Janusz Muniak - "Placebo"

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

Janusz Muniak - "Placebo"

Postautor: Tomek Mały Kotyla » października 4, 2007, 6:21 pm

Dzisiaj w pewnej płytotece wygrzebałem LP Janusza Muniaka "Placebo". Dawno tej plyty nie słuchałem i od rana nadrabiam zaległości. Szczególnie podoba mi sie sekcja w "Funki Dla Pani Hanki" (Krzysztof Zawadzki i Andrzej Cudzich". Poza tym bardzo tęsknię za starym, dobrym fenderem. Tym prawdziwym a nie z "parapetu". Pięknie na tej płycie na fenderze gra Wojciech Puszek.
Leader oczywiście tez w dobrej formie, jak zwykle zresztą.
Nie wiem czy płyta ukazała sie już na CD, chyba nie. Jak macie na czym odtwarzać analogi to koniecznie poszukajcie tego krążka.


http://www.winyle.rembertow.net/wykon.p ... 2085#plyta
Tomek Mały-Cotieux Kotyla
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA niedziela 20:00-22:00
http://radiocentrum.pl/audycje/jazzrockowa_plytoteka/
Awatar użytkownika
Tomek Mały Kotyla
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5708
Rejestracja: stycznia 3, 2007, 9:51 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Janusz M. » października 4, 2007, 7:50 pm

Przypominam sobie niezapomniany duet Łucja Prus/Janusz Muniak,w utworze "Moja droga,ja Cię kocham",oryginalny tytuł "My MelodyOf Love"(chiba) :D Muszę sobie gdzieś spatrzeć coś z nagrań S.P.P.T."Chałturnik",mam nadzieję że jest jakaś reedycja na kompakcie :?:
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna-rozkosz dla smakosza :-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: pozy » października 5, 2007, 11:42 pm

Znam ta płytę i mam.Przyznam się szczerze ,że ta płyta nie podobała
mi się.Dawno Jej nie słuchałem.Uważałem ją za niezbyt udaną
Jestem ciekaw ja to będzie dzisiaj-minęło sporo czasu.
Awatar użytkownika
pozy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 88
Rejestracja: listopada 15, 2006, 11:14 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości