Lynyrd Skynyrd w Teraz Rock

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Lynyrd Skynyrd w Teraz Rock

Postautor: Marciniasty » lutego 14, 2010, 10:28 am

W najnowszym numerze wkładka biograficzna dotyczy właśnie Skynyrdów, a dodatkowo można przeczytać wywiad z Johnnym.
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Re: Lynyrd Skynyrd w Teraz Rock

Postautor: vivaldie » lutego 14, 2010, 12:39 pm

Marciniasty pisze:W najnowszym numerze wkładka biograficzna dotyczy właśnie Skynyrdów, a dodatkowo można przeczytać wywiad z Johnnym.


No to jest lektura obowiązkowa przed wyjazdem do Berlina... :wink:
"...just wanna boogie woogie all night long, yeah boogie..."


Obrazek
Awatar użytkownika
vivaldie
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1763
Rejestracja: lutego 22, 2007, 6:56 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Marciniasty » lutego 14, 2010, 2:19 pm

W zasadzie kończę lekturę, ale trzeba powiedzieć, ze z niesmakiem. Nie umiem jasno określić dlaczego... Może z uwagi na recenzje płyt by pan ŁW. Czy ja mam aż tak różny gust czy ten pan nie za bardzo zdaje sobie sprawę czego słucha? No i to klujące w oczy nadużywanie słowa blues... Jak biografie to raczej czarno na białym fakty dot opisywanej postaci czy zespołów, tu LS, tak recenzje w tym artykule gryzą się z notkami zawartymi w biografii i osobę nieznającą Lynyrdów zupełnie pozostawią z jednym wielkim bólem głowy.
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 19, 2010, 12:10 am

tak powstają "nowe historie" pisane przez ciennikarzy..hehe


:evil: :evil: :evil: :evil:

i coraz to więcej owych historyji...
nic..trza pośladki zacisnąć i zapier...alać dalej.

jak pisalem w innym miejscu

w tym kraju az roi siż od fahowcuf

i im samym rownież się roi...
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Marciniasty » lutego 19, 2010, 8:03 am

dosadnie acz bardzo na miejscu twój komentarz....ech ci fahofcy...
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: Marciniasty » lutego 21, 2010, 4:07 pm

Redaktor kryjący się pod inicjałami ŁW... wyjaśniła się zagadka bzdur jego autorstwa... No cóż, wg niego Behemoth to zespół roku... No Comment
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: Maniol HIGHWAY » lutego 28, 2010, 4:43 pm

fajnie, że ta wkładka jest, szkoda, że tak właśnie zredagowana.

no bo przecież jeśli nawet przekona do siebie jakieś nowe dusze, to na pewno nie sięgną one po "słabą płytę" LAST REBEL która otrzymała tylko dwie gwiazdki i bardzo słabą recenzję.

pan redaktor napisał, że utwór On In The Sun Steva Gainesa z płyty Legend jest słaby i zbędny na tej płycie. NO I TU PRZEGIOŁ

kiedyś to była fajna gazeta, zwłaszcza za czasów starej nazwy Tylko Rock.
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Marciniasty » lutego 28, 2010, 7:20 pm

No zgadza się. Nadzieje trzeba mieć, że osoby czytające wkładkę zauważą nieścisłość w ocenie płyt w części biograficznej z ocenami fahofcuf. I samodzielnie będą szukać i dosłuchiwać się.
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » lutego 28, 2010, 9:27 pm

Maniol HIGHWAY pisze:fajnie, że ta wkładka jest, szkoda, że tak właśnie zredagowana.

no bo przecież jeśli nawet przekona do siebie jakieś nowe dusze, to na pewno nie sięgną one po "słabą płytę" LAST REBEL która otrzymała tylko dwie gwiazdki i bardzo słabą recenzję.

pan redaktor napisał, że utwór On In The Sun Steva Gainesa z płyty Legend jest słaby i zbędny na tej płycie. NO I TU PRZEGIOŁ

kiedyś to była fajna gazeta, zwłaszcza za czasów starej nazwy Tylko Rock.

.......
W One In the Sun / Legend / - Steve'a gra cały ówczesny SKYNYRD.
W innych wersjach Jego zespół z gościnnym Billym.
Nie pierwszy raz pisza TOTALNE pierdoły w tzw fachowej prasie.
Przyzwyczaiłem sie lata temu i juz więcej nie czytuje żadnych gówien.
Kto chce poznać prawde o LS powinien siegnąć do ksążki Gene'a Odoma / technicznego , ochroniarza i przyjaciela Ronniego; leciał feralnym lotem - przezył / Remembering The Freebirds...
pozdr
.......................
Obrazek

Obrazek
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: *woytek » marca 9, 2010, 11:28 pm

Zakupilem owe wydawnictwo, z nieszczesnym 'artykulem' o Skynyrd jakis czas temu. Tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie tego czytac na stojaco 'na bezczela' w empiku.

Pan Pawel Brzykcy nie popisal sie wcale... czytajac to mialem wrazenie, ze jest to kompilacja- czyli wlasciwie plagiat- roznych artykulow, publikacji z wkladek etc. myslalem ze dobrym zwyczajem jest podac chociaz zrodla...
nieudolna dla mnie kompilacja przeplatana jest jeszcze refleksjami autora- gdzie zazwyczaj trafia kula w plot i albo mocno -mnie jako czytelnikowi -podpada, albo wywoluje konwulsje smiechu...

A recenzje trzech fachowcow od bicia piany to juz w ogole pomijam, bo to zenada...

Szkoda tylko, ze przeczyta to iles tam osob i beda potem powatrzaly pewne bzdury...

slabo w tym kraju z dziennikarstwem, znowu sie o tym przkonuje, czytajac jakies wypociny na temat w ktorym akurat jestem zorientowany...
*woytek
blueslover
blueslover
 
Posty: 429
Rejestracja: października 8, 2005, 10:22 pm
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » marca 10, 2010, 12:31 am

*woytek pisze:Zakupilem owe wydawnictwo, z nieszczesnym 'artykulem' o Skynyrd jakis czas temu. Tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie tego czytac na stojaco 'na bezczela' w empiku.

Pan Pawel Brzykcy nie popisal sie wcale... czytajac to mialem wrazenie, ze jest to kompilacja- czyli wlasciwie plagiat- roznych artykulow, publikacji z wkladek etc. myslalem ze dobrym zwyczajem jest podac chociaz zrodla...
nieudolna dla mnie kompilacja przeplatana jest jeszcze refleksjami autora- gdzie zazwyczaj trafia kula w plot i albo mocno -mnie jako czytelnikowi -podpada, albo wywoluje konwulsje smiechu...

A recenzje trzech fachowcow od bicia piany to juz w ogole pomijam, bo to zenada...

Szkoda tylko, ze przeczyta to iles tam osob i beda potem powatrzaly pewne bzdury...

slabo w tym kraju z dziennikarstwem, znowu sie o tym przkonuje, czytajac jakies wypociny na temat w ktorym akurat jestem zorientowany...


.................
Nie damy się Woytku szarzyznie...
Ciagle będę z takim gówem walczył. A co tam.

Swego czasu / chyba Krolikowski / napisał że Simple Man to akustyczna ballada , recenzując Debiut LS.

Ręce opadają.

Jeszcze trochę. Jeszcze troche czasu potrzebuje i zdrowia...
pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: malin1982 » marca 11, 2010, 12:54 am

Faktycznie, nie za specjalnie wyszła ta teraz rockowa wkładka ze Skynyrdami, bardzo chaotycznie spisane, a recenzje niezbyt trafione. Jest jeden plus - pierwsza strona wkładki idealnie nadaje się na plakat :) lubię akurat tę fotkę, jest idealna żeby zawisnąć dumnie nad biurkiem :)
malin1982
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 1:26 am
Lokalizacja: Looblyn


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości

cron