TRZY KWADRANSE Z JAZZEM CZYLI NIEOMAL JAZZ DO POT?GI

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

TRZY KWADRANSE Z JAZZEM CZYLI NIEOMAL JAZZ DO POT?GI

Postautor: jazz man » sierpnia 15, 2005, 9:07 pm

Kto w poniedzia?kowe swieczory nasatwaia odbiornik na 99,7 o godzinie 24:05 i ws?uchuje sie w audycj? Jana Ptaszyna Wr?blewskiego ???
jazz man
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: sierpnia 15, 2005, 8:46 pm
Lokalizacja: te bia?e myszki?

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 16, 2005, 1:04 am

Ja ko?cz? moj? audycj? o p??nocy, wsiadam do auta i jad? do Ostrowa z Kalisza i zawsze wtedy towarzyszy mi "Ptak". Kocham Go niezmiennie od dzi?si?t lat...!!! Ale my?l? ?e takie samo uczucie, ma dla niego zdecydowana wi?kszo?? z tego forum!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Mck_yazzMonik » sierpnia 16, 2005, 3:37 pm

Oh... Ptak jest wielkim OPOWIADACZEM i BAJARZEM (w sensie pozytywnym oczywi?cie!). Wydaje mi si? jednak, ?e pora jest duuu?o duuu?o za p??na, bo ju? mi m?zg nie pracuje i d??y w stan snu.. Dlatego znalaz?am spos?b - nagrywam wszystko na ta?m?!

Czasami si? zastanawiam - ile mo?na m?wi??! (odp.tyle ile si? wie...)
Do, I do..
Awatar użytkownika
Mck_yazzMonik
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: sierpnia 14, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości

cron