Lynyrd Skynyrd w Europie!

Dajcie znać o najmniejszych nawet koncertach Bluesowych (i nie tylko) w Waszej okolicy!

Moderator: mods

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: labutanol » listopada 29, 2014, 8:17 pm

Rozumiem że dla Ciebie te ceny są w porządku ;>?
labutanol
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 15
Rejestracja: listopada 15, 2013, 4:27 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: posener » listopada 29, 2014, 8:19 pm

labutanol pisze:Rozumiem że dla Ciebie te ceny są w porządku ;>?

A z czego to wnioskujesz? Zdaje się, że mówimy o tłustych ryjach organizatorów. Ja nie wiem, kto nimi jest, więc chciałbym się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: labutanol » listopada 29, 2014, 8:22 pm

Kimkolwiek organizator jest, a jest to agencja tangerine music to zdziera z ludzi pieniądze i to niemałe.
labutanol
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 15
Rejestracja: listopada 15, 2013, 4:27 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: posener » listopada 29, 2014, 8:24 pm

labutanol pisze:jest to agencja tangerine music

Muszę zapamiętać.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: KROPLA72 » listopada 30, 2014, 3:47 pm

labutanol pisze:Tłuste ryje organizatorów. Czemu bilety nie są po rozsądnych cenach? 120-150zł w porządku, ale 190, 220, 240 ?!



No to chopie jesteś już spalony między Pleszewem a Zduńską Wolą.... :D
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Rob_n_Roll » grudnia 1, 2014, 10:19 am

labutanol pisze:Kimkolwiek organizator jest, a jest to agencja tangerine music to zdziera z ludzi pieniądze i to niemałe.

Chłopaki z Tangerine odwalają kawał dobrej roboty sprowadzając takie bandy do Polski. Należą im się za to wielkie brawa i szacunek, bo nikt inny nie jest w chwili obecnej tego zrobić. A że ceny wysokie... Też nie jestem z tego zadowolony. Raz są wyższe raz niższe. Każdy musi przekalkulować czy chce zobaczyć dany zespół po danej cenie czy nie. Nikt nikogo nie zmusza i każdy ma wolny wybór. Gdyby nie Tangerine LS, Gov't Mule, POA, etc wogóle nie było by w Polsce.
Niech rock'n'roll będzie z Wami!
Awatar użytkownika
Rob_n_Roll
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: października 27, 2004, 9:37 am
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: labutanol » grudnia 1, 2014, 10:33 am

Rob_n_Roll pisze:
labutanol pisze:Kimkolwiek organizator jest, a jest to agencja tangerine music to zdziera z ludzi pieniądze i to niemałe.

Chłopaki z Tangerine odwalają kawał dobrej roboty sprowadzając takie bandy do Polski. Należą im się za to wielkie brawa i szacunek, bo nikt inny nie jest w chwili obecnej tego zrobić. A że ceny wysokie... Też nie jestem z tego zadowolony. Raz są wyższe raz niższe. Każdy musi przekalkulować czy chce zobaczyć dany zespół po danej cenie czy nie. Nikt nikogo nie zmusza i każdy ma wolny wybór. Gdyby nie Tangerine LS, Gov't Mule, POA, etc wogóle nie było by w Polsce.


Ja to doskonale rozumiem i popieram inicjatywe ściągania takich zespołów, co do tego nie mam wątpliwości, ale kurcza są pewne granice. Od 15 lat jeżdżę na koncerty, ale takich cen jeszcze nie widziałem. Wyprawa na koncert Skynyrdów to jakaś 1/3 mojej wypłaty (wliczając nocleg i transport + bilet), więc jak mam nie być rozgoryczony jak bilet na płytę kosztuje 240zł :P?
labutanol
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 15
Rejestracja: listopada 15, 2013, 4:27 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: borszysz » grudnia 1, 2014, 11:43 am

Panie i panowie- pomyślcie sobie jaka jest wysokość honorarium Skynyrdów- to na pewno nie jest kilkadziesiąt tys zł, raczej kilkaset. Do tego dodajcie sobie wynajem sali, ochrony, nagłośnienia z oświetleniem, noclegów dla artystów, wyżywienia, promocji, prowizji ze strony systemu sprzedażowego biletów, gości specjalnych itp itd. Moim zdaniem impreza oscyluje w granicach kosztów na poziomie co najmniej pół miliona zł.

Tangerine nie jest organizacją charytatywną, to musi im się zwrócić, stąd też takie a nie inne ceny biletów.
Tu nie ma spisku, układu ani chęci zdzierania z nas pieniędzy, tylko czysta ekonomia- koszty dzielimy przez szacowaną liczbę widzów (ja zazwyczaj zakładam 70% obłożenie) i w ten sposób ustalamy ceny biletów.

Ja tam się cieszę, spełnia się moje marzenie, pojadę na pewno. Na bilet odkładam;)
Pozdrawiam!
Borszysz

M: wojtek@hoodooband.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
borszysz
blueslover
blueslover
 
Posty: 619
Rejestracja: lipca 15, 2008, 3:40 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Sergiusz » grudnia 2, 2014, 12:17 am

A mnie to finansowo przerasta. Bilet na koncert, przejazd z Połczyna Zdroju (i z powrotem), nocleg, wyżywienie...
Obejrzę fragmenty na youtube...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2116
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: marmil » grudnia 16, 2014, 8:18 pm

Panie i Panowie - w końcu spełnia się marzenie fanów LS , "Freebird" uniesie się nad polska sceną. Nie ma co narzekać, ceny biletów za granicą są porównywalne, a do tego dochodzi jeszcze dojazd. Kto chce niech jedzie do Czech. Ja mam zamiar 3 maja być na Torwarze. Czekałem na to prawie 40 lat. Byłem na koncercie LS w Berlinie w 2010 r. i wtedy nie zanosiło się, że będzie jeszcze jakiś tour w Europie. A tu proszę - brawo dla organizatorów. Liczę na to, że nie będziemy musieli się wstydzić (pustawą salą). Trzeba zrobić z tego WYDARZENIE. Mam nadzieję, że przyczynią się do tego media przychylne muzyce południa i management Dżemu. Do zobaczenia i usłyszenia 3 maja.
Pozdrawiam wszystkich - zdecydowanych i malkontentów. Marek.
PS. "To tylko rock'n'roll, ale ja to lubię".
Marek
marmil
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 11:36 am
Lokalizacja: Ostróda

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Sergiusz » grudnia 27, 2014, 11:15 pm

Pierwszy szał związany z koncertem Lynyrd Skynyrd w Polsce minął i temat na forum zamarzł...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2116
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: krzycho49 » grudnia 28, 2014, 4:49 am

szalu to chyba nie było.moj kolega twierdzi ze majac w pamięci niewielkie zainteresowanie koncertami molly hatchet i point blank z koncertem lynyrd może być problem.duzy problem.sadze ze by impreza się bilansowala na torwar musi przyjsc ok. 3 tys osob.
krzycho49
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 114
Rejestracja: września 24, 2009, 2:54 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Sergiusz » grudnia 28, 2014, 8:36 pm

krzycho49 pisze:szalu to chyba nie było.moj kolega twierdzi ze majac w pamięci niewielkie zainteresowanie koncertami molly hatchet i point blank z koncertem lynyrd może być problem.duzy problem.sadze ze by impreza się bilansowala na torwar musi przyjsc ok. 3 tys osob.


Trzy tysiące fanów na koncercie Lynyrd Skynyrd w Polsce? Hmmm...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2116
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: krzycho49 » grudnia 29, 2014, 5:40 am

Sergiusz czy sadzisz ze ok 3 tys fanow na koncercie skynyrd to żaden problem czy wręcz przeciwnie.choc magnesem może być również dzem.bo jeśli koncert jest na torwarze a nie w klubie to oczywistym jest to by impreza się bilansowa frekwencja musi byc na takim poziomie.moim zdaniem oczywiście.
krzycho49
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 114
Rejestracja: września 24, 2009, 2:54 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: KROPLA72 » grudnia 29, 2014, 9:17 am

Magnesem Dżem... żeby wydać 250 zł... nie żartuj.
Na DŻEM bilety są po 50-60 zł w Stodole na wiosnę i jesień.
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Sergiusz » grudnia 29, 2014, 10:17 pm

Życzę wszystkim zainteresowanym, aby Torwar na koncercie Lynyrd Skynyrd pękał w szwach - tak jak 1 listopada 1996 roku podczas pierwszego koncertu Pearl Jam w Polsce. To była jedyna impreza na Torwarze, której byłem naocznym świadkiem.
Nie wiem, ile obecnie osób może pomieścić Torwar. Wydaje mi się, że jak 3 maja wejdzie do niego 3 tysięce fanów Lynyrd Skynyrd to będzie nieźle.
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2116
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: marmil » stycznia 5, 2015, 7:35 pm

Sergiusz pisze:Pierwszy szał związany z koncertem Lynyrd Skynyrd w Polsce minął i temat na forum zamarzł...


Sądząc po ilości odsłon i ilości postów temat nie jest taki "zimny". Może potrzeba mu trochę więcej szumu w mediach przychylnych LS, tych lokalnych i ogólnopolskich np. w Trójce, a tego jakoś nie słyszałem. DŻEM też powinien się dołożyć do promocji koncertu np. na swojej stronie www. Jurka Styczyńskiego przecież nie raz widzieliśmy w koszulce z logiem LS :-), więc chyba im też zależy na frekwencji. Pożyjemy, zobaczymy. Ja na razie mam grupę 5 osób i liczę na jeszcze kilka. Bądźmy dobrej myśli :-)
Marek
marmil
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 11:36 am
Lokalizacja: Ostróda

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: krzycho49 » stycznia 29, 2015, 3:04 pm

fakt temat nieco zamrozony.moze bliżej maja odtaja.a może nie.choc szkoda by było.
krzycho49
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 114
Rejestracja: września 24, 2009, 2:54 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: bluesman1 » lutego 14, 2015, 3:30 pm

Co tu odmrazac :). LS to dzis skansen i takie rockowe disco polo wedlug mnie. Powinni uszanowac pamiec tragicznie zmarlych kolegow i przynajmniej wystepowac pod inna nazwa. A tak spierniczyli po calosci...choc udalo im sie napisac pare fajnych kawalkow, On the Hunt czy nagrac plyte unplugged. No ale to wedlug mnie troche za malo aby mowic o zywej legendzie southern rocka jeszcze...
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: StS » lutego 16, 2015, 11:53 pm

"On the Hunt" wydano na płycie "Nuthin' Fancy" w 1975 roku, autorzy to Allen Collins i Ronnie Van Zant.
Chyba jednak muzyka skończyła się w latach siedemdziesiątych.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: bluesman1 » lutego 17, 2015, 11:44 am

No jak mam byc szczery, nigdy nie bylem wielkim fanem LS. Troche za proste granie jak dla mnie choc na poczatku zdarzylo im sie kilka fajnych kompozycji ale to wszystko raczej....
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: KROPLA72 » lutego 17, 2015, 3:48 pm

....sektory na Torwarze C,E,F,H,U,S,V,Y,Z całkowicie puste lub wykupione pojedyncze bilety - to tyle z kronikarskiego obowiązku :D
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: posener » lutego 17, 2015, 10:07 pm

KROPLA72 pisze:....sektory na Torwarze C,E,F,H,U,S,V,Y,Z całkowicie puste lub wykupione pojedyncze bilety - to tyle z kronikarskiego obowiązku :D


Co to oznacza, bo nie jestem znawcą tego obiektu?
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Sergiusz » lutego 17, 2015, 10:57 pm

posener pisze:
KROPLA72 pisze:....sektory na Torwarze C,E,F,H,U,S,V,Y,Z całkowicie puste lub wykupione pojedyncze bilety - to tyle z kronikarskiego obowiązku :D


Co to oznacza, bo nie jestem znawcą tego obiektu?


Oznacza to tyle, że jak do tej pory bilety sprzedają się cienko...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2116
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Sergiusz » lutego 17, 2015, 11:03 pm

posener pisze:
KROPLA72 pisze:....sektory na Torwarze C,E,F,H,U,S,V,Y,Z całkowicie puste lub wykupione pojedyncze bilety - to tyle z kronikarskiego obowiązku :D


Co to oznacza, bo nie jestem znawcą tego obiektu?


Najprawdopodobniej oznacza to tyle, że jak do tej pory bilety sprzedają się cienko...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2116
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: KROPLA72 » lutego 18, 2015, 9:03 am

Co to oznacza, bo nie jestem znawcą tego obiektu?[/quote]


...Po prostu mości Panowie i Panie trzeba kupą ruszyć do kas i zapełnić Torwar. Na marginesie na płytę bilety ładnie schodzą i jest już spory tłumek tylko te nieszczęsne na razie trybuny...
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: posener » lutego 18, 2015, 9:54 am

KROPLA72 pisze: Na marginesie na płytę bilety ładnie schodzą i jest już spory tłumek tylko te nieszczęsne na razie trybuny...

A na płytę to ile ludzi wchodzi?
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: KROPLA72 » lutego 18, 2015, 10:17 am

... miejsc na trybunach – 4.824 krzeseł
KROPLA72
blueslover
blueslover
 
Posty: 417
Rejestracja: czerwca 28, 2012, 2:19 pm
Lokalizacja: mazowsze

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: Rock-A-Billy » lutego 18, 2015, 11:32 am

Chciałbym zabrać na LS moją sześcioletnią córkę. Wiem, że to jeszcze małe dziecko, ale rwie się już do muzyki. Ma to chyba po tacie Na razie rocka i bluesa słucha ze mną na zmianę z piosenkami Majki Jeżowskiej :lol: , ale i tak moim zdaniem jest nieźle. Ostatnio była z nami na koncercie Raya Wilsona w Opolu i spisała się świetnie. Zero narzekań i wypieki na twarzy z wrażenia. W przypadku LS poszlibyśmy oczywiście wtedy na trybuny. Myślicie, że to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Lynyrd Skynyrd w Europie!

Postautor: bartic » lutego 20, 2015, 9:26 am

psa, kota i akwarium też zabierz :mrgreen:
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Koncerty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 474 gości

cron