Witek "Bad Boy Jones" Bielski

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Witek "Bad Boy Jones" Bielski

Postautor: WitekBielski » lipca 23, 2007, 8:43 pm

Zapraszam na moją strone: www.soundclick.com/witekbadboyjonesbielski

Ostatnio, z powodu chwilowej nieobecności Antka 'Kursona' Kurka (czyli drugiej połowy duetu Chicago Blues Revue (www.soundclick.com/chicagobluesrevue)), postanowiłem poszukać innych kompanów do muzykowania i znalazłem! Długo nie dawały sie przekonać, ale wkońcu wyszło: zagrały Bluesa! Trojaczki z pewnej szkoły katolickiej w Warszawie: Dorota Kawalec - perkusja, Asia Kawalec - bass, Justyna Kawalec - gitara.

Odrazu zapraszam na nasz koncert na Jimiway Blues Festiwal 26 i 27 października. Jeszcze nie wiadomo czy wystąpimy w duecie czy w kwintecie z trojaczkami ale tak czy tak postaramy sie zagrać jak najlepiej.

Pozdrawiam
BBJ
WitekBielski
blueslover
blueslover
 
Posty: 653
Rejestracja: grudnia 17, 2005, 12:15 pm
Lokalizacja: Warszawa/Brighton

Re: Witek "Bad Boy Jones" Bielski

Postautor: Guzik » lipca 23, 2007, 9:29 pm

Nick pisze: Trojaczki z pewnej szkoły katolickiej w Warszawie: Dorota Kawalec - perkusja, Asia Kawalec - bass, Justyna Kawalec - gitara.


to skarb :roll: :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

trojaczki!

Postautor: T.B.King » listopada 22, 2007, 12:13 pm

Masz rację Guzik, to skarb! Dziewczyny (właściwie - dziewczynki!) po kilku próbach chwyciły, o co chodzi w bluesie i to lepiej, niż wielu profesjonalnych wykonawców. To dowód, że bluesa może grać każdy, jeśli ma w sobie to "coś". Co to jest "coś", nie sposób zdefiniować, zmierzyć ani zważyć :cry:
Wniosek pierwszy - zaczynać trzeba jak najwcześniej. Im więcej ograniczeń, manier i nawyków nabieranych z wiekiem, tym trudniej będzie się od nich uwolnić, co jest niezbędnym składnikiem tego bluesowego "coś".
Chwilowo siostry zostały przez Rodziców nakłonione do pilniejszego zajęcia się nauką w szkole, ale możecie być pewni (macie slowo moje i Nicka!), że jeszcze o nich usłyszycie.
Od pewnego czasu Witek "Bad Boy Jones" Bielski prowadzi w swojej szkole tzw. fakultet bluesowy, gdzie znalazł kolejne, niezwykłe talenty. Mam nadzieję, że w niedługim czasie pochwali się nimi w T.B.King Blues Club (w każdą niedzielę o godz. 20:00 w legendarnym Tygmont Jazz Club, ul. Mazowiecka 6/8 Warszawa; www.tygmont.com.pl), gdzie wraz z Antkiem "Kurson" Kurkiem występują jako resident band - Chicago Blues Revue.
Najbliższy koncert to 25 listopada. Wystąpi "MoodlLight" (Dominika Kasprzycka - voc, Piotr Pokwap - klarnet, Adam Sławiński - piano, gitara) w programie "Impressed by Eva Cassidy" + Chicago Blues Revue. Wstęp wolny! Zapraszam wszystkich, którzy będą w pobliżu a także tych, którzy mają trochę dalej. Ten koncert może być sensacją roku :shock:
Blues on!
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: HarpSlav » stycznia 16, 2008, 12:10 pm

Ahoj Bad Boy!
Naprawde jestem pod duzym wrazeniem Twojej gry! Nie jestem wielkim znawca, ale to piano ma swing i groove. Moze nie masz wokalu BB Kinga, ale oddaje on klimat tej muzy. Gdybym nie byl juz zonaty, to bym Cie wynajal do grania na weselu :)
Co teraz porabiasz, macie przerwe w graniu z Kursonem?
Awatar użytkownika
HarpSlav
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1029
Rejestracja: maja 19, 2007, 8:25 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: HarpSlav » stycznia 16, 2008, 12:21 pm

Musze jeszcze dopisac, ze bezczelnie Cie wykorzystalem jako podklad muzyczny do porannych "cwiczen" na harmonijce :wink:
Lapy same chwytaja harmoszke, gdy sie slyszy te rytmy. Szkoda, ze w Lublinie nie ma takiego pianisty.
Awatar użytkownika
HarpSlav
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1029
Rejestracja: maja 19, 2007, 8:25 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: WitekBielski » stycznia 16, 2008, 6:25 pm

Dzięki za miłe słowa!!!

Z Kursonem cały czas pieczołowicie pracujemy, tyle że zbliża mu się matura i musi się uczyć (Mnie to jeszcze czeka :?) Wiec przez najbliższe parę miesięcy będę grać w nietypowych składach, o czym pewnie niebawem będzie pisane w dziale "Koncerty" :) A poza tym to postaram się w najbliższym czasie nagrać z dziewczynami coś nowego tyle muszę poskromić mój straszny mikser :roll:

A pewnie za trzy lata, kiedy będę miał trochę więcej czasu to tam do was wpadnę się przywitać i pograć 8) Nie ma to jak jam od 3 nad ranem :wink:

Pozdrawiam!
WitekBielski
blueslover
blueslover
 
Posty: 653
Rejestracja: grudnia 17, 2005, 12:15 pm
Lokalizacja: Warszawa/Brighton

Postautor: HarpSlav » stycznia 16, 2008, 7:03 pm

Ej, dopiero za 3 lata? To ja juz bede wtedy chyba na rencie :) Ci stoleczni mieszkancy sa strasznie zalatani :lol:
Awatar użytkownika
HarpSlav
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1029
Rejestracja: maja 19, 2007, 8:25 pm
Lokalizacja: Lublin


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości