kolekcje jazzowe

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

kolekcje jazzowe

Postautor: Aleksandra108 » lutego 24, 2009, 5:39 pm

witam
zastanawiam się czy jest wielu kolekcjonerów płyt wśród was? Teraz gdy większość ludzi ściąga sobie muzykę z internetu, posiadanie płytowej kolekcji nie jest już taką oczywistą sprawą. Jeśli więc kolekcjonujecie płyty , to jakimi ilościami możecie się pochwalić? Słyszałam np że Marcin Kydryński z radiowej trójki ma jedną z największych kolekcji płyt w Polsce? Co o tym sądzicie?
pozd
ola
Aleksandra108
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lutego 24, 2009, 5:07 pm

Postautor: Robert007Lenert » lutego 24, 2009, 7:03 pm

Zagladnij tutaj. http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=3468
Potem chetnie wejde w dyskusje.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: F.H.Johnson » lutego 24, 2009, 11:16 pm

Ja ze swojej strony temat potraktuje może tak:nie bede sie chwalił ile mam płyt i jak długo je kolekcjonuję,tylko pochwalę się,że nie mam ani jednego kawałka ściągnietego z internetu...(to już nie ta magia...)
Awatar użytkownika
F.H.Johnson
blueslover
blueslover
 
Posty: 513
Rejestracja: września 18, 2004, 11:50 pm
Lokalizacja: Wroc?aw


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości