Mississippi Blues - akustyczny blues z Pomorza

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Mississippi Blues - akustyczny blues z Pomorza

Postautor: RomanBe » lipca 23, 2007, 8:07 pm

Hej. Zapraszam na stronę trojmiejskiego zespołu Mississippi Blues:

www.mississippiblues.pl

W zasadzie jest to ponowne zaproszenie, niestety poprzednie zniknelo po przeniesieniu forum na nowy serwer. Jezeli nasze dzwieki wzbudza w was jakiekolwiek emocje, niezaleznie od znaku (+,-) podzielcie sie nimi z nami 8).

Pozdrawiam,
Romek Badenski
Awatar użytkownika
RomanBe
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 33
Rejestracja: grudnia 6, 2006, 12:56 am

Postautor: Guzik » lipca 23, 2007, 8:22 pm

niezla stronka :) no i naprawde gratuluje miejsca " inicjacji " :) szkoda ze mozna posluchac tylko tych samych utworow co w strefie wp :( wiec nie za wielu :( szkoda wielka , no i tak dosc lakonicznie o zespole tak skromnie jakies zdjecie, najblisze wystepy.


Ku chwale tradycyjnego country bluesa !! ( wreszcie czysta harmonijka bez przesteru ) ja nie moge byc obiektywny w ocenie Waszych utworow :) cokolwiek utrzymane w klimacie delty czy wogule calego poludnia jest dla mnie wspaniale z natury :) a jeszcze nawiazania do Chicago........


Ciesze sie Mam szanse uslyszec panska gre !! co mnie cieszy bo juz za 2 tygodnie z tego co wiem bedzie Pan udzielal lekcji w Boleslawcu :!: :!: ( nie wiem w ktorej grupie ale jak w poczatkujacych to zapewne i ja tam bede )

a wiec do zobaczenia na warsztatach
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: RomanBe » lipca 23, 2007, 9:54 pm

Dzięki za dobre słowo. Stronka będzie jeszcze dopracowywana i mam nadzieje, że nagramy za jakiś czas nowy materiał. Na razie zgrywamy się jeszcze w tym składzie i repertuarze.
Cieszę się, że zobaczymy się w Bolesławcu. To naprawdę fajna impreza, choć nieco obciążająca - 10 dni nauki bluesa, jamów bluesowych i rozmawiania o bluesie może wypaczyć najbardziej racjonalne jednostki :)

Do zobaczenia i usłyszenia
Romek
Awatar użytkownika
RomanBe
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 33
Rejestracja: grudnia 6, 2006, 12:56 am

Postautor: Mythrone » lipca 24, 2007, 8:51 pm

nie chce być złośliwy ale na Pomorzu to płynie Parsęta a nie Misssippi
Awatar użytkownika
Mythrone
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 45
Rejestracja: października 16, 2006, 7:19 am
Lokalizacja: Krakow

Postautor: RomanBe » lipca 24, 2007, 11:03 pm

Parsęta to chyba bardziej zachodnio-pomorskie, ale jest za to u nas delta Wisły :wink:
Awatar użytkownika
RomanBe
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 33
Rejestracja: grudnia 6, 2006, 12:56 am

Postautor: Guzik » sierpnia 1, 2007, 6:36 pm

RomanBe pisze:Cieszę się, że zobaczymy się w Bolesławcu. To naprawdę fajna impreza, choć nieco obciążająca - 10 dni nauki bluesa, jamów bluesowych i rozmawiania o bluesie może wypaczyć najbardziej racjonalne jednostki :)

Do zobaczenia i usłyszenia
Romek


:D :D haha no tak 10 dni z bluesem ja zrobilem tak ze narazie cwicze gre ale staram sie mniej bluesa sluchac a czytac o nim juz napewno do niedzieli nie bede :) i wtedy przyjade na " glodzie bluesa " i 10 dnie bedzie wspaniale
Awatar użytkownika
Guzik
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1124
Rejestracja: kwietnia 9, 2007, 12:25 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Rakiet » sierpnia 1, 2007, 8:53 pm

Fajne. Ale trzeba uważać z tym growlingiem - można się przejechać na raka krtani (Elton John, Kaczmarski, Armstrong - coś w tym jest). Tym bardziej że w wolnych kawałkach słychać, że naturalny głos też niczego sobie;-).
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Postautor: bohdan » sierpnia 18, 2007, 7:46 pm

Udzielam pochwały ;)
Świetne nagrania!
bohdan
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1295
Rejestracja: maja 17, 2005, 6:38 pm

Postautor: gorzka » sierpnia 19, 2007, 11:07 am

piękny blues :)
'some people are just born with tragedy in their blood'
Awatar użytkownika
gorzka
blueslover
blueslover
 
Posty: 778
Rejestracja: maja 6, 2006, 4:31 pm
Lokalizacja: Mszana Dolna

Postautor: WojtekU » sierpnia 20, 2007, 6:28 pm

Hej, a co z Debestersami? link do strony nie funkcjonuje, czyzbyscie sie rozwiazali? Pozdrawiam Was wszystkich, wogole nie wiem co sie u was dzieje! Romku, napisz cos na priva!
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: RomanBe » sierpnia 31, 2007, 12:13 pm

Hej Wojtek. Z Debesters zawiesiliśmy działalność na czas nieokreślony :wink: ale współpracujemy ze sobą w innych składach. W tej chwili w trójmieście zaczyna się pozytywny muzyczny kocioł - sporo muzyków z bardzo różnych bajek zaczyna się integrować i wychodzą z tego ciekawe rzeczy. Dlatego jestem dobrej myśli. W przyszłym miesiącu zaczynam próby z nowym bandem elektrycznym i mam nadzieję, że za czas jakiś będę mógł zaprezentować pierwsze nagrania.
A co tam u ciebie? Daj znać kiedy wracasz.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
RomanBe
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 33
Rejestracja: grudnia 6, 2006, 12:56 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 199 gości

cron