Satysfakcja

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Satysfakcja

Postautor: Robert007Lenert » stycznia 8, 2006, 10:48 pm

Wyszogrodzki D. "Satysfakcja historia zespo?u The Rolling Stones" To dobre jest... warto poczytac :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: dyczkosia » kwietnia 11, 2006, 8:50 pm

:D Tak jest, zgadzam si? z t? opini?, bardzo mi?o si? czyta?o (cho? znam tylko starsz? wersj? "Satysfakcji", nie wiem co jest w nowszych). Pan Wyszogrodzki lekko i przyjemnie opisuje perypetie zespo?u, szczeg?lnie podoba?y mi si? te wcze?niejsze historie, z lat 60. i 70. <si? dzia?o czasami, ech, ch?opaki... > 8)

Je?li dobrze pami?tam fajnie zosta? tam opisany Brian Jones, widz? go jak ?ywego :) Ale mo?e to tylko jakie? rozlane wra?enie, kt?re zosta?o mi po lekturze tej ksi??ki (w ko?cu min??o ju? 8 lat od czasu gdy j? mia?am po raz ostatni w r?kach).

[8 lat to du?o, ale w miar? up?ywu czasu coraz mniej... - wyrwa?o mi si? zdanie filozoficzne 8) ]

:wink: Ksi??k? polecam wszystkim, kt?rzy lubi? czyta? o zespole, a nie poprzestaj? na obrazkach i zdj?ciach, hehe
a.k.a. Florentine Pogen

"Umysł jest jak spadochron. Dopóki go nie otworzysz - nie działa." (F. Zappa)
Awatar użytkownika
dyczkosia
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 986
Rejestracja: marca 15, 2006, 11:38 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Tommi » kwietnia 12, 2006, 10:12 pm

Fakt, ksi??ka Wyszogrodzkiego jest bardzo dobra (chyba jedyna - a przynajmniej jedna z niewielu polskich). W ciekawy spos?b opowiada o zespole, niemniej jednak je?li chodzi o Stones?w bardziej polecam "Prawdziwe przygody The Rolling Stones" autorstwa Stanley'a Bootha (nazwisko mog?em przekr?ci?-sorry), kt?ry podr??owa? ze Stonesami i mia? wy??cznosc na opisanie ich przyg?d.

W zasadzie to generalnie polecam obie pozycje :lol:
If you're down on your luck
And you can't harmonize
Find a girl with far away eyes
Awatar użytkownika
Tommi
blueslover
blueslover
 
Posty: 421
Rejestracja: sierpnia 19, 2004, 4:03 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości