Piotr Wojtasik w Tr?jce

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

Piotr Wojtasik w Tr?jce

Postautor: Jurek Plieth aka George » kwietnia 29, 2007, 9:24 am

Dzisiaj, tzn. 29.04 w III PR o godz. 20:00 koncert Piotra Wojtasika z zespo?em.
Mi?ego s?uchania,
J.
Jurek Plieth aka George
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 77
Rejestracja: października 16, 2005, 12:16 pm
Lokalizacja: Gda?sk

Postautor: Jarek Pawlicki » kwietnia 29, 2007, 6:44 pm

Przegl?da?em sobie forum i dzi?ki tej informacji b?d? dzisiaj o 20.00 s?ucha? tr?jki! Rzadko odpalam w domu radio, nie zawsze te? chce mi si? studiowa? programy tel., o radiowych nie wspomn? :)
Przy okazji pomy?la?em, ?e mo?e warto by by?o za?o?y? temat, gdzie b?dzie mo?na wpisywa? propozycje ciekawych(niecyklicznych) audycji radiowych b?d? telewizyjnych dotycz?cych muzyki jazzowej ?
Np. co? takiego:
JAZZ – co, gdzie, kiedy ?
Nie ma zasady, ktorej nie mozna by naruszyc, zeby bylo piekniej - Beethoven o muzyce
Wiadomo, ze smoki nie istnieja, ale kazdy z nich na inny sposob - Lem o smokach :)
Jarek Pawlicki
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 147
Rejestracja: listopada 1, 2006, 12:26 pm
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: Jot » kwietnia 29, 2007, 10:02 pm

To ja proponuj? s?ucha? przede wszystkim JazzRadia <u?miech>
Polecam taka audycj? w sobot? o 13-15. Nie jest jazzowa, tylko o muzyce afryka?skiej, brazylijskiej itp., ale takie pozytywne rytmy chyba trafiaj? do lubi?cych jazz. Nazywa si? NIOKOLOKOBA.
"Je?eli musisz o to pyta?, to nigdy nie zrozumiesz" L.A.
Awatar użytkownika
Jot
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 14
Rejestracja: marca 28, 2007, 3:13 pm
Lokalizacja: Praga


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości