Białystok Zaduszki Bluesowe

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Białystok Zaduszki Bluesowe

Postautor: elkap » października 14, 2008, 9:02 am

7.XI.2008 godz. 19.00 Fama (ul. legionowa 5), wystapią: Devil Blues, Chip Jordan&VooDoo Soup, Soul Finger. Bilety 20zł przedsprzedaz, 25zł w dniu koncertu.
Obrazek
Ostatnio zmieniony października 14, 2008, 1:10 pm przez elkap, łącznie zmieniany 3 razy
elkap
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 152
Rejestracja: marca 10, 2006, 11:04 am
Lokalizacja: Białystok

Postautor: marek haga » października 14, 2008, 9:06 am

Pięęęękny plakat ;)
MS
Awatar użytkownika
marek haga
bluesman
bluesman
 
Posty: 244
Rejestracja: stycznia 5, 2006, 11:09 am
Lokalizacja: Bjałystok

Postautor: elkap » października 30, 2008, 11:35 am

Mała zmiana w programie - z przyczyn nam niezależnych nie wystąpi Chip Jordan. z VooDoo Soup zagra Virgis Jutas (Litwa) - jeden z najlepszych gitarzystów i wokalistów na Litwie. Lider formacji Blues Makers, która działa od ponad 15 lat.
elkap
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 152
Rejestracja: marca 10, 2006, 11:04 am
Lokalizacja: Białystok

Postautor: karambol » listopada 5, 2008, 9:45 pm

Będąc w lipcu na Suwałki Blues Festiwal w sposób wręcz fizyczny mogłem się przekonać że bluesmani zza wschodniej granicy mają dużo do zaproponowania. I warto ich słuchać. W ekipie Blues Makers pokazał się wówczas Virgis Jutas i to z jak najlepszej strony. Moja córka Hanna-Wiktoria dostąpiła zaszczytu "pogmerania" (bo grą tego nie można nazwać) po strunach gitary jaką jej podsunął Virgis. A VooDoo Soup to przecież Bogdan Topolski - wielka postać suwalskiej sceny bluesowej i sprawca sukcesu Suwałki Blues Festiwal. Będzie można go osobiście zapytać czy druga edycja festiwalu się odbędzie.

Na następne Zaduszki Bluesowe albo i Jesień z Bluesem proponuję zaprosić Compromise Blue z Estonii - genialny zespół coś w podobie Blues Brothers tylko razy 100. Nieziemska radość słuchania.

P.S.
No już prawie nie ma biletów na Zaduszki Bluesowe.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: BluesMotyll » listopada 6, 2008, 5:32 pm

;( a dla mnie biletów już zabrakowało ;( Czy ktoś może załatwić mi 4 bilety? Dla mnie, dla brata i dla naszych narzeczonych, proszę... Bardzo mi zależy, a natłok pracy nie pozwolił mi wcześniej kupić biletów :( chlip chlip ...
"Całe moje życie dedykuję sztuce. Bo gdy tworzysz, jesteś coraz bliżej swego własnego nieba..."
- Jimi Hendrix -
Awatar użytkownika
BluesMotyll
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 69
Rejestracja: marca 17, 2006, 12:18 am
Lokalizacja: Białystok / Runice

Postautor: karambol » listopada 6, 2008, 7:42 pm

BluesMotyll pisze:;( a dla mnie biletów już zabrakowało ;( Czy ktoś może załatwić mi 4 bilety? Dla mnie, dla brata i dla naszych narzeczonych, proszę... Bardzo mi zależy, a natłok pracy nie pozwolił mi wcześniej kupić biletów :( chlip chlip ...


Spokojnie ja prawie co roku zapominam kupić bilety w przedsprzedaży ale jakoś zawsze jestem na sali. Organizatorzy po rozeznaniu się w stopniu wypełnienia Famy dysponują do klasy sprzedaż jakiejś partii wejsciówek. Warto przyjść i być cierpliwym.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości