Koncert w JAZZ CLUB HARRIS w Krakowie

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Koncert w JAZZ CLUB HARRIS w Krakowie

Postautor: GREGORY » marca 15, 2008, 1:06 am

Witam,
własnie wróciłęm z koncertu 7-emek w Krakowie. Wprawdzie nie dotrwałem do końca...moi znajomi chyba przesadzili z piwem...ale jednak.
Koncert bardzo ok. Kilka nowym utworów (ostatnio byłem w Starych Koniach rok temu), Ale Fana Dziewczyna z repertuaru Korka też ok. Wokalista Kajetan dął temu utworowi noą ekspresję....
Pozostałel utwory jak zwykle rewelacja.
Był jeden kawałek po polsku ,k tórego wczesneij nie słyszłem , zagrany po przerwie , rozbudowany, bardzo długi...REWELACJA (jelii można się dowiedzieć to proszę o pomoc jaki nosi tytuł)
Jeśli mam zrobić podsumowanei moich koncertow w krakowie - to ten był najlepszy...
Jedynym minusem była za mała scena, brakowało słynnych baletów, wariacji gitarowych itp....ale cóż tyle było miejsca ile było...

Pozdrowienia dla całego zespołu...
I dołączam sie do pytań innych...kiedy jakaś płytka będzie?

GREGORY
:-)
Awatar użytkownika
GREGORY
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: listopada 13, 2006, 9:19 am
Lokalizacja: Kraków (New Hoota)

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości

cron