Andrzej Przybielski

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Andrzej Przybielski

Postautor: Zdzisław Pająk » lutego 14, 2012, 10:13 pm

Rok temu, po śmierci Andrzeja Przybielskiego, ktoś zamieścił tu o Nim informację. I choć Andrzej nie grał bluesa (uczestniczył w sesji bluesowej grupy "Green Grass" w 2006) to dzielę się informacją, że Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy na rocznicę śmierci Przybielskiego wydało moją o Nim książkę "Maluj muzykę bracie" - to podróż przez Jego życie przybliżająca także Jego dokonania koncertowe i płytowe (m.in. z Niemenem, SBB, S.Sojką, T.Stańko, jassowcami, A.Kurylewiczem itp). Do książki dołączona jest płyta autorska "Asocjacji A.Przybielskiego" - "Sesja Open". Więcej zapewne na stronie MCK - Bydgoszcz
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: agrypa » lutego 14, 2012, 11:01 pm

Dzieki Panie Zdzislawie. Major jest dla mnie niezwykle wazna postacia. Zaczynamy starania o ksiazke.
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Zdzisław Pająk » lutego 14, 2012, 11:18 pm

agrypa pisze:Dzieki Panie Zdzislawie. Major jest dla mnie niezwykle wazna postacia. Zaczynamy starania o ksiazke.


Jeśli będziesz miał kłopoty daj mi znać na priva, postaram sie pomóc(choć na dzis to mam tylko jeden egzemplarz)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: agrypa » lutego 14, 2012, 11:29 pm

Serdeczne dzieki :)
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Zdzisław Pająk » lutego 23, 2012, 8:55 pm

Książkę o Andrzeju Przybielskim jak też resztkę książek o Burdonie i Claptonie przywożę na Solówkę
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości

cron