Marcus Miller - Koncert

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

Marcus Miller - Koncert

Postautor: E&D » lipca 22, 2005, 8:21 pm

No wiec wlasnie wrocilismy z koncertu Marcusa Millera - totalny odjazd !!!
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: leszekblues » lipca 23, 2005, 10:50 am

A gdziez by? ten koncert?
leszekblues
 

Postautor: cegla » lipca 23, 2005, 3:14 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



no i znowu w zyciu mi nie wusz?o, rzc by si? chcia?o k.. m.. ehhh
ja to chyba spontanicznie musze zrobi? bo jak si? nastawia?em na bratys?aw? to mi nie wysz?o, jak si? nastawia?em d?ugo na wawe to tez dupa..... :(


napiszcie jak by?o, please


i kiedy? tez sobie machn? fot? z MM :D:D:D
przełykam dzień po dniu, wciąż smakuje nie do końca,
nawet wódka nie dość słodka, tak jest jakbym żył na pół
Awatar użytkownika
cegla
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 198
Rejestracja: kwietnia 28, 2004, 8:07 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Luke » lipca 23, 2005, 4:46 pm

Nie p?acz Ceg?a... Marcus jeszcze przyjedzie! Zastanawiam si? tylko kiedy wreszcie zawita Weckl do Polski... Kilka dni temu gra? w Berlinie, Arek wyjechal... Ja niestety zosta?em na miejscu... Teraz chwali si?, ?e na takim graniu nie by? dobry kawa? czasu, a facet wie co m?wi... I jak tu prze?y? takiego Weckl'a?
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: cegla » lipca 24, 2005, 10:10 am

oj znam to uczucie ;] ale nie jest najgorzej bo zaliczy?em Di Meole we Wro i jakos norme powiedzmy wyrobi?em.
przełykam dzień po dniu, wciąż smakuje nie do końca,
nawet wódka nie dość słodka, tak jest jakbym żył na pół
Awatar użytkownika
cegla
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 198
Rejestracja: kwietnia 28, 2004, 8:07 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: E&D » lipca 24, 2005, 6:55 pm

Weckla widzielismy w Hadze na NorthJazzFestival gral z Corea, Gambale, Patitucci .... niezly wykop, ale MM dopalil taki czad , ze ten ostatni koncert cosmy widzieli to troch przybladl, no i MM to klasa gosc w stosunku do kibicow !
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: Luke » lipca 25, 2005, 10:45 am

Zgadza si?!!! Marcus to prawdziwy D?entelmen, nie jaki? niedost?pny "gwiazdor"... Z Weckl'em jest niestety na odwr?t... Zero kontaktu z publik?, ani cze??, ani do widzenia... Poprostu wchodzi na scen? zagra materia? i jedzie dalej... Perfekcyjny jak jaki? cyborg, do tego stopnia, ?e brak nawet jakiejkolwiek mimiki na twarzy! S?ysza?em historyjk?, ?e Polska dla Dave'a na zawsze kojarzy? si? b?dzie z niemi?? przygod?, kt?ra mia?a miejsce w W-wie. Na jedynym koncercie jaki mia? nieprzyjemno?? zagra? w kraju jeden z naszych akustyk?w potraktowa? go niezbyt serdecznie... Charyzmatyczny Dave skomentowa? wi?c, ?e nie zale?y mu na dalszej wsp??pracy i nie planuj? wi?cej koncert?w w "Polandzie"... Na ile jest to prawdziwa historyjka... Nie wiem... P?ki co wszystko wskazuje, ?e tak...
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Gość » sierpnia 14, 2005, 2:40 pm

Witam!
Cho? Weckla nie mia?am okazji s?ysze? live, ale zawsze robi na mnie ogromne wra?enie - czy to na ?cie?kach audio, czy video ;) W jego muzyce jest ogromna energia! To samo mo?na powiedzie? o Marcusie Millerze - by?am w Kongresowej na jego koncercie i musz? powiedzie?, ?e zrobi? niez?e show!! To, co s?yszymy na p?ycie Silver Rain odbiega ?ywio?em od klimatu koncertowego.CZADOWO *"CH?OPCY" GRALI!

*..raczej powiedzia?abym DRESIARZE :D
Gość
 

Postautor: Monik » sierpnia 14, 2005, 2:42 pm

oooo zapomnia?am si? zalogowa?.
Pozdrawiam
Monik
 

Postautor: Mck_yazzMonik » sierpnia 14, 2005, 2:50 pm

teraz ... przepraszam za zamieszanie :)
Do, I do..
Awatar użytkownika
Mck_yazzMonik
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 12
Rejestracja: sierpnia 14, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości

cron