JOE BONAMASSA & W.I.N.D. W POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Postautor: go? » czerwca 24, 2005, 11:20 pm

UNIQ pisze:Skoro koncert Joe Bonamassy by? taki wspania?y i najlepszy i.....to ja si? pytam:
Panie i Panowie a gdzie byli?cie dwa lata temu gdy w Poznaniu wyst?pi? Chris Duarte???
.................................................................................................................................................


Dwa lata temu byli?my w Poznaniu na Krzaku. A na Duarte byli?my w
zesz?ym roku. Specu w kr?tkich spodenkach!!!!
Rysiek
go?
 

Postautor: Gość » czerwca 24, 2005, 11:37 pm

A tak tak tak
Ten Uniq to tzw firma UNIQ SOUND.Znajdziecie website.
Facetowi kompletnie sie popierniczy?o. Zaczynam watpic czy wog?le byl w Ostrowie.
Freebird opowiadal mi jak to tenze Unik/ he he/ pouczal go w emailu , po rozes?aniu w liste mailingowa info o Bonamassie i Windzie.
mareczek ma chyba racje ze goscia cos bardzo bardzo boli.W lot pojalem ze to ta sama persona gdy przeczytalem pyszalkowate -

Skoro koncert Joe Bonamassy by? taki wspania?y i najlepszy i.....to ja si? pytam:
Panie i Panowie a gdzie byli?cie dwa lata temu gdy w Poznaniu wyst?pi? Chris Duarte???

Ano , jak widac Wy byliscie w?asnie na Duarte a Unik pewnie naglasnial jakis hip hopowy show.Moze on nie byl nawet na Duarte albo popierniczyl mu sie jakis inny gitarzysta z Duarte w?asnie.
I smieszno i straszno.
Bylem w Ostrowie i w sobote i w niedziele i by?o zajebi?cie. cztery wspaniale show. A Joe po prostu pozamiatal wszystkich innych "jakich wielu" w stanach i na swiecie.
Adam Bizan
Kalisz
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 24, 2005, 11:43 pm

..........................................................................................................
[/quote]

Dwa lata temu byli?my w Poznaniu na Krzaku. A na Duarte byli?my w
zesz?ym roku. Specu w kr?tkich spodenkach!!!!
Rysiek[/quote]

Tak masz racje, to by?o rok temu ! Czas niestety szybko leci, a za speca nigdy sie nie uwa?a?em.
Marek
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 24, 2005, 11:43 pm

Anonymous pisze:Nie mam ?adnej p?yty Hendrixa ani SRV chocia? ich bardzo szanuj? , natomiast uwielbiam JOE B. pomimo , ?e znam Go zaledwie od kilku lat . Dla mnie w tej chwili nr 1 to 2-?ch gitarzyst?w - JOE i WARREN i nikt swoimi wypocinami na tym forum mi tego nie zabierze.
P.S. P?yt Hendrixa s?ucha?em za Jego ?ycia.

Marek-Browarek
Wychylmy kufel za Muzyk?w ?.P.


Zgadzam sie w 100% Marku. W 100%
W Guitar World pan Haynes zapytany kto jego zdaniem rokuje najlepiej odpowiedzial - JOE BONAMASSA - bo nie jest kolejna kopia SRV miedzy innymi, bo ma w?asne muzyczne zdanie i Derek Trucks za podobne zalety..
Tak - Haynes i Bonamassa i Derek Trucks. 3 x 1
Pozdrawiam
Bogu?
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 24, 2005, 11:48 pm

Panowie
Tak czy siak jak dotad to byl najlepszy bluesrockowy koncert w tym kraju.
Hough
Mogl sie Uniqowi nie podobac ale walnal ni z gruchy ni z pietruchy
Gratulacje za perfekcje dla Tangerine i czekamy z radoscia - co TERAZ?
Duch
Gość
 

Postautor: UNIQ » czerwca 25, 2005, 12:24 am

Hmm. Zanim cos skomentuje lub odpowiem na czyj? tekst to po pierwsze czytam tekst i staram si? go zrozumie?. I to moja rada, a nie chlapa? i za?mieca? forum.
Dzi?kuje tym co czuja, wiedza i rozumiej? ! Leszek, G?ri i Bartic – pozdrawiam i ?ycz? wielu dobrych d?wi?k?w !

Anonimom „dzi?kuje”- szkoda s??w, nawet nie maja odwagi podpisa? si? pod tym co napisali.
Marek
UNIQ
 

Postautor: Gość » czerwca 25, 2005, 12:26 am

Dzi?ki Bogu? za przypomnienie o D.Trucksie - oczywi?cie to r?wnie? m?j wielki faworyt , mam jego wszystkie p?yty (ze swoim bandem) . Lubi? te? dvd Allman Brothers w kt?rym to nasz ulubieniec "wzi?? za udzia?" - fantastycznie zagra?!!!
Nie napisa?em o Nim (tu si? s?usznie musz? wyt?umaczy?) gdy? na razie pisa?em o Mistrzach , kt?rych dane mi by?o zobaczy? na ?ywo. Od tej chwili rozpoczynam agitacj? na rzecz zorganizowania koncertu tego ?wietnego Go?cia w Polsce i nie wyobra?am sobie ?eby ktokolwiek to zrobi? lepiej ni? nasza ulubiona ju? od ostatniego
spotkania TANGERINE.

Marek-Browarek
Ju? wysy?am maila do Derecka czy zna jaki? polski browar - trzeba Go ugo?ci? po staropolsku!!!
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 25, 2005, 12:42 am

Tangerine napewno nie odpusci!!!
To byl ich pierwszy krok.A dostep przez Freebirda maja chyba do wszystkich najwiekszych.
Pozdrawiam
Bogu?
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 25, 2005, 12:43 am

Marku albo Uniqu
Piszesz o gosciach a sam jestes anonimowy. noo, byles , teraz juz nie.
Bogus
Pozdrawiam
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 25, 2005, 1:02 am

Anonymous pisze:Marku albo Uniqu
Piszesz o gosciach a sam jestes anonimowy. noo, byles , teraz juz nie.
Bogus
Pozdrawiam


Bogdanie, a gdzie ja napisalem o go?ciach ?!
Miedzy go?ciem a anonimem jest taka sama ro?nica jak, mi?dzy gitarzyst? a JOE.
A swoich postach zawsze skladam podpis, czy? nie?
Pozdrawiam.
Marek
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 25, 2005, 3:28 am

Wracam do domu i oczom nie wierze.Marek Uniq czy Ostatni Mohikanin Antoni - jeden ....pies.
I tak byles anonimem.Podpis jak kazdy inny. Kazdy moze sie nazwac jak chce. Pieprzysz g?odne kawa?ki dla staruszlow.
Jesli twierdzisz ze organizacyjnie te 2 koncerty to byla porazka to po prostu chyba na ?eb upad?es albo wogole cie tam nie by?o.Masz prawo do krytyki , masz prawo do oceny ale nie pierdol farmazonow po judaszowsku klaniajac sie tym ktorzy mieli odrebne zdanie i potrafili je po polsku i uczciwie wyrazic. Jak czytam farmazony w stylu i gdzie wy byliscie ludzie z branzy to najchetniej dalbym w leb jak gowniarzowi.Ale po co?
Moze bedzie okazja UNIQ SOUNDZIE to powiem Ci to prosto w g?be , na nastepnym koncercie zorganizowanym bezdyskusyjnie najlepiej przez agencje Tangerine.Jesli sie pojawisz oczywiscie.
Oceniej sobie co chcesz i jak chcesz ale ku...a nie pouczaj bo g?wno masz w tej kwestii do powiedzenia. Przyjaciol tez masz chyba niewielu bo opinia o twym zarozumialstwie idzie za toba od dawna.Poznalismy sie kiedys. Na szczescie trwalo to krotko. Jak to mowi znany ci pewnie Krzysiu P. z Wroclawia persona nijaka.
A koncert widziales juz pewnie z dvd ,nagranym za zgoda Organizator?w. mam tez wrazenie ze kraczesz tylko po to aby krakac. Jak kruki i wrony.
Na kompleksy najlepszy psychiatra.
Ide spac bom padniety po dalekiej podrozy.
Wszyscy , powtarzam wszyscy z ktorymi rozmawialem po koncertch sa zdumieni wlasnie swietna organizacja i zaje...stym soundem. A ty byc moze masz spierniczony TV skoro cos ci nie gra?o.
Uniq Sound, hmmm musze sie kiedys wybrac.
Wiesz ktom zacz?? Nie??no to pomysl. Szybko wpadniesz na w?asciwy trop. Zajmuje sie wlasnie dzwiekiem. W Ostrowie po sekundowych korektach BYL PRAWDZIWY SOUND!!!
Tak znakomitej organizacji samego koncertu nie spotkalem w tym kraju pelnym "filozof?w" od lat.
Gall anonim - najprawdziwszy hi hi
ide spac bo sam zaczynam pisac g?upoty.
Marek Uniq Sound, patrzcie patrzcie hi hi
Gość
 

Postautor: kamil » czerwca 25, 2005, 8:52 am

Ludzie... Ciekawe dlaczego Wy si? tak emocjonujecie tym wszystkim? Przecie? to tylko muzyka, opinie mo?na mie? r??ne, ale mo?na je wyrazi? w kulturalny spos?b. Dla kogo gra? Joe? Dla go?ci kt?rzy po koncercie, jak by im da? bejsbole, pozabijali by si? w wyniku r??nicy zda?? Panowie, na prawd?, ?wiat si? rozwija, Polska w Europie, a w ludziach dalej Kargul i Pawlak, tylko ?e bez komedii. Na si?owni? troch?, na rower, pobiega?, w pi?k? pogra?, na jagody, do lasu, pooddycha?. A potem przed kompa...
Parafrazuj?c pewne powiedzenie - Punkt s?yszenia zale?y od punktu siedzenia. Wychodz?c z tego samego koncertu dwie osoby mog? miec odmienne opinie na temat d?wi?ku. Kto siedzi na "linii strza?u" przod?w zawsze mocniej dostanie po uszach g?rnymi cz?stotliwo?ciami. Na ?rodku sali zawsze jest lepiej (tak ustawia to akustyk) Cho? pami?tam koncert Leszka Cicho?skiego z Carlosem, kiedy usiad?em na ?rodku sali akurat vis-a-vis pieca Carlosa... No c??, ludzie po koncercie byli zachwyceni, ale ja d?ugo odtyka?em uszy, bo Carlos na zmulonym brzmieniu i cichutko raczej nie gra...
A na forum, no c??, tu chodzi tylko i wy??cznie o ludzi, ich kultur?, otwarcie na ?wiat. Nie czas ju? na troch? odmulenia, pogody ducha, no i kulturki wi?cej? Sami chwalicie Joe za otwarto??, nowoczesno??. A na w?asnym podw?rku ju? tak nie mo?na?
kamil
 

Postautor: Gość » czerwca 25, 2005, 10:40 am

Masz racje Kamil.
Znakomitej wiekszosci jak widac koncerty podobaly sie. A to najwazniejsze. Moze denerwowac jedynie ocenianie tego genialnego przedsiewziecia w kontekscie porazki. Coz takiego zrobil w kwestii muzyki ?w Uniq?
I tu przychodzi mi do g?owy para z Sami Swoi
Pozdrawiam
Bogus
Gość
 

Postautor: Benedykt Kunicki » czerwca 25, 2005, 11:13 am

LUDZIE ! czy nie mozna normalnie tu dyskutowac !
koledzy z Agencji zrobili wspaniala prace
byl to wyjatkowy koncert ! ale niestety jak zawsze ktos /cos/ wrazenia z koncertu chce nam popsuc !
mam troche lat i zawsze pytam sam siebie DLACZEGO TAK JEST ???
Benedykt Kunicki
 

Postautor: cegla » czerwca 25, 2005, 11:34 am

Benek, bo tak by?o jest i b?dzie, my?l? ?e to si? nie zmieni. :(
Aczkolwiek statystycznie rzecz bior?c wiadomo ?e nie wszystkim sie musi podobac i na tym polega p??niejsza polemika - im wi?ksza r??nica zda? tym mo?e by? ciekawiej, jednak?e wychodzi tak jak wychodzi, czyli zaczynamy sie gry?? i kopa?....

bez sensu, prawda?
przełykam dzień po dniu, wciąż smakuje nie do końca,
nawet wódka nie dość słodka, tak jest jakbym żył na pół
Awatar użytkownika
cegla
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 198
Rejestracja: kwietnia 28, 2004, 8:07 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Benedykt Kunicki » czerwca 25, 2005, 5:20 pm

tak,tak Seba ! zgadzam sie ..... tak mysle ze to powinno byc forum "nawidzonych-zakochanych" ludzi w blues-rock.... i /moze tez przyswajalnym jazzie/ ale nie ................ bo i po co ? jestesmy ponad wszelkimim podzialami niezaleznie od wieku i przekonan /muzycznych/
zostancie z rhythm'n'bluesem
Benedykt Kunicki
 

Postautor: Jan » czerwca 26, 2005, 12:43 pm

przyjaciele Cegla i Beno macie swieta racje
to forum okolce bluesa a nie ring rap-hiphopowc?w
troche opanowania i wzajemnego szacunku
zostancie z bluesem
pozdrawiam ostrowian
Jan
 

Postautor: Gość » czerwca 26, 2005, 6:36 pm

Do ko?ca wakacji moj program "odpoczywa" co i niniejszym sam czynie.
Zajrze Tu na poczatku wrze?nia; by? mo?e bedzie troch? lepsza atmosfera...by? mo?e..
W ka?ym razie serdecznie dzi?kuj? Wszystkim tym kt?rzy Nas wsparli w tym piekielnie trudnym pierwszym przedsi?wzi?ciu Tangerine.Wielkie dzieki r?wniez za s?owa uznania. To niezwykle pocieszaj?ce ?e niemal wszystkim obydwa show podoba?y sie. W ocenie Joe i muzyk?w W.I.N.D.a ekipa nag?a?niajaca sprawdzi?a sie na 100 %.Mam juz DVD z niedzielnego koncertu Joe i W.I.N.D. / dzi?ki I. - zrobi?es kawa? ?wietnej roboty/ i teraz na spokojnie ogl?dam ca?o?c jeszcze raz.
Wiele przed nami. W?o?ymy w to wszystko ca?e swe serce i pasj?. A reszta bedzie jak B?g da.
..............................
Do post?w UNIQA wog?le sie nie odnosz?.Bo to nie ma sensu.
G?ri , widzielismy sie podczas koncert?w pare razy..;
dlaczego mi nie powiedzia?es ze Jestes przygotowany do wywiadu? Dlaczego? Przeciez sie znamy i lubimy. Za?atwi?bym Ci to na niedzielne przedpo?udnie. Szkoda..i tyle.
Raz jeszcze pozdrawiam Wszystkich
I ?egnam , by? mo?e do wrzesnia.
Dziekuj?.
Pawel Freebird Michaliszyn
freebird@poczta.onet.pl
Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 29, 2005, 3:57 pm

Gość
 

Postautor: Gość » czerwca 29, 2005, 8:42 pm

r?wnie? Ci dzi?kuj? PAWLE i czekam na nast?pne koncerty. We?miemy udzia? we wszystkich nast?pnych waszych przedsi?wzi?ciach koncertowych
Ju? paru koleg?w zadeklarowa?o sie , ?e ch?tnie zobacz? nast?pny zorganizowany przez WAS koncert , nie dajcie si? - jeste?my z WAMI na razie na odleg?o?? ale gdy nadejdzie nast?pny pi?kny dzie? b?dziemy wspiera? WAS i agencj? TANGERINE , kt?rej ?yczymy aby raczy?a nas tak wspania?ymi koncertami jeszcze d?uuuuuugo , d?uuuuuugo!!!!

Marek-Browarek
Najlepsze w ?wiecie piwule?ko dla TANGERINE!!!
Gość
 

Wazelinka

Postautor: Wazeliniarz » czerwca 30, 2005, 1:02 pm

Anonymous pisze:r?wnie? Ci dzi?kuj? PAWLE i czekam na nast?pne koncerty. We?miemy udzia? we wszystkich nast?pnych waszych przedsi?wzi?ciach koncertowych
Ju? paru koleg?w zadeklarowa?o sie , ?e ch?tnie zobacz? nast?pny zorganizowany przez WAS koncert , nie dajcie si? - jeste?my z WAMI na razie na odleg?o?? ale gdy nadejdzie nast?pny pi?kny dzie? b?dziemy wspiera? WAS i agencj? TANGERINE , kt?rej ?yczymy aby raczy?a nas tak wspania?ymi koncertami jeszcze d?uuuuuugo , d?uuuuuugo!!!!

Marek-Browarek
Najlepsze w ?wiecie piwule?ko dla TANGERINE!!!


Kochany Marku
Polecam Ci rewelacyjn? wazelink? techniczn?!

Rodzaje wazeliny

* wazelina kosmetyczna bia?a (Vaselinum album), lub ???ta (Vaselinum flavum) - mo?e by? dodatkowo barwiona, wzbogacana w substancje zapachowe, a nawet smakowe. Bia?a s?u?y g??wnie do cel?w kosmetycznych, ???ta do farmaceutycznych

wazelina techniczna - koloru br?zowego, nisko- lub wysokotopliwa. Niskotopliwa ma lepsze w?asno?ci smaruj?ce, wysokotopliwa do troch? trwalszego zabezpieczania element?w
Wazeliniarz z Utopi
ps. my ch?opaki musimy trzyma? si? razem!
Wazeliniarz
 

Postautor: Gość » czerwca 30, 2005, 6:43 pm

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:r?wnie? Ci dzi?kuj? PAWLE i czekam na nast?pne koncerty. We?miemy udzia? we wszystkich nast?pnych waszych przedsi?wzi?ciach koncertowych
Ju? paru koleg?w zadeklarowa?o sie , ?e ch?tnie zobacz? nast?pny zorganizowany przez WAS koncert , nie dajcie si? - jeste?my z WAMI na razie na odleg?o?? ale gdy nadejdzie nast?pny pi?kny dzie? b?dziemy wspiera? WAS i agencj? TANGERINE , kt?rej ?yczymy aby raczy?a nas tak wspania?ymi koncertami jeszcze d?uuuuuugo , d?uuuuuugo!!!!

Marek-Browarek
Najlepsze w ?wiecie piwule?ko dla TANGERINE!!!


Kochany Marku
Polecam Ci rewelacyjn? wazelink? techniczn?!

Rodzaje wazeliny

* wazelina kosmetyczna bia?a (Vaselinum album), lub ???ta (Vaselinum flavum) - mo?e by? dodatkowo barwiona, wzbogacana w substancje zapachowe, a nawet smakowe. Bia?a s?u?y g??wnie do cel?w kosmetycznych, ???ta do farmaceutycznych

wazelina techniczna - koloru br?zowego, nisko- lub wysokotopliwa. Niskotopliwa ma lepsze w?asno?ci smaruj?ce, wysokotopliwa do troch? trwalszego zabezpieczania element?w
Wazeliniarz z Utopi
ps. my ch?opaki musimy trzyma? si? razem!
Nie wiedzia?em drogi Wazeliniarzu , ?e jeste? ciot? ale c?? i dla takich musi by? miejsce na tym ?wiecie. Mam nadziej? , ?e na jakim? koncercie nie zajdziesz mnie od ty?u , na wszelki wypadek za?o?? pancerne slipy!!!
Gość
 

Postautor: cegla » lipca 1, 2005, 12:09 am

ahh dyskusja sie rozwija....
przełykam dzień po dniu, wciąż smakuje nie do końca,
nawet wódka nie dość słodka, tak jest jakbym żył na pół
Awatar użytkownika
cegla
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 198
Rejestracja: kwietnia 28, 2004, 8:07 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: bartic » lipca 1, 2005, 12:38 pm

w?a?nie rzuci?em tortem w ekran...
ludziska... :)
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: leszekblues » lipca 1, 2005, 1:07 pm

Ignorujmy durne posty.
Nie dajmy sie zywic tego typu kolesiom.
Mysle ze to najlepszy spos?b.
Traktujmy ich jak powietrze.
leszekblues
 

Postautor: Arczi » lipca 2, 2005, 2:54 pm

:lol: niektore posty sa az tak zalosne, ze az smieszne. mi nie przeszkadzaja, tylko czasem nie moge wyjsc z podziwu jak daleko siega czasem ludzka glupota, zawisc, jaka niektorzy ludzie prezentuja miznerna kulture.

UniQ organizacyjna i frekwencyjna porazke to odniosl facet robiacy koncert Chrisa Duarte w Poznaniu, a nie Tangerine. Choc jak lubie Freebirda tak nie moge zgodzic ze stwierdzeniem, ze koncert byl zorganizowany perfekcyjnie, bo nie byl, z czego Tangerine zdaje sobie zapewne sprawe. Troszke bledow zostalo popelnionych. Jednakze czlowiek uczy sie na wlasnych bledach wiec nastpenym razem powinno byc lepiej. Ze swoimi uwagami, spostrzezeniami i pytaniami zwroce sie jednak bezposrednio do Pawla. Najwazniejsze, ze klapy nie bylo, swietnie sie nam bawilo - oto chodzilo. Tak trzymac !!! Czekam na nastepne koncerty i zycze powodzenia Tangerine w sciaganiu do Polski nastepnych gwiazd :)
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: margo » lipca 6, 2005, 11:47 am

:shock: Nie rozumiem zachowania niekt?rych os?b! Nie podoba? si? koncert . . . ka?dy ma prawo do wyra?ania swoich opinii, ale przesad? jest kogo? obra?a? jedynie dlatego, ?e tej opinii nie podziela :evil:

ja pojecha?am na ten kncert z Warszawy (a??) i cho? ju? troch? czasu mine?o wci?? jestem pod wra?eniem :D . . . ogromnie wdzi?czna pewnym znajomym, dzi?ki kt?rym mog?am uczestniczy? w tym - wg mnie fantastycznym - wydarzeniu

TANGERINE - wielkie dzi?ki
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: gosc » lipca 6, 2005, 4:57 pm

margolka madra wypowiedz
mniej agresji a wiecej wyobrazni
gosc
 

Postautor: Gość » lipca 6, 2005, 9:01 pm

[quote="margolka"]:shock: Nie rozumiem zachowania niekt?rych os?b! Nie podoba? si? koncert . . . ka?dy ma prawo do wyra?ania swoich opinii, ale przesad? jest kogo? obra?a? jedynie dlatego, ?e tej opinii nie podziela :evil:

Czy ty umiesz czyta?? Jedyne obra?liwe i wulgarne teksty s? autorstwa os?b kt?rym bezkrytycznie koncert si? podoba?. Ka?dy kto ma odmienne zdanie jest gnojony.
Gość
 

Postautor: Gość » lipca 6, 2005, 11:03 pm

Anonymous pisze:
margolka pisze::shock: Nie rozumiem zachowania niekt?rych os?b! Nie podoba? si? koncert . . . ka?dy ma prawo do wyra?ania swoich opinii, ale przesad? jest kogo? obra?a? jedynie dlatego, ?e tej opinii nie podziela :evil:

Czy ty umiesz czyta?? Jedyne obra?liwe i wulgarne teksty s? autorstwa os?b kt?rym bezkrytycznie koncert si? podoba?. Ka?dy kto ma odmienne zdanie jest gnojony.


mniej agresji wiecej wyobrazni
dla mnie to najlepszy koncert jaki widzialem ale znam dwie osoby kt?rym nie podobal sie koncert i dlatego wyobraznia /rozum/ pozwala tolerowac wszystkich i wszystko
Gość
 

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości