[Białystok] Grube Ryby

Piszcie tu o swoich fascynacjach tą muzyką, informujcie o koncertach, piszcie o swoich ukochanych płytach. Jazz w szerokim pojęciu tego słowa.

Moderator: mods

[Białystok] Grube Ryby

Postautor: karambol » czerwca 19, 2008, 6:54 am

Pomimo tego że finały Euro 2008 powodują zamrożenie jakiejkolwiek aktywności koncertowej dziś o 21 zagrają Grube Ryby. Nigdy nie słyszałem tej formacji ale połączenie sił jazzmanów Jarka Śmietany (gitara) i Wojtka Karolaka (organy Hammonda) z wokalistami nowohuckiej formacji Wu-Hae: Bzyka i Guzika zapowiada się niezwykle ciekawie i intrygująco i tylko finał Euro 2008 z udziałem Polaków mógłby mnie zatrzymać w domu.
Cieszy mnie ten koncert tym bardziej że odbywa się w ramach Dni Białegostoku. Brawa należą się organizatorom za odwagę. Zamiast durnowatych plastikowych gwiazdeczek prawdziwe gwiazdy jazzu (choć w repertuarze nie jazzowym).
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: B&B » czerwca 19, 2008, 9:12 am

Grube Ryby to jest niezły żart na wysokim poziomie muzycznym.
Tacy np. "Artyści" - co wrażliwsi koneserzy sztuki lepiej niech tego nie słuchają :lol:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Jazz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości