: lutego 3, 2006, 12:01 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: Kuba Chmiel » maja 5, 2006, 5:38 pm

Te? dosta?em na gwiazdk?. Pi?kne wydanie, ale jeszcze nie mia?em czasu przeczyta? (matura:/). Na razie zacz??em, super si? czyta, ?wietny humor.
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: sedit » maja 12, 2006, 9:16 am

Wiecie, bardzo chcia?em mie? t? ksi??k?, ale 100 z? to by?a lekka przesada, dlatego czekam a? stanieje, co podejrzewam ju? si? zacz??o ;)
nawet planowa?em z Tat? na sp??k? kupic Mamie na urodziny t? ksi??k?, ?eby?my mogli poczyta? ;P

pozdrawiam Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Emilka » maja 15, 2006, 10:23 am

ksiazka Masona to naprawde godna polecenia lekura, a ze wzgledu na ogromna doze humoru, polecam j? nie tylko tym "r??owym", ale wszystkim fanom Muzyki przed du?e eM. Zdj?? w ksi??ce ca?a masa, wydawnictwo ?wietnie ??czy w sobie cechy albumu i rzeczowej lektury. Mam wra?enie, ?e ze wzgl?du na autorstwo Masona, nie ma tu tego nieco pompatycznego wyd?wieku, kt?ry cz?sto zdarza si?, gdy kto? "z zewn?trz" opisuje muzyczn? legend?. Nikt nie mo?e by? tak blisko zespo?u, jak jego cz?onek, i to si? czuje cztaj?c "Inside Out" Momentami poczynione przez Nicka relacje z tworzenia jakiego? utworu czy p?yty wydaj? si? ?miesznie trywialne w zestawieniu z og?lnie przyj?t? opini? o p?ycie (w stylu :Wish You Were Here-w sumie ca?kiem nie?le nam to wysz?o).

A m?j egzemplarz? jedyny i niepowtarzalny z imienn? dedykacj? Masona na pierwszej stronie poczynion? na 2 dni przed moimi 20urodzinami w Krakowie :):):) niesamowite prze?ycie...do dzi? nie wierz?, ?e rozmawia?am z 1/4 Pink Floyd, dobrze ?e mam zdj?cie na dow?d (dobra, przyznaj?, mam fio?a:D)
seeEMILYplay
Awatar użytkownika
Emilka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 168
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 11:35 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Statesboro » maja 18, 2006, 11:12 pm

Emilka pisze:ksiazka Masona to naprawde godna polecenia lekura, a ze wzgledu na ogromna doze humoru, polecam j? nie tylko tym "r??owym", ale wszystkim fanom Muzyki przed du?e eM. Zdj?? w ksi??ce ca?a masa, wydawnictwo ?wietnie ??czy w sobie cechy albumu i rzeczowej lektury. Mam wra?enie, ?e ze wzgl?du na autorstwo Masona, nie ma tu tego nieco pompatycznego wyd?wieku, kt?ry cz?sto zdarza si?, gdy kto? "z zewn?trz" opisuje muzyczn? legend?. Nikt nie mo?e by? tak blisko zespo?u, jak jego cz?onek, i to si? czuje cztaj?c "Inside Out" Momentami poczynione przez Nicka relacje z tworzenia jakiego? utworu czy p?yty wydaj? si? ?miesznie trywialne w zestawieniu z og?lnie przyj?t? opini? o p?ycie (w stylu :Wish You Were Here-w sumie ca?kiem nie?le nam to wysz?o).

A m?j egzemplarz? jedyny i niepowtarzalny z imienn? dedykacj? Masona na pierwszej stronie poczynion? na 2 dni przed moimi 20urodzinami w Krakowie :):):) niesamowite prze?ycie...do dzi? nie wierz?, ?e rozmawia?am z 1/4 Pink Floyd, dobrze ?e mam zdj?cie na dow?d (dobra, przyznaj?, mam fio?a:D)

Jeeeeeejku zazdroszcz? bo te? mam fio?a na punkcie PF i to WIELACHNEGO! Po przeczytaniu tych wszystkich recenzji b?d? musia? si?gn?? po to wydawnictwo.
Pozdrawiam!
________________________________
Every day, every day I've got the Blues...
Awatar użytkownika
Statesboro
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 833
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 10:39 pm

Postautor: kopruch » maja 23, 2006, 12:40 pm

W?a?nie....si?gn?? mo?na z p?lki w empiku ale do kasy juz bym nie podszedl :( Mam jedna biografie PF druga mialem przyczon? i t? bym te? przeczytal ale nieststy nie wysiedze z tym w empiku...... :D
streemo.pl/zamach stanu
Awatar użytkownika
kopruch
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 105
Rejestracja: kwietnia 16, 2006, 6:02 am
Lokalizacja: Siemianowice Sl.

Postautor: Basman » maja 23, 2006, 12:47 pm

Eeeeeeee nie sapa?.

Ramka fajek kosztuje 5 zyli, tyle samo browar w knajpie (albo i wi?cej). Za taaaaaaak? knig? to jest cena umiarkowana, a nale?y troszk? poczeka?, to potanieje.

Zw?aszcza ?e w ksi?garni internetowej widz? ?e ju? ta?sza - 89,99.

Teraz sobie Kiedisa BLIZN? musz? ?ykn??. A ta biografia Janiski fajna, warto ?
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: cygnus74 » marca 4, 2007, 6:02 pm

Pi?kna opowie?? o Pink Floyd.Bogata w archiwalne zdj?cia.Czyta si? z wielk? przyjemno?ci?.Kopalnia wiedzy (nie tylko o Pink Floyd).Polecam bardzo!
Awatar użytkownika
cygnus74
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 108
Rejestracja: lutego 28, 2007, 6:25 pm
Lokalizacja: Zdrowoszcz


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

cron