Andrzej Gruszczyk & His Friends Folwark Stara Winiarnia

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Andrzej Gruszczyk & His Friends Folwark Stara Winiarnia

Postautor: FOLWARK STARA WINIARNIA » grudnia 6, 2008, 8:57 am

Kraina Łagodności - Andrzej Gruszczyk & His Friends !!!!

Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna ul. Ogrodowa 2 zaprasza na specjalny niedzielny wieczór w Krainie Łagodności - Andrzej Gruszczyk & His Friends 14.12.2008 godz.18.00


Andrzej Gruszczyk zapytany o stylistykę swojej twórczości, powiedział: "Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Pisałem i śpiewałem se i już ;-). Poezja śpiewana to za dużo. Piosenka kabaretowa to za wąsko. Piosenka autorska to najbliżej (może "niszowa" ;-)). W sensie dążenia do...to dążę niedościgle do tego co robi Wojciech Młynarski ( i już wiem, że nie zdążę przed zejściem moim), ale nie wiem jak fachowo nazwać to co On robi -młynarszczyzm, nurt młynarski, piosenka młynarska czy młynarskalistyczna?;-). najprościej było by określić to Śpiewanie osobiste autorskiego szwarc-mydła-powidła, lub krócej: widzimisia, ale nie spotkałem się z takim kierunkiem i po angielsku trudno by to określić, w razie potrzeby."

Szcegóły: www.folwarkstarawiniarnia.pl

Skład zespołu:

Andrzej Gruszczyk - gitara, śpiew
Michał Nawara - klawisze
Justyna Rapciak - skrzypce
Dawid Czchor - skrzypce
Jerzy Szymuła - gitara basowa
gościnnie Andrzej Majchrzak - kontrabas
Awatar użytkownika
FOLWARK STARA WINIARNIA
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 114
Rejestracja: marca 25, 2006, 3:39 pm
Lokalizacja: Mszana Dolna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości