www.bluesidla.pl

Nasza forumowa biblioteka

Moderator: mods

Postautor: holonmic » września 12, 2009, 8:49 pm

I definitywnie KOŃCZĄĆ temat recenzji w tej zakładce wspomniała mi się bajka Andersena "Nowe szaty cesarza", która wprost idealnie pasowałaby to takich sytuacji. Kto nie pamięta niech przeczyta (jest bardzo krótka). Morał jest prosty, ale dosadny.

MH.
Awatar użytkownika
holonmic
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: września 9, 2008, 10:08 am
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postautor: Tomii » września 13, 2009, 5:06 pm

Na szczeascie Michal JA juz wyroslem z bajek, a plynace z nich moraly zawsze wzbudzaly u mnie conajmniej lekki usmieszek. Az sie cisnie na usta pewien moral, (nie z bajki) ale nie mam zamiaru i tu robic kopii zakladki http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=14017 w ktorej podobne kwestie byly podnoszone :wink:
Czasami po prostu lepiej zakasac rekawy i sprobowac :wink: . wiem ze wygodniej jest pisac; nie mam wprawy, doswiadczenia, ...
Pozdrawiam
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » września 24, 2009, 10:03 am

Tomii pisze: nie mam zamiaru i tu robic kopii zakladki


Tak sobie uważnie przeglądam Twą stronę i dla mnie to jedna wielka kopia.

Wcześniej byłam entuzjastycznie nastawiona, bo innych źródeł oprócz OB nie przeglądałam, teraz się jednak zdystansowałam... te same info mam dzień wcześniej z newsów TB....


Może i ja założę sobie jakoś bluesową stronkę :roll:

Jest plus - nic nie muszę w sumie robić ,a każde wejścia na płatne imprezy będę miała gratis ... :D - świetny pomysł ....



ehh chyba się nie zniżę do tego poziomu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » września 24, 2009, 10:08 am

Witam.

Nowoscia w serwisie jest cykl mini wywiadow zatytulowany "Trzy po trzech". Beda to krotkie rozmowy z artystami w formie trzech krotkich pytan dotyczacych przeszlosci, terazniejszosci oraz przyszlosci.
Dotychczas opublikowane zostaly dwie rozmowy z;
- Pawłem "Długim" Lasakiem, harmonijkarzem grupy Los Bluesos Tabakos
- Witkiem Dominikiem, wokalisktą i gitarzystą grupy SKL BLues.
W przygotowaniu kolejne.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » września 24, 2009, 10:16 am

kora_ pisze:Tak sobie uważnie przeglądam Twą stronę i dla mnie to jedna wielka kopia.
Wcześniej byłam entuzjastycznie nastawiona, bo innych źródeł oprócz OB nie przeglądałam, teraz się jednak zdystansowałam... te same info mam dzień wcześniej z newsów TB....


No to mysle ze jednak malo uwaznie czytasz, faktem jest jednak, ze informacje docierajace do bluesidel otrzymuja rowniez inne serwisy. Ale to chyba normalne :?: :lol:
Przesledz uwazniej info w bluesidlach, te w TB, tu na forum, na stronie PSB, Radia Derf, ....i innych - porownaj , policz, sprawdz daty wpisow, ....

kora_ pisze:Może i ja założę sobie jakoś bluesową stronkę :roll:
Jest plus - nic nie muszę w sumie robić ,a każde wejścia na płatne imprezy będę miała gratis ... :D - świetny pomysł ....


Mysle ze powinnas. Z Twoja wiedza byl by to bardzo ciekawy serwis. Im wiecej tym lepiej. Zmartwie Cie jednak, z tymi "wejsciami" nie jest tak kolorowo, no ale ... :lol:

kora_ pisze:ehh chyba się nie zniżę do tego poziomu :lol:


Absolutnie tego nie rob :!: Badz po prostu soba - to wystarczy :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » września 24, 2009, 2:14 pm

Kochana Korciu, ponieważ jestem związany z blusidla.pl, czuję się zobowiązany do udzielenia odpowiedzi.
Mogę Cię zapewnić, że tę stronę traktuję jako pewnego rodzaju rozrywkę,
jest to coś innego niż OB i na pewno niż TB.
Ja coś-niecoś pisząc w Bluesidłach nie mam zamiaru z kimkolwiek konkurować. W TB np nie przeczytasz nic o BCB i LCB, na OC owszem ale trudno to nazwać relacją.
Nie mam czasu bawić się w cytaty, więc krótko
karnet za darmo na Jimiway (najbliższy Festiwal na który się wybieram wygląda tak:

Obrazek

Korciu angole mają fantastyczne powiedzonko
keep smiling
po co szukać dziur gdzie ich nie ma :lol: :lol: :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Tomii » września 24, 2009, 8:31 pm

Czy doprawdy musze przygotowac oswiadczenie majatkowew :?: Przeciez nie jestem (p)oslem :?: :lol:

( Jasiu - nie mam zamiaru obrazac Ciebie ani Twojego zespolu :wink: )

Zbieznosc nazw jest przypadkowa i sluzy jedynie zobrazowaniu sytuacji. :idea:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » września 24, 2009, 8:35 pm

Tomii pisze:Czy doprawdy musze przygotowac oswiadczenie majatkowew :?: Przeciez nie jestem (p)oslem :?: :lol:



Posłem to nie tam biorą z łapanki, ale Osłem tobyś chciał być, aleś niestety za mądry (przemądrzały chciałem napisać :wink: )
Jasiu się nie obrazi - najwyżej da ci odcisk przedniego kopyta :idea: :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Tomii » września 26, 2009, 12:57 pm

Dzis ponownie udalo mi sie cos skopiowac. Kombinacja klawiszy Ctrl+C i Ctrl+V udalo mi sie przeniesc z systemowego notatnika do artykulu w dziale recenzji tekstu dotyczacego plyty "Brudna Milosc" zespolu Jerry's Hole Band.

Kiedy otrzymałem tą płytę, tytuł sugerował mi, że zawartość faktycznie będzie brudna przynajmniej w treści. Ciekaw byłem jak tytuł odniesie się do strony melodyjnej. Pierwsze przesłuchanie zawartości krążka zdementowało moje przypuszczenia. Nic a nic brudu, no może poza utworem tytułowym. Czyste, melodyjne, rozkołysane dźwięki, zabawne i z humorem, traktujące o życiu codziennym teksty, z przewagą tematów odwołujących się do "zapraw" męsko-damskich, a wszystko to balansujące pomiędzy spokojnym bluesem poprzez dominującego jumpa na swingujących utworach kończąc.(...)

Calosc TU
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » października 2, 2009, 7:08 am

W zwiazku z tym, ze na dzien dzisiejszy przypada oficjalna premiera (sklepow w realu) plyty Brudna Milosc zespolu Jerry's Hole Bnad, serwis bluesidla oglosi dzis wieczorem konkurs, gdzie nagroda bedzie wspomniana plytka wraz z autografami zespolu.
Prosze, sledzcie uwaznie wieczorne wiadomosci w http://bluesidla.pl :wink:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » października 7, 2009, 8:36 am

W serwisie ukazalo sie kilka news'ow:

- relacja z konferencji prasowej Rawy Blues - fragmenty wypowiedzi Irka Dudka oraz zdjecia Jacka Mola
- zapowiedz nowej pozycji ksiazkowej : Dzika wolność. Dwie dekady Gangu Olsena” oraz jej fragment,
- wywaid z Jackiem "Jogim" Jagusiem przeprowadzony podczas LCB
- nowe utwory "W...Sidłach" - playerek jest w prawym panelu.

Zapraszamy ... do sluchania, czytania, ogladania
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » października 13, 2009, 1:54 pm

Zgodnie z zapowiedzia ruszyl dzis kolejny konkurs, gdzie do wygrania jest jedno podwojne zaproszenie na tegoroczny JIMIWAY Blues Festival.
Konkurs trwa do 17 pazdziernika !!! Szczegoly TU

Obrazek

Przypominam jednoczesnie, ze trwa konkurs "Z Plyta" gdzie nagroda jest sygnowana autografami plyta Jerry's Hole Band "Brudna MIlosc"
Konkurs trwa do 24 pazdziernika, a szczegoly TU
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » października 16, 2009, 6:38 am

Przypominam, ze juz tylko do jutra do polnocy mozna wygrac podwojne zaproszenie na XVIII JIMIWAY Blues Festival

Obrazek

Aby wziac udzial w losowaniu, wejdz na strone http://bluesidla.pl, odpowiedz na 3 proste pytania i wygraj :!:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » października 17, 2009, 6:39 pm

Przypominam :!:
Juz tylko kilka godzin zostalo do zakonczenia konkursu, gdzie wygrana jest:
podwojne zaproszenie
na XVIII JIMIWAY Blues Festival

Konkurs konczy sie dzis o polnocy
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: RadekJHB » października 26, 2009, 7:26 pm

Tomii pisze:W zwiazku z tym, ze na dzien dzisiejszy przypada oficjalna premiera (sklepow w realu) plyty Brudna Milosc zespolu Jerry's Hole Bnad, serwis bluesidla oglosi dzis wieczorem konkurs, gdzie nagroda bedzie wspomniana plytka wraz z autografami zespolu.
Prosze, sledzcie uwaznie wieczorne wiadomosci w http://bluesidla.pl :wink:


Tomii właśnie doczytałem iż został wyłoniony zwycięzca ...
Jerry's Hole Band życzy Waldkowi z Gdyni samych pozytywnych wibracji ... pozdrawiamy
BRUDNA MIŁOŚĆ nowa płyta Jerry's Hole Band


http://www.jhb.com.pl
Awatar użytkownika
RadekJHB
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 155
Rejestracja: marca 4, 2008, 4:26 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tomii » marca 3, 2010, 10:42 pm

Niesmialo tylko napomkne, ze bluesidla znow dzialaja ... w nieco innej szacie graficznej.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » marca 12, 2010, 8:07 am

W serwisie pojawilo sie kilka cieplych jeszcze news'ow - zapraszam serdecznie do lektury ....
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » marca 15, 2010, 8:17 am

Cześć Tomii :D
To jest dobra wiadomość, cieszę się z powodu dalszej działalność blusidłuff :D
Widzę, że odnowiłeś trochę szatę ..co ożywiło znacząco :)
Nadal będę tu zaglądał i polecał innym :wink:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Tomii » marca 15, 2010, 9:44 am

Szata jak szata - nie ona zdobi czlowieka :). Jeszcze nad owa szata popracuje troszke, bo niedociagniec jest sporo, ale na wszystko przyjdzie czas ...
Wery macz za polecanie ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » marca 22, 2010, 9:33 pm

Witam.
Z zapowiadanych w artykule Koniec Laby kilku nowych zakładek, pragnę poinformować, że działa już Kalendarium Imprez.
Wpisy o koncertach, jamach, festiwalach i innych imprezach możecie dokonywać samodzielnie po zalogowaniu, bądź też w przypadku jakichkolwiek kłopotów wysyłając drogą emailową podając w treści:
wykonawce, miejsce, datę i godzinę oraz ew kilka słow opisu
do mnie; tomii@bluesidla.pl lub do Wojtka: borszysz@gmail.com .

Szczególnie uczulam na to zespoły, wykonawców, menagerów czy wiernych fanów.
To kolejna mozliwość powiadomić o występie kolejnych potencjalnych słuchaczy. Codziennie bluesidła notują (średnio) 150 unikalnych wizyt, nie licząc robotów sieciowych. Chyba warto (?)


W fazie dopracowania jest również mini-słowniczek pojęć i terminów muzycznych, ale o tym wkrótce.

W leksykonie znajdują się już 324 wpisy !
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » marca 28, 2010, 4:31 pm

Niedawno otrzymalem email, ktory prawde mowiac troche mnie zaskoczyl i ... rozbawil.
Otoz; manager pewnego wykonawcy pisze, odnoszac sie do kalendarium w bluesidlach:
(...) to przecież Twoja praca i serwisowi powinno zalezeć, aby jak najwięcej koncertów znalazło sie w kalendarium(...)

Praca kojarzy mi sie z wykonywaniem czegos w celach zarobkowych, a bluesidla.pl nie sa dochodowe (dotychczas) ale mniejsza o to.
Tak, serwisowi zalezy i to bardzo, do tego zostal powolany, jednak praca to bardziej czyn spoleczny, a czasu na wszystko nie ma zbyt wiele. Aby odwiedzic kilkadziesiat stron wykonawcow, przejrzec fora, serwisy i skrzetnie wynotowac wszelkie imprezy aby potem wpisac je w kalendarium wymaga kilku godzin dziennie.

Czy bogatsza ofeta kalendarium zwiekszy ogladalnosc serwisu - byc moze i jezeli tak sie stanie to zdecydowanie wiecej odwiedzajacych natrafi na informacje dotyczace koncertow, imprez i festiwali. Tak wiec dziala to w dwie strony; serwis udostepnia narzedzie, ktore mozna wykorzystac.

Tak wiec ponawiam:

Szczególnie uczulam na to zespoły, wykonawców, menagerów czy wiernych fanów.
To kolejna mozliwość powiadomić o występie kolejnych potencjalnych słuchaczy. Codziennie bluesidła notują (średnio) 150 unikalnych wizyt, nie licząc robotów sieciowych. Chyba warto (?)


P.S. Swoja droga, wspolczuje zespolowi takiego impresario....
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: agrypa » marca 31, 2010, 4:21 pm

Tomku. Wielkie dzieki za strone i za Twoje zwrocenie uwagi na nia. Warto tam zagladac. :)
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Recenzja

Postautor: agrypa » marca 31, 2010, 4:29 pm

holonmic pisze:"Historii filozofii po góralsku" śp. ks.Tischner wspominał o szkole platońskiej w której pierwszy rok polegał na słuchaniu (nie wolno było się wypowiadać). Bo jak człowiek niewiele wie to będzie gadał głupoty. Nawet nieodżałowany R.Kapuściński wspominał, że słowa pisanego jest już tyle, że jak się nie ma do napisania czegoś odkrywczego

MH.

Juz za te nazwiska Cie lubie :)
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Tomii » marca 31, 2010, 9:42 pm

agrypa pisze:Tomku. Wielkie dzieki za strone i za Twoje zwrocenie uwagi na nia. Warto tam zagladac. :)


Dzieki za cieple slowa. Co prawda dzis od rana serwis nie byl w pelni funkcjonalny z powodu "prac na serwerze" ale teraz juz wszystko dziala.

Za przerwe w dostepnosci serwisu serdecznie przepraszam ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: agrypa » marca 31, 2010, 10:28 pm

Na stronie wszystko OK. Administracja szybka i sprawna :)
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Tomii » maja 6, 2010, 8:14 am

Na stronie wkrotce pojawi sie pewna kosmetyczna zmiana. Zniknie z panelu bocznego odtwarzacz plikow audio "W...Sidlach". Zostanie on przeniesiony po wszystkich testach do Menu gornego w miejsce dotychczasowej zakladki "Test".
Samo menu gorne rowniez zostanie nieco przebudowane na mam nadzieje bardziej intuicyjne.
Wspolnie z firma linuxpl.com przygotowujemy specialna oferte dla wykonawcow i zespolow. Bedzie to wirtualny w pelni funkcjonalny serwer na strone www w cenie do 30,00 za rok.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: fender strato70 » maja 6, 2010, 8:52 am

Tomii, szkoda ze nie ma takiego forum jak tu,ze kazdy moze wyrazac swoje opinie o koncertach o muzykach o płytach i projektach muzycznych.pozdro :D
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom

Postautor: fender strato70 » maja 6, 2010, 8:55 am

Strona bluesowa bardzo dobra, duzo mozna sie dowiedziec o bluesie.
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom

Postautor: Tomii » maja 6, 2010, 9:12 am

fender strato70 pisze:Tomii, szkoda ze nie ma takiego forum jak tu,ze kazdy moze wyrazac swoje opinie o koncertach o muzykach o płytach i projektach muzycznych.pozdro :D


Andrzej. Forum nie ma i nie bedzie, przynajmniej w najblizszym czasie a jezeli juz powstanie bedzie bardziej dotyczyc spr technicznych serwisu. Juz gdzies pisalem i podtrzymuje ze sa Okolice Bluesa i nie ma potrzeby tego dublowac.
Tu mozna smalo o wszystkich poruszonych przez Ciebie kwestiach pisac - nowy regulamin nieco to "ulatwia" :) (mam nadzieje)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: fender strato70 » maja 6, 2010, 9:23 am

Moze tez dobrze ze tak jest , bo wszystko mozna wyrazic w jednym miejscu, kto ma jakies bolączki muzyczne :D pozdro
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Książki, Publikacje, Czasopisma

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości