" Wielki Gul" - jubileuszowy. Edycja X - Specjalna

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

" Wielki Gul" - jubileuszowy. Edycja X - Specjalna

Postautor: marekdziki » lutego 18, 2018, 4:24 pm

Witojcies. Po kilku latach niebytu w tych okolicach ( z powodu zabycia hasła) ;) powiedzmy z różnych, niezależnych powodów jestem ponownie. Mam nadzieję, że kilka dawnych towarzyszek i tyluż towarzyszy walk pozostało na tym forum.
W kwestii kolejnego "Wielkiego Gula". Moi drodzy. Jakoś tak czas nas posunął i sprawił, że kolejny "Wielki Gul" wypada jako jubileuszowy. Będzie już jego dziesiąta (oficjalna) edycja. Jest więc co świętować. Przy okazji niejako tak się zdarzyło, iż w tym też roku wypada 30 lat mojego artystycznego żywota i to nie tylko muzycznego. Koledzy więc stwierdzili, że jest kolejna okazja do zmontowania kolejnego melanżu z cyklu "Wielki Gul". Po ciężkich negocjacjach w kwestii terminu padło na 28 kwietnia. Ja wiem, że to zaledwie dwa dni przed LW&B, ale dwa dni, to całkiem sporo ( ja w ciągu dwóch dni potrafię spieprzyć tyle spraw, że głowa mała :D ) wiec liczę na Was, że zawitacie gremialnie i do mnie. Impreza jak zwykle dokona się w klubie "Latawiec" w Będzinie ( tam gdzie kiedyś był Parapet BumBum). Wracając do imprezy. Jako, że będziemy fajrować moje XXX- lecie publicznego rżnięcia głupa, :D postanowiono, że zrobimy taki mój benefis. Benefis mój polegał będzie na tym, ze zaprzyjaźnione zespoły wyjdą na scenę i .....wykonają minimum trzy, maksimum pięć utworów mojego autorstwa, ale w swoich klimatach i aranżacjach. Oczywiście po tym zagrają ( jeśli będą chcieli) także swoje kawałki. Jest już kilka zaprzyjaźnionych kapel, które na moją prośbę wyraziły aplauz wielki i teraz usilnie ćwiczą zajoba, czyli pracują nad moimi piosenkami. Ale lista jest otwarta. Jeśli kto miałby tę czelność ;) i chciałby zaszczycić imprezę swoim wykonem, to nie ma sprawy. Zapraszam z wielka atencją ( cokolwiek to nie znaczy :D ). Zanosi się na całkiem miły event z cyklu "Wielki Gul" pod nazwą "Świat według Marka O.". Ażeby jednak było jeszcze weselej moim marzeniem jest aby w ramach kultywowania dobrej, acz troszkę już zapomnianej tradycji, zorganizować kolejny czyli III ( słownie trzeci ) Ogólnopolski Zlot Trafok-ów. Wszyscy moi przyjaciele spod znaku Blues Trafo-k Baru zapraszam Was serdecznie.
Jako , że postarzałem się już troszkę. Przybyło mnie też troszkę w masie, a dolegliwości różne spać ( i chodzić zwłaszcza) nie dają, obowiązki organizatora przejął ode mnie Krzysiek Rubik ( przynajmniej tak mu się wydaje :D ).
Listę kapel uczestniczących w wyżej wspomnianej zadymie będę (ja, lub Krzysiek) podawał na bieżąco. Także na Facebooku.
Jak zwykle jesteśmy dobrej myśli, albowiem "... najważniejszym jest, by się dobrze bawić". I tej wersji będziemy się trzymać.........kurczowo.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Marek "Dziki" O.
marekdziki
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: grudnia 28, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Będzin

Re: " Wielki Gul" - jubileuszowy. Edycja X - Specjalna

Postautor: Felix » lutego 18, 2018, 7:37 pm

Obrazek
Felix - (Rockomotive, Old Wave)
Awatar użytkownika
Felix
bluesman
bluesman
 
Posty: 316
Rejestracja: grudnia 8, 2009, 11:27 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości

cron