EDDIE ANGEL - WERNISAŻ WYSTAWY MALARSTWA

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

EDDIE ANGEL - WERNISAŻ WYSTAWY MALARSTWA

Postautor: Hard Rock Pub Pamela » sierpnia 25, 2016, 1:27 pm

EDDIE ANGEL - WERNISAŻ WYSTAWY MALARSTWA CENIONEGO ANGIELSKIEGO GITARZYSTY w HARD ROCK PUBIE PAMELA

W piątek 2 września 2016 w Hard Rock Pubie Pamela swoje obrazy zaprezentuje ceniony angielski gitarzysta, kompozytor i wokalista - EDDIE ANGEL. Otwarcie wystawy uświetni koncert projektu Mark Olbrich Blues Eternity & Toruń Friends w składzie: Jimmy Thomas, Laurie Garman, Mark Olbrich, Eddie Angel, Przemek Łosoś, Igor Nowicki, Grzegorz Minicz. Wernisaż poprowadzi Andrzej Woźny (zawodowo menadżer Nocnej Zmiany Bluesa, a prywatnie przyjaciel bohatera tego wydarzenia). Eddie Angel zaprezentuje trzynaście swoich obrazów, które specjalnie stworzył z okazji toruńskiej wystawy. O swojej wystawie oraz obrazach, które zaprezentuje tak oto opowiedział: ""Propozycja zorganizowania tej wystawy bardzo mnie poruszyła. Jak moja muzyka - the blues - tak i moja sztuka jest wynikiem emocji, a nie techniki. Może dlatego wzruszyłem się poważnie. Do tego Toruń to jest już nasze “własne" polskie miasto. Teraz już uczuciowo, a nie tylko fizycznie jedziemy tam jak do domu (...)Pokazałem tych, co mieszkają już tylko w mojej duszy - BB King, Prince, swoją zwariowaną osobowość i moich bliskich oraz alegorię tego, co czuję w obecnej rzeczywistości - bardziej dla widza (bo nie dla mnie) abstrakcyjnej. Wystawa zaczyna się w poniedziałek, 2. września, po południu w Klubie Pamela, przy Legionów 36 w MOIM Toruniu!. Mam nadzieję, że wszyscy przyjdą. A wieczorem jeszcze dogramy muzyczną część tego wydarzenia artystycznego". Start godzina 19. Wstęp wolny.
Awatar użytkownika
Hard Rock Pub Pamela
bluesman
bluesman
 
Posty: 293
Rejestracja: lipca 6, 2009, 12:47 pm
Lokalizacja: Toruń

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości