[W-wa]22.10, Marcus Miller, Palladium

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

[W-wa]22.10, Marcus Miller, Palladium

Postautor: Paweł Budzyński » września 13, 2010, 10:12 am

Czy ktoś z Was wybiera się na ten koncert?
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: margo » września 13, 2010, 10:51 am

a dlaczemu to tutaj nie Koncertach?
ja bym chętnie ;)
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Paweł Budzyński » września 13, 2010, 11:10 am

Bo do zakładki Jazz zaglądają wyłącznie ściśle zainteresowani, w Koncertach temat by przepadł (jak zresztą większośc koncertów warszawskich)
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am

Postautor: margo » września 13, 2010, 11:39 am

Marcus Miller - Warszawa
Data imprezy 22.10.2010

Magiczny i porywający Marcus Miller - żywa legenda muzyki jazzowej i funky - pojawi się wraz z nowym zespołem na ekskluzywnym koncercie Ery Jazzu. Koncert odbędzie się 22 października w warszawskim klubie Palladium.

Marcus Miller jest niewątpliwie najbardziej znanym i uwielbianym przez publiczność basistą jazzowym. Jego koncerty za każdym razem są wielkim muzycznym show i dostarczają wspaniałych artystycznych emocji.

Znany ze współpracy z gigantami sceny jazzowej potocznie określany jest jako wychowanek Milesa Davisa, u boku którego zaczynał swą wielką karierę. Popularność i uznanie zyskał jako artysta-solista i lider licznych, własnych formacji. Szczególne aktywny jest także jako muzyk studyjny, zapraszany do nagrań innych artystów. Jego niepokorny bas słychać na blisko 600 albumach (sic!), m.in. w nagraniach Milesa Davisa,Arethy Franklin, Luthera Vandrossa, Davida Sanborna, Ala Jarreau, Mariah Carey, Eltona Johna, Briana Ferry`ego czy Franka Sinatry. Dał się poznać także jako wybitny producent muzyczny i kompozytor muzyki do wielu filmów: "Boomerang" (z udziałem Eddy`ego Murphy`ego i Halle Berry), "House Party" (z Martinem Lawrencem), "Ladies` Man" (z Timem Meadowsem) czy "Deliver Us From Ev" (z LL Cool J). To jego autorstwa jest przebój "Da Butt" z filmu Spike`a Lee "School Daze".

Laureat Grammy po trzech latach od brawurowego koncertu Ery Jazzu w Sali Kongresowej (2007 ) wraz ze swoim nowym zespołem (Marcus Miller + Federico Pena - instrumenty klawiszowe, Sean Jones - trąbka, Alex Han - saksofony oraz perkusista Louis Cato) pojawi się w warszawskim klubie Palladium (22 października) i będzie to jedyny, ekskluzywny koncert w Polsce.
* * *
gdzieś znalazłam, że bilety stoją po 200 zeta Panie, prawda to?
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Paweł Budzyński » września 13, 2010, 12:06 pm

ano prawda
Paweł Budzyński
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 910
Rejestracja: lipca 17, 2008, 11:53 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości

cron