Twój Blues nr 50

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Twój Blues nr 50

Postautor: karambol » września 25, 2012, 7:07 am

Gratuluję "pięćdziesiątki" i życzę kolejnych !
W numerze najlepszy wywiad jaki kiedykolwiek ukazał się w tych 50 wydaniach czyli ten z Otisem Taylorem. Oczywiście największa zasługa samego artysty ale i "przepytujący" go Tomasz Gregorczyk stanął na wysokości zadania.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Zdzisław Pająk » września 25, 2012, 7:56 am

Jest też ciekawy wywiad z Robertem Cray'em, gwiazdą tegorocznej Rawy
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: karambol » września 25, 2012, 9:38 am

Zdzisław Pająk pisze:Jest też ciekawy wywiad z Robertem Cray'em, gwiazdą tegorocznej Rawy

Rzecz jasna na 74 stronach jest sporo ciekawego ale wywiad z Otisem Taylorem przebija wszystko.
Wiedziałem, że Piotr Grząślewicz to muzyk wszechstronny ale nie podejrzewałem go aż tak bardzo szerokie zainteresowania. Kiedy on na to wszystko znajduje czas?
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: kora » września 25, 2012, 11:04 am

Piękne pożegnanie Wiesia Chmielewskiego :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » września 25, 2012, 9:53 pm

Przykro mi się zrobiło, gdy nie zauważyłam żadnej wzmianki / informacji , ze ktoś taki jak Popa Chubby, czy Tommy Castro przyjadą do Polski na JBF :?

TB, to jedna z moich ulubionych lektur :wink: Wielką sympatią i szacunkiem darzę założyciela jak również tych ,którzy go współtworzą .
Tak być jednak, moim zdaniem nie powinno .
Takie wydarzenie w tak prestiżowym piśmie , w jakiejkolwiek formie - powinno być jednak odnotowane :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Zdzisław Pająk » września 26, 2012, 7:10 pm

kora_ pisze:Piękne pożegnanie Wiesia Chmielewskiego :wink:


Prawda, choć niestety bardzo smutna :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: holonmic » października 1, 2012, 12:58 pm

kora_ pisze:Przykro mi się zrobiło, gdy nie zauważyłam żadnej wzmianki / informacji , ze ktoś taki jak Popa Chubby, czy Tommy Castro przyjadą do Polski na JBF :?

TB, to jedna z moich ulubionych lektur :wink: Wielką sympatią i szacunkiem darzę założyciela jak również tych ,którzy go współtworzą .
Tak być jednak, moim zdaniem nie powinno .
Takie wydarzenie w tak prestiżowym piśmie , w jakiejkolwiek formie - powinno być jednak odnotowane :wink:


W 2007 też jedno wydarzenie nie zostało dostrzeżone w TB. Na moją wzmiankę otrzymałem odpowiedź :

"Nie piszemy bo organizator jego polskich koncertów, agencja ... oświadczyła, że nie jest zainteresowana ich promocją w Twoim Bluesie."

Wtedy zrozumiałem, że jednak prawie wszystko obraca się wśród pięniądza. Trzeba przyjąć do wiadomości : nie płacą, nie chcą, nie zapraszają, nie fundują - nie ma ich.

Trochę przypomina mi się pozytywne doświadczenie z księgarni na Placu Wolności w Katowicach. Tam kilkakrotnie spotkałem się z pomocą, a próba zapłaty kończyła się : nie za wszystko na tym świecie trzeba płacić. Smutny jest tylko fakt, że ... tej księgarni już nie ma.

Tak więc z pozycji redakcji TB wszystko jest jak najbardziej prawidłowe. Czy się z tym zgadzamy, czy nie - tak po prostu jest i basta.

MH.
Awatar użytkownika
holonmic
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: września 9, 2008, 10:08 am
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postautor: Brzoza » października 1, 2012, 2:56 pm

holonmic pisze:
kora_ pisze:Przykro mi się zrobiło, gdy nie zauważyłam żadnej wzmianki / informacji , ze ktoś taki jak Popa Chubby, czy Tommy Castro przyjadą do Polski na JBF :?

TB, to jedna z moich ulubionych lektur :wink: Wielką sympatią i szacunkiem darzę założyciela jak również tych ,którzy go współtworzą .
Tak być jednak, moim zdaniem nie powinno .
Takie wydarzenie w tak prestiżowym piśmie , w jakiejkolwiek formie - powinno być jednak odnotowane :wink:


W 2007 też jedno wydarzenie nie zostało dostrzeżone w TB. Na moją wzmiankę otrzymałem odpowiedź :

"Nie piszemy bo organizator jego polskich koncertów, agencja ... oświadczyła, że nie jest zainteresowana ich promocją w Twoim Bluesie."

Wtedy zrozumiałem, że jednak prawie wszystko obraca się wśród pięniądza. Trzeba przyjąć do wiadomości : nie płacą, nie chcą, nie zapraszają, nie fundują - nie ma ich.

Trochę przypomina mi się pozytywne doświadczenie z księgarni na Placu Wolności w Katowicach. Tam kilkakrotnie spotkałem się z pomocą, a próba zapłaty kończyła się : nie za wszystko na tym świecie trzeba płacić. Smutny jest tylko fakt, że ... tej księgarni już nie ma.

Tak więc z pozycji redakcji TB wszystko jest jak najbardziej prawidłowe. Czy się z tym zgadzamy, czy nie - tak po prostu jest i basta.

MH.


Też mnie coś podobnego spotkało.
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości