HRPP koncert: Maciek Balcar z zespołem.

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

HRPP koncert: Maciek Balcar z zespołem.

Postautor: Hard Rock Pub Pamela » stycznia 15, 2018, 6:39 am

W poniedziałek (5.02.2018) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Maciej Balcar z zespołem. Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż) oraz 45 zł (w dniu koncertu) dostępne są w klubie (Toruń. ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość biletów jest ściśle limitowana.

Ósma zima przed nami, podczas której Maciek Balcara wraz ze swoimi wybitnymi muzykami ruszy w wielką podróż po Polsce! Tradycyjnie, w ramach zimowych ferii, artysta pokaże swoją solową odsłonę, a w 2018 będzie to, melodyjne akustyczne granie, tak dobrze znane słuchaczom Maćka.

Jego mocno podszyte folkiem kompozycje mają się nijak do stereotypowego wyobrażenia
o tzw. męskiej muzyce, ale na scenie sprawdza się świetnie. Przepełnia je nostalgia, poetycki dramatyzm, plamy klawiszy i pełen emocji wokal artysty. Dzięki utalentowanym muzykom, współpracującym z artystą, słuchacze będą świadkami prawdziwej muzycznej uczty, która na długo pozostanie w ich pamięci. Na scenie będziemy mogli zobaczyć:

Jan Gałach (skrzypce) – multiinstrumentalista, grający gościnnie z zespołem Dżem, Leszkiem Winderem, a również w swoim autorskim zespole Jan Gałach Band,
Krzysztof „Flipper” Krupa (instrumenty perkusyjne) – występuje wraz z Anią Wyszkoni,
Maciej Mąka (gitary) – na co dzień grający z Agnieszką Chylińską, Ryszardem Rynkowskim czy Edytą Górniak,
Piotr „Quentin” Wojtanowski (gitary basowe) – na stałe współpracuje z Renatą Przemyk.

Maciek i jego towarzysze są już znani z tego, że dostarczają publiczności całą paletę nastrojów i emocji, efektownych instrumentalnych wybuchów i ulotnych wyciszeń. Z początkiem roku muzyk będzie kontynuował promocję swojego piątego albumu "Znaki", niemniej dzięki akustycznym aranżacją utworów, tak dobrze już znanym publiczności, słuchacze będą mieli możliwość odkryć je na nowo i można mieć pewność, że balcarowy band jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.

Trasy Balcara są niezwykle rzadkimi przedsięwzięciami na polskiej scenie muzycznej, artysta jako jeden z nielicznych organizuje swoje koncerty dzień po dniu, przez prawie miesiąc – a na każdym z nich, niezależnie od dnia tygodnia zbiera rzeszę fanów. W ramach tego wydarzenia Maciek odwiedzi 17 miejscowości, a start już 26 stycznia 2018r.

Więcej: https://www.facebook.com/events/175916319828371/
Awatar użytkownika
Hard Rock Pub Pamela
bluesman
bluesman
 
Posty: 293
Rejestracja: lipca 6, 2009, 12:47 pm
Lokalizacja: Toruń

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości

cron