Kwartalnik Twój Blues uhonorowany "Keeping the Blues A

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Kwartalnik Twój Blues uhonorowany "Keeping the Blues A

Postautor: Spaniel » listopada 9, 2010, 6:49 pm

"Kwartalnik Twój Blues uhonorowany nagrodą "Keeping the Blues Alive"!
W najśmielszych marzeniach nie byłem w stanie sobie wyobrazić lepszego finału roku, w którym świętujemy 10-lecie istnienia naszego czasopisma. Kapituła The Blues Foundation ogłosiła właśnie, że tegoroczna nagroda "Keeping the Blues Alive" w dziedzinie "Print Media" została przyznana Kwartalnikowi Twój Blues!!!

Po raz pierwszy w swej 31-letniej historii bluesowy "Oskar" trafia do Polski; zaledwie szósty raz jest przyznany wydawnictwu europejskiemu. Wcześniej tego honoru dostąpiły tytuły amerykańskie oraz najstarszy europejski magazyn bluesowy, szwedzki Jefferson (ukazuje się od 1968 roku), włoski "Il Blues", holenderski "Block", oraz brytyjskie: "Blues Matter" i "Blues & Rhythm"."
Napisał red. Andrzej Matysik w Newsletterze
:!:
Serdecznie gratuluję Redaktorowi Naczelnemu i całej szanownej Redakcji kwartalnika Twój Blues :)
źródło : http://www.twojblues.com/aktualnosci.php?id=307
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 10, 2010, 12:03 am

Także Wielkie Gratulacje!!! Danusiu, Andrzeju, Ewo, Zosiu, jesteśmy dumni z Waszego sukcesu i ufamy, że Polskie Media ( w szerokim tego słowa znaczeniu), potrafią wykorzystać ten sukces!!!

Oklaski ze wszech miar zasłużone!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Paweł Stomma » listopada 10, 2010, 12:11 am

Wspaniała wiadomość!
Gratulacje!
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Robert007Lenert » listopada 10, 2010, 12:20 am

Gratuluje!!!
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: karambol » listopada 10, 2010, 8:14 am

I ja przyłączam się do gratulacji. Redaktorowi naczelnemu i całej redakcji życzę kolejnych sukcesów.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: StS » listopada 10, 2010, 8:50 am

Jako realny prenumerator od pierwszego wydania przyłączam się do gratulacji.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Wiesław Chmielewski » listopada 10, 2010, 1:04 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Także Wielkie Gratulacje!!! Danusiu, Andrzeju, Ewo, Zosiu, jesteśmy dumni z Waszego sukcesu i ufamy, że Polskie Media ( w szerokim tego słowa znaczeniu), potrafią wykorzystać ten sukces!!!

Oklaski ze wszech miar zasłużone!!! :)


Szanowny Ojcze Dyrektorze

Tym wpisem ja jako jeden z tych którzy 10 lat temu zaczynali z "Twoim Bluesem" poczułem się trochę poza nawiasem...
Nie uwolnisz się od siebie zmieniając miejsce zamieszkania- Ernest Hemingway

Wieczór Bluesowy - środa 20’10
Radio Sochaczew * słuchaj
Awatar użytkownika
Wiesław Chmielewski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2033
Rejestracja: listopada 11, 2008, 2:36 pm
Lokalizacja: sochaczew

Postautor: Spaniel » listopada 10, 2010, 1:42 pm

Wiesław Chmielewski pisze:Tym wpisem ja jako jeden z tych którzy 10 lat temu zaczynali z "Twoim Bluesem" poczułem się trochę poza nawiasem...

Oj, chyba to określenie "poza nawiasem" jest mocno na wyrost :) szanowny redaktorze Wiesławie. Do dzisiaj pamiętam jako czytelnik TB np. wspaniały wywiad z Karoliną Cygonek :!: . Rozpoczynając ten wątek wprawdzie umieściłem link do całego tekstu red. Andrzeja Matysika cytując jedynie fragment całości, teraz umieszczę drugi fragment w pełni się z nim identyfikując : Pisze Andrzej Matysik :
"W szczególności chcę podziękować tym, którzy są z Twoim Bluesem nieustannie od momentu, gdy 10 lat temu szukałem chętnych do współpracy przy pierwszym numerze. Są to: Wiesław A. Chmielewski, Mirek Dyka, Ryszard Gloger, Piotr Gwizdała, Ewa Jodko, Roman Kalarus, Danuta Matysik, Zosia Matysik, Krzysztof Szafraniec, Mariusz Szalbierz i Sławek Wierzcholski."
Wszystkim Państwu jeszcze raz szczerze gratuluje i nisko się kłania skromny czytelnik wspaniałego TWOJEGO BLUESA :) Dajecie nam swoją pracą nad Kwartalnikiem dużo radości i edukujecie, co uważam za Waszą ważną misję ... dlatego świętuję sukces TB razem z cała rodziną LUDZI BLUESA. Najlepszego ... :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 10, 2010, 8:06 pm

Wiesław Chmielewski pisze:Szanowny Ojcze Dyrektorze

Tym wpisem ja jako jeden z tych którzy 10 lat temu zaczynali z "Twoim Bluesem" poczułem się trochę poza nawiasem...

Wiesiu Kochany! Ja po prostu składałem Gratulacje założycielom pisama, oczywiście myśląc o Wszystkich, którzy współtworzyli i tworzą Twojego Bluesa.
Przecież Ty dobrze o tym wiesz! Wszyscy wiemy ile serca i całego siebie włożyłeś w pisanie w Twoim Bluesie.

Serdecznie i Gorąco cię Pozdrawiam!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: RockOnCellBlock » listopada 11, 2010, 11:50 am

Zauważyłam to w zakładce newsów, napiszę i tu: Jedna z zaledwie 4 nagród wykraczających poza granice Ameryki! No i jedną z nich otrzymał Paul Jones! Tym bardziej gratuluję JAK NAJBARDZIEJ ZASŁUŻONEGO wyróżnienia! :)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: karambol » listopada 11, 2010, 4:57 pm

Przyznać trzeba, że tytuł tej nagrody jest wyjątkowo udany - „Keeping the Blues Alive”. Tym bardziej cieszy, że wkład TB w tej materii został zauważony.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: J A R O M I » listopada 17, 2010, 8:21 am

OGROMNE GRATULACJE PRZESYŁA JAROMI

Obrazek
Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa. Jaromi
www.jaromi.com . http://pl.youtube.com/BluesJaromi . www.jaromi.com/eka
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Spaniel » stycznia 19, 2011, 11:59 am

W związku z przyznaną przez kapitułę the Blues Foundation nagrodą, reprezentacja redakcji TB już się szykuje na podróż do Memphis, by tam 5 lutego odebrać nagrodę "Keeping the Blues Alive" w kategorii Print Media. Zgodnie z deklaracją Redaktora Naczelnego, że trofeum jest traktowane jako wyróżnienie nie tylko dla redakcji, ale również dla naszych współpracowników oraz czytelników. Redakcja TB chce publicznie zaprezentować statuetkę podczas specjalnej, uroczystej gali.
Gala odbędzie się w piątek, 11 lutego o godzinie 19 w stylowym wnętrzu chorzowskiego Centrum "Sztygarka". O oprawę muzyczną zadbają Boogie Boys. Wybór akurat tego zespołu jako ilustracji muzycznej do prezentacji nagrody przyznawanej przez the Blues Foundation nie jest przypadkowy, gdyż z wszystkich polskich formacji biorących dotąd udział w organizowanym przez Fundację konkursie International Blues Challenge, właśnie Boogie Boys odnieśli jak dotąd największy sukces (w 2009 roku zakwalifikowali się do finałowej dziesiątki).
źródło : http://www.twojblues.com/aktualnosci.php?id=370
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » stycznia 25, 2011, 5:39 am

Nowy rekord świata Poczty Polskiej!
Przesyłka z TB43 nadana w Chorzowie 21 grudnia 2010 dotarła do Grodziska Mazowieckiego wczoraj, czyli po 36 dniach!

Gratulacje dla naszych dzielnych pocztowców!!!
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: zadra » lutego 3, 2011, 12:32 am

Na każdej poczcie chcieli poczytać , to i zeszło;)
Zapanujesz nad wszystkim, panując nad sobą

www.kulisz.pl
Awatar użytkownika
zadra
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1422
Rejestracja: maja 27, 2007, 9:39 pm
Lokalizacja: Tychy


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości