nu jazz

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

nu jazz

Postautor: Sex » września 22, 2007, 3:43 pm

Hej jeśli powtarzam to przepraszam. Co polecacie z nu jazzu?? Szukam wykonawcy najlepiej trąbka; fortepian; saksofon w połączeniu z elektroniką.
Mam molvaera khmer nawet mi sie podoba z tym ze ja nie slysze tam improwizacji chodzi mi o cos bardziej rozimprowizowanego efekty specjalne są wporządku natomiast sam Molvaer troche przynudza. Niekoniecznie musi to być szaleństwo na miarę Marsalisa czy Sandovala ale troche więcej jazdy na żywym instrumencie. Mam jeszcze St Germain ale dla mnie troszke nudne a jaga jazzist stix wogóle mi sie nie podoba. Jakbyście mogli cos w tym temacie napisac dzieki?? :oops:
Sex
 

Postautor: Robert007Lenert » września 24, 2007, 9:44 am

Jak sie do konca obudze..po Galicja Blues, to cos polece :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Robert007Lenert » września 24, 2007, 1:24 pm

Na pierwszy ogien..."Nu Bop" Matthew Shipp" Co prawda nie ma trabki, ale za to jest znakomite piano i sax.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Sex » września 25, 2007, 4:34 pm

Mam Sheppa rzeczywiście niezły!! Jakby kogoś interesowały takie brzmienia to warto zajrzyjec na stronke wytwórni thearsty ear dla której nagrywał właśnie m.in Shepp. Tyle waszych propozycji nikt nic nie słyszał nic nie wie na ten temat :?: :lol:
Sex
 

Postautor: F.H.Johnson » września 25, 2007, 8:12 pm

Wolfgang Haffner-"Shapes"
Kyle Eastwood-"Paris Blue"
Bugge Wesseltoft-"New conception Of Jazz Film Ing
Erik Truffaz-"The Walk Of The giant Turtle'
Awatar użytkownika
F.H.Johnson
blueslover
blueslover
 
Posty: 513
Rejestracja: września 18, 2004, 11:50 pm
Lokalizacja: Wroc?aw


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości