Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: B&B » września 28, 2010, 8:34 pm

Właśnie wyjąłem ze skrzynki... nie zdążyłem oczywiście jeszcze przeczytać, ale znalazłem w nim Kartę do głosowania na jednego (tylko jednego) z 17-stu zgłoszonych kandydatów do uczestniczenia w European Blues Challenge (Berlin, 11-12 marca 2011). No to teraz mam zgryz :?
Ostatnio zmieniony września 29, 2010, 7:15 am przez B&B, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: Spaniel » września 28, 2010, 11:41 pm

B&B pisze:Właśnie wyjąłem ze skrzynki... nie zdążyłem oczywiście jeszcze przeczytać, ale znalazłem w nim Kartę do głosowania na jednego (tylko jednego) z 17-stu zgłoszonych kandydatów do uczestniczenia w Baltic Blues Challenge (Berlin, 11-12 marca 2011). No to teraz mam zgryz :?

Też dostałem :) , ale zgryzu nie mam, bo bez problemu wybrałem :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: B&B » września 29, 2010, 7:16 am

Spaniel pisze:Też dostałem :) , ale zgryzu nie mam, bo bez problemu wybrałem :D

To zaskakujące, bo przecież Blues Menu nie ma w ankiecie :?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: Spaniel » września 29, 2010, 8:57 am

B&B pisze:To zaskakujące, bo przecież Blues Menu nie ma w ankiecie :?

Dzięki za niespodziewaną choć nieco złośliwą reklamę(figlarzu :D) chcę wierzyć , że jednak czystą w intencjach :) . Masz rację nie było, bo jest wiek i zbiór doświadczeń wymalowany na twarzy i skroniach, kiedy w konkursy piękności już bawić się nie wypada 8), byłoby to żenujące . Powtórzę Wieśku, zgryzu u mnie brak :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: B&B » września 29, 2010, 9:08 am

Spaniel pisze:... bo jest wiek i zbiór doświadczeń wymalowany na twarzy i skroniach, kiedy w konkursy piękności już bawić się nie wypada 8), byłoby to żenujące.

Hmmm, nie wszyscy chyba tak sądzą, bo i starszaków-rutyniarzy w tej ankiecie można znaleźć. Póki co - limitów wiekowych do Challenge'u nie wprowadzono :wink:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: Spaniel » września 29, 2010, 10:31 am

B&B pisze:Hmmm, nie wszyscy chyba tak sądzą, bo i starszaków-rutyniarzy w tej ankiecie można znaleźć. Póki co - limitów wiekowych do Challenge'u nie wprowadzono :wink:

Nie możemy brać na siebie odpowiedzialności za decyzje innych :) może rajcują ich konkursy, w Berlinie nie byli i chcą zwiedzić nie wiem ??? Powodów mogą być setki. Każdy ma swoje zasady my jak wielu innych rutyniarzy, których w zestawieniu nie ma w konkursach już od wielu lat nie występujemy .... .
Wieśku spójrz na zestawienie są w nim młodzi, no tak do 30 paru lat , a już z dużymi osiągnięciami niech się ścigają "ku chwale" .... Tak naprawdę sądzę, że przekomarzasz się ze mną , a myślisz podobnie. :) .To już chyba wiesz dlaczego u mnie zgryza brak , kto ma mój głos :D i za kogo kciuki trzymam :)
Tak to Blues Menu i ja widzę. My sobie cichutko przygotowujemy "koncertową", 2 pastorałki na płytę rodzącą się na tu na forum. Majowy koncert na 50-Jaromiego i materiał na autorska płytę na 2012 na jubileusz 60-Tada. Roboty huk na wyścigi czasu brak :wink:
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: B&B » września 29, 2010, 11:02 am

Spaniel pisze: .... Tak naprawdę sądzę, że przekomarzasz się ze mną , a myślisz podobnie. :) .To już chyba wiesz dlaczego u mnie zgryza brak , kto ma mój głos :D i za kogo kciuki trzymam :)

Nie, ja się nie przekomarzam, ja tylko zwracam uwagę na pewne fakty 8)
I naprawdę nie mam pojęcia na kogo zagłosujesz...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: Spaniel » września 29, 2010, 11:31 am

B&B pisze:Nie, ja się nie przekomarzam, ja tylko zwracam uwagę na pewne fakty 8)
I naprawdę nie mam pojęcia na kogo zagłosujesz...

Wieśku, a ja staram się wyjaśnić genezę postępowania :) . Czytałeś tekst pt: "... to już trzydzieści lat" w 42TB jest tam skomplementowana przy 93r. pewna Orchestra :) wiesz kto grał w niej na klawiszach ? ... no to wiesz kto dostał mój głos już rano wysłany :). Nie mogę Ci odpowiedzieć przecież wprost 8) :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: StS » października 1, 2010, 5:36 pm

B&B pisze:Właśnie wyjąłem ze skrzynki... nie zdążyłem oczywiście jeszcze przeczytać, ale znalazłem w nim Kartę do głosowania na jednego (tylko jednego) z 17-stu zgłoszonych kandydatów do uczestniczenia w European Blues Challenge (Berlin, 11-12 marca 2011). No to teraz mam zgryz :?
Też miałem z tym problem, ale powiem Ci w sekrecie, że postanowiłem wykorzystać wiedzę znawcy krajowej sceny bluesowej.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: kora » października 2, 2010, 6:57 am

Bardzo ciekawe artykuły i piękne zdjęcia, no i wiadomość,która mnie zelektryzowała :lol:
- 19 listopada w Sumperku w ramach Blues Alive,wystąpi
- Corey Harris !
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

XXX RAWA BLUES w 42TB

Postautor: Spaniel » października 3, 2010, 11:50 am

Dla fanów Rawa Blues gratka nie lada artykuły o gwiazdach 30 edycji festiwalu :!: w nr 42 kwartalnika Twój Blues .

Brawo red. Andrzej Matysik i Redakcja :)

Obrazek
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój Blues nr 42 - jesień 2010

Postautor: B&B » października 4, 2010, 8:37 pm

Spaniel pisze:Czytałeś tekst pt: "... to już trzydzieści lat" w 42TB jest tam skomplementowana przy 93r. pewna Orchestra Smile wiesz kto grał w niej na klawiszach ? ... no to wiesz kto dostał mój głos już rano wysłany

StS pisze:
B&B pisze:Właśnie wyjąłem ze skrzynki... nie zdążyłem oczywiście jeszcze przeczytać, ale znalazłem w nim Kartę do głosowania na jednego (tylko jednego) z 17-stu zgłoszonych kandydatów do uczestniczenia w European Blues Challenge (Berlin, 11-12 marca 2011). No to teraz mam zgryz :?
Też miałem z tym problem, ale powiem Ci w sekrecie, że postanowiłem wykorzystać wiedzę znawcy krajowej sceny bluesowej.

Jeśli myślicie, że jestem jasnowidzem to się mylicie.

ps. aczkolwiek poczta polska czasami pomaga rozwiązać pewne zagadki 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » października 21, 2010, 3:42 pm

Wyniki głosowania już na www.twojblues.com
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Spaniel » października 22, 2010, 11:34 am

Gratulacje dla Boogie Boys :). Powodzenia w marcu w Berlinie :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Zdzisław Pająk » października 24, 2010, 5:35 pm

Spaniel pisze:Gratulacje dla Boogie Boys :). Powodzenia w marcu w Berlinie :D


Dołączam się do gratulacji, jak najbardzoiej zasłużony to sukces. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości

cron