Swawolny Dyzio

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Postautor: wo_man » stycznia 22, 2005, 11:37 am

warto warto tez polecam... mo?e my tu na dolnym ?l?sku troszke lepiej dyzia znamy... no nie ka?dy musi wiedzie?...

dobra a kto z tu obecnych pa?stwa jeszcze pami?ta skad nazwa "swawolny dyzio"? pewnie po?owa z was sie nawet nad tym nie zastanawia?a:)

**********
wo - zagadka
"jam jest alfa i omega, pierwszy i ostatni poczatek i koniec"
Awatar użytkownika
wo_man
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 8
Rejestracja: stycznia 17, 2005, 6:46 pm
Lokalizacja: z piek?a rodem...

kiedys

Postautor: miksiu » lutego 12, 2005, 9:58 pm

jako? przed ostatnimi wakacjami grali?my z Kremem na Og?lnopolskim Zlocie Motocyklowym w G?ubczycach-Piotrowicach, i Dyzio te? tam wtedy gra?. My?la?em ze on ju? kariere swoj? zako?czy?, a tu takie mi?e zaskoczenie. Par? lat temu kilkakrotnie odwozi? mnie z Zaduszk?w Bluesowych Leszka Cicho?skiego we Wroc?awiu. Strasznie fajny kole? z niego. Ju? wtedy co? wspomina? o jakiejs agencji koncertowej. Ale wiadomo w Polsce nie da si? du?o zarobi? na bluesie a je?c co? trzeba. Dobrze ?e ca?kiem grania nie porzuci?... Pamietam jeszcze dawny (chyba sprzed 6-7 lat) koncert w G?ucho?azach w Muszli Le?nej, gdzie wytworzy? si? niesamowity klimat podczas jego koncertu. I ta jego gadaj?ca gitara :) Byli tylko oni, paru nas i pe?no deszczu w ko?o...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
miksiu
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: stycznia 22, 2005, 5:43 pm

Zapraszam na koncert

Postautor: Paulinka87 » czerwca 18, 2005, 6:17 pm

Hej wszyscy fani Swawolnego Dyzia zapraszam jureo do Kazimierza Biskupiego bedzie tam koncert ok godz19 kazimierz znajduje sie kolo Konina w wielkopolsce sory ze tak pozno ale nie wiedzialam ze taka stronka instnieje pozdrowieonka i zpraszam
Paulinka87
 

Postautor: Basman » czerwca 20, 2005, 5:14 pm

Swawolne Dyzie grali u mnie na trzecim Wo?pie, i to by? jeden z lepszych koncert?w na Wo?pach kt?re robi?em (a grali te? Proletariat, Zdrowa Woda, Hey, Kobranocka, Illusion, Gang Olsena, Homo Twist..... ). Pos?ucha?bym ch?opok?w po latach, a co. Niestety nie mam ?adnych ich nagra?. Istniej? takowe ?
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: Mr.Luke » lipca 13, 2005, 4:53 pm

Pami?tam jak dzi? (a bylo to kawa? czasu temu)... Intermedia we Wroc?awiu, stoisko Adama Labogi, kilka wzmacniaczy, mas? gapi?w i d?wi?ki na jakim? pokazie, chyba Raduli szala?... nagle wpada taki Pan z walizkowym Tweed'owym futera?em, wyci?ga Strat'a, pod??cza sie pod jakie? combo, celem sprawdzenia go sobie i nagle... pi?kne d?wi?ki... poprostu Texas!!! Wzrok i uszy wszystkich zebranych w przej?ciu automatycznie spotka?y sie w jednym miejscu! Dyzio to by?, przecierz wiecie!!!
Mr.Luke
 

Strona 'Swawolnego Dyzia'.

Postautor: Malena i Agata » lipca 28, 2005, 4:57 pm

Witam bardzo serdecznie!

Jestem Malena i razem z kole?ank? pracuj? nad pierwsz?, oficjaln? stron? internetow? zespo?u "Swawolny Dyzio". Na razie jeste?my na etapie poszukiwania informacji na stron?, jednak mamy nadziej?, ?e ju? niebawem ruszy ona pe?n? par?. W tym miejscu mamy do Was pro?b?. B?dziemy bardzo wdzi?czne, je?eli zainteresowane osoby prze?l? nam swoje opinie na temat zespo?u. A mo?e jeste?cie w posiadaniu ciekawych zdj?? lub innych materia??w? Niczym nie pogardzimy. Z g?ry bardzo serdecznie Wam dzi?kujemy!

Pozdrawiam,
Malena

KONTAKT:
Malena - Gadu-Gadu: 7249449 - E-mail: malena_arts@wp.pl
Agata - gg: 2040884 - E-mail: agataflank@wp.pl
Malena i Agata
 

Postautor: Hans » sierpnia 25, 2005, 5:20 pm

O Bo?e kiedy to by?o ... ? grali u mnie w klubie Klub " Jowisz " Ruda ?l?ska

PS. Wokala/gitarzyst? spotka?em na "koncercie" Ich Troje :)
_

Obrazek
Awatar użytkownika
Hans
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: lipca 27, 2004, 9:20 am
Lokalizacja: Ruda Sl. Zdroj

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 25, 2005, 7:08 pm

wo_man pisze:warto warto tez polecam... mo?e my tu na dolnym ?l?sku troszke lepiej dyzia znamy... no nie ka?dy musi wiedzie?...

dobra a kto z tu obecnych pa?stwa jeszcze pami?ta skad nazwa "swawolny dyzio"? pewnie po?owa z was sie nawet nad tym nie zastanawia?a:)

**********
wo - zagadka

.................................
tak , masz racje.Nigdy sie nad tym nie zastanawialem. Gdzies mi mign??a nazwa ..i tyle.Nigdy nie s?ysza?em.Zreszta , jakos nigdy o to nie zabiega?em ..jesli mam byc szczery...
pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 25, 2005, 7:19 pm

Napiszcie cos wiecej o Tej kapeli...
Nazwa przednia a jaka muzyka???
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Luke » sierpnia 25, 2005, 10:29 pm

Wyczuwam spor? dawk? ironi... he, he...
Nooo... Napiszcie co? wi?cej!
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 25, 2005, 11:59 pm

Nie , nie ma tu ironii..
Wierz mi
Pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Benedykt Kunicki » sierpnia 26, 2005, 12:01 am

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:Napiszcie cos wiecej o Tej kapeli...
Nazwa przednia a jaka muzyka???


Pawe?ku !
graj? od 1991r
grali na Jimiway blues festival 2000
lider Andrzej "Dyzio" Kr?l -gitara ,vocal
Maciek B.-bas ; Wojtek H -perkusja ; Piotr D. klawisze
rock-bluesowe energetyczne granie
ps.
Hans tak cos mieli wspolnego z ich3je:)
Benedykt Kunicki
 

Postautor: Luke » sierpnia 26, 2005, 12:04 am

Bodaj ?e Andrzej przez pewien czas by? Road Menager'em... Nie jestem pewien, ale gdzie? mi si? o uszy obi?o.
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 26, 2005, 10:54 am

No to juz teraz troche wiem. Troche.dzieki.
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: maestro » sierpnia 27, 2005, 9:11 am

W 1994 roku grali?my jako Korek na Rozgrzewce Rawa Blues Festiwal, gra? tam te? mi?dzy innymi Swawolny Dyzio- bardzo zdrowy, energetyczny blues'ik, jestem ciekaw jak brzmi? teraz, mam nadziej?, ?e dojrzeli-jak wino, wszystkim polecam, je?eli natkniecie si? na nich, pozdrawiam!
"...w życiu piękne są tylko chwile..."
maestro
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 112
Rejestracja: sierpnia 26, 2005, 11:09 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postautor: agata_art » lutego 27, 2006, 8:15 pm

Hejka :)

Musz? Was zasmuci?, poniewa? otwarcie strony o zespole 'Swawolny Dyzio' ma op??nienie, wi?c musicie jeszcze troch? na ni? poczeka? :P Mam jednak dla Was ma?? niespodziank?, od dzisiaj dzia?a oficjalne forum zespo?u dostepne pod adresem: www.swawolnydyzio.fora.pl :) Tak?e zapraszam do dyskutowania :)
Pozdrawiam
agata_art
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: czerwca 28, 2005, 8:14 am
Lokalizacja: W-w

Postautor: agata_art » maja 31, 2006, 2:07 am

agata_art
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: czerwca 28, 2005, 8:14 am
Lokalizacja: W-w

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 376 gości