HEAR

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

HEAR

Postautor: e m d ż i » listopada 3, 2007, 9:01 pm

http://www.hear.com.pl/

Proponuję posłuchać... Mnie kopara opadła! ale już ją pozbierałam!

Czy ktoś był na Ich koncercie ? Czy ktoś może potwierdzić, że tak grają, że koleś tak śpiewa ?

:shock:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: tyna » listopada 3, 2007, 9:02 pm

Ja w pierwszym momencie jak to podrzuciłaś to zwątpiłam.. 100% Coverdale'a! :shock:
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: tyna » listopada 3, 2007, 9:05 pm

H ea R to przede wszystkim niesamowita barwa glosu wokalisty i niepowtarzalne wspolbrzmienie organow Hammonda i gitary, ktorych cieple brzmienia tworza muzyczny klimat stylistycznie nawiazujacy do klasyki Hard Rocka lat 70’tych.

Repertuar H ea R stanowia klasyczne formy utworow jak rowniez dlugo rozwijajace sie suity w pelni oddajace muzyczna wrazliwosc muzykow. Polskojezyczne teksty dopelniaja muzycznej tresci, ktora mozna okreslic mianem „koncept album”. Wspomniane teksty opowiadaja o mistycznym ogrodzie, ktory jest symbolicznym odzwierciedleniem dzisiejszego swiata. hear dzieki temu pozwala przeniesc sluchacza do krainy tajemniczych drzew, ktore milczac, od tysiecy lat obserwuja ludzkie zmagania z wlasnymi slabosciami.

( http://www.myspace.com/hearcompl )
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości

cron