Koncert w HRP Pamela: Natalia Sikora & VOO DOO DOG

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Koncert w HRP Pamela: Natalia Sikora & VOO DOO DOG

Postautor: Hard Rock Pub Pamela » września 30, 2016, 4:49 pm

W poniedziałek 3 października 2016 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi ze swoim zespołem Natalia Sikora. Artystka w koncercie poświęconym twórczości Janis Joplin w toruńskim klubie zaśpiewa w przeddzień 46. rocznicy śmierci amerykańskiej ikony rocka, soulu i bluesa. Natalia Sikora zaprezentuje swój projekt, który nazwała „Buried Alive In The Blues” For Janis Joplin. Wieczór otworzy toruńska wokalistka Sylwia Kwasiborska w duecie z cenionym gitarzystą Witoldem Pucińskim.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej o występie Natalii Sikory:

Koncert poświęcony twórczości Janis Joplin – w 46. rocznicę śmierci artystki.

Z repertuarem Janis Joplin Natalia mierzy się od dawna, ale dopiero teraz zdecydowała się na repertuar poświęcony tylko i wyłącznie Janis. Swój projekt nazwała „Buried Alive In The Blues” For Janis Joplin.

To co Natalia mówi o tym projekcie: „22 marca 2014 roku we Wrocławiu, w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu „Joplin”. W wieku 28 lat wcieliłam się w Janis Joplin. To moje najważniejsze spotkanie z Janis. Chodzi o to, że patrzymy sobie od tego momentu prosto w oczy i w sam środek serc. Jakby pękła tama na wielkiej rzece. Tak zrodził się ten wodospad.
To, co dotarło do mnie przez ten czas domaga się wreszcie ode mnie zaśpiewania Koncertu z Janis Joplin. „Buried Alive In The Blues” to moje najsłuszniejsze spotkanie z Janis Joplin, na które jestem już gotowa, bo nasze życia silnie się uzupełniając na to zasłużyły.
Jest jeden utwór, do którego Janis nie zdążyła za życia nagrać wokalu. Jego tytuł to „Buried Alive In The Blues”. Czekam chwili kiedy usłyszę nuta po nucie, co dokładnie Janis chciała w nim zaśpiewać.w „Don’t you turn your back on love!” ”.

Natalia z wykształcenia jest aktorką. Pierwsze kroki muzyczne stawiała z zespołem Magmen w Słupsku, kiedy miała 13 lat. To było prawdziwe ciężkie, osadzone, męskie granie w imię rocka, hard rocka, rock’n’rolla i bluesa. W tym okresie zaczęła intensywnie odwiedzać muzyczne i teatralne konkursy, przeglądy i festiwale w Polsce i nie tylko.

Od pięciu lat występuje z pianistą Piotrem Proniukiem, z którym tworzą skład SikoraProniukDuo. Wspólnie nagrali płytę „Absurdustra – Próba Norwida” wydaną przez Polskie Radio w 2011 roku. Oprócz tego jest wokalistką zespołu Mięśnie.

W 2013 wygrała II edycję programu The Voice of Poland. 14 czerwca 2013 została laureatką konkursu Super Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, podczas którego za wykonanie utworu „Konie” (muzyka: Włodzimierz Wysocki, słowa: Agnieszka Osiecka) zdobyła główną nagrodę przyznawaną przez widzów, nagrodę Programu I Polskiego Radia oraz nagrodę biura podróży Itaka.
24 lipca 2013 ogłoszono, iż wokalistka zakwalifikowała się do ścisłego finału Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Ostatecznie piosenkarka zdobyła Srebrny Samowarza wykonanie piosenki „Jasnyj sokol” z repertuaru zespołu Lube.

Jej repertuar to karuzela emocji i wrażeń. Oprócz autorskich projektów jak Mięśnie, Absurdustra – Próba Norwida czy BWBExperience, Natalia porusza się wśród utworów takich artystów jak Edith Piaf, Czesław Niemen, Elvis Presley, The Doors, Gary Moore, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, BB King, Frank Sinatra, Anna German, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Mahalia Jackson, Ray Charles i oczywiście Jenis Joplin.

Chyba każdy pamięta jej „Cry Baby” na przesłuchaniach w The Voice of Poland.

Natalia Sikora – wokal, Piotr Proniuk – fortepian, hammond, klawisze, Michał Lamża – bas, Paweł Bomert – bas, Marek Kuczyński – perkusja, Paweł Stankiewicz – gitara, Krzysztof Nowicki – gitara


Spis jesiennych wydarzeń (październik) w Hard Rock Pubie Pamela:


KONCERTOWA JESIEŃ 2016 W HARD ROCK PUBIE PAMELA



3 PAŹDZIERNIK (PONIEDZIAŁEK) -Koncert: NATALIA SIKORA Z ZESPOŁEM, SUPPORT SYLWIA KWASIBORSKA & WITOLD PUCIŃSKI. Start godz. 19. Wstęp wolny.



7 PAŹDZIERNIK (PIĄTEK)- Premiera płyty HALF LIGHT pt. "Elektrowstrząsy". Start godz. 19. Wstęp wolny.

Koncert: HALF LIGHT, TOMEK LIPIŃSKI & MACIEJ DŁUŻNIEWSKI. Start godz.19. Wstęp wolny.



8 PAŹDZIERNIK (SOBOTA)-Koncert: BeMy Start godz. 19. Wstęp wolny.



10 PAŹDZIERNIK (PONIEDZIAŁEK)- Koncert: EARL THOMAS z zespołem, SUPPORT MORIAH WOODS TRIO. Start godz. 19. Bilety : przedsprzedaż 25zł/ w dniu koncertu 35zł.



17 PAŹDZIERNIK (PONIEDZIAŁEK)- Warsztaty gitarowe. Prowadzący: Mirek Rzepa, Krzysztof Ścierański, Krzysztof "pARTyzant" Toczko. Start godzina 17. Wstęp wolny.

Koncert: VINCE AGWADA BAND, CZARNY PIES. Start godz. 19. Bilety : przedsprzedaż 25zł/ w dniu koncertu 35zł.



24 PAŹDZIERNIK (PONIEDZIAŁEK) Koncert: WILL WILDE BAND, SUPPORT BLUES JUNKERS start godz. 19. Wstęp wolny.

W PRZYPADKU KONCERTÓW BILETOWANYCH ILOŚĆ WEJŚCIÓWEK ŚCIŚLE LIMITOWANA. REZERWACJI BILETÓW MOŻNA DOKONAĆ DROGĄ MAILOWĄ PISZĄC NA ADRES: hrppamela@gmail.com PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA KONCIE BILETY BĘDĄ DO ODEBRANIA W KLUBIE PRZED KONCERTEM.
Awatar użytkownika
Hard Rock Pub Pamela
bluesman
bluesman
 
Posty: 293
Rejestracja: lipca 6, 2009, 12:47 pm
Lokalizacja: Toruń

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości

cron