POMOCY!!!!!!!!!!!!!

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

POMOCY!!!!!!!!!!!!!

Postautor: piotrek » czerwca 15, 2005, 1:05 pm

Mam do napisania referat/prezentacje o muzyce jazz. Kompletnie sie natym nieznam wiec prosze o pomoc. CHodzi mi o linki o jazz,
mp3.
Jesli ktos bedzie chce to moze mi cos podeslac na adres: snape88@poczta.fm Oto temat pracy:
1. Przygotuj kr?tk? charakterystyke g??wnych styl?w i kierunk?w we wsp??czesnej muzyce jazzowej w Polsce oraz zwr?? uwage na
wysoki poziom artystyczny takich jazzmen?w jak: K.Komeda, A.Makowicz, T.Sta?ko, Z.Namys?owski, M.Urbaniak i ich wk?ad w
rozpowszechnianie si? muzyki jazzowej w ?wiecie(Festiwal Jazz Jamboree) i umiej?tno?? ??cznia element?w muzyki polskiej z
murzy?sk? tradycj?
2. Przygotuj nagrania muzyczne z repertuaru K.Komedy, T.Sta?ko, zespo?u NOVI Singers lub innych, kt?re zostan? zaprezentowane w
celu rozpowszechniania g??wnych cech muzyki jazzowej(rytm synopkowy i improwizacja).
piotrek
 

Postautor: cegla » czerwca 15, 2005, 2:24 pm

bardzo fajny temat :]

?eby dosta? dobra ocen? to napisz
g??wne cechy muzyki jazzowej(rytm synopkowy i improwizacja) i popraw na rytm swingowy gdzie ?semki s? grane jak triole i dlatego mozna miec wra?enie synkop a w rzeczywistosci tak nie jest
czarni=?semki triolowe
niemcy=synkopy

:D:D:D
przełykam dzień po dniu, wciąż smakuje nie do końca,
nawet wódka nie dość słodka, tak jest jakbym żył na pół
Awatar użytkownika
cegla
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 198
Rejestracja: kwietnia 28, 2004, 8:07 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości

cron