Wicked Heads oraz trio Urny/Wierzcholski/Tioskow

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Wicked Heads oraz trio Urny/Wierzcholski/Tioskow

Postautor: Hard Rock Pub Pamela » lutego 23, 2017, 6:31 am

HRPP koncert: Wicked Heads oraz trio Urny/Wierzcholski/Tioskow

W poniedziałek 27.02.2017 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Blues Super Trio. Jest to projekt trzech cenionych muzyków, którzy na trwale zapisali się w historii polskiego bluesa i rocka. Tworzą go: Andrzej Urny (Perfect, Dżem, Krzak), Jarek Tioskow (Kasa Chorych) oraz Sławek Wierzcholski (Nocna Zmiana Bluesa). Jarek Tioskow tak anonsuje to wydarzenie: "W najbliższy poniedziałek zagramy w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela. Jeszcze czuję przyjemne mrowienie po występie w tym klubie w ramach projektu Styczyński/Wałecki/Tioskow, a już za chwile będę szczęśliwy wśród kolejnych moich przyjaciół, czyli formacji: „Wierzcholski/Urny/Tioskow”. Sporo Tioskowa w tej Pameli, ale zapewniam że muzyka będzie się bardzo różnić. Tego dnia usłyszycie bluesy Sławka i moje, a oprawi to „ślycznie” Andrzej. Sławek zaczaruje harmonijką, a ja będę pomagał jak mogę wokalnie i gitarowo. Pamela to zacny klub mający cała rzeszę fanów, więc tak jak ostatnio, sącząc piwko czy herbatkę, wierna publiczność pewnie dopisze. Zapraszam gorąco zwolenników bluesa na nasz koncert". Wieczór otworzy swoim występem krakowska grupa Wicked Heads. Start godzina 19. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.
Awatar użytkownika
Hard Rock Pub Pamela
bluesman
bluesman
 
Posty: 293
Rejestracja: lipca 6, 2009, 12:47 pm
Lokalizacja: Toruń

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości

cron