Kid Brown

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Kid Brown

Postautor: Czesiek » stycznia 14, 2007, 6:24 pm

:D :) Witam, w ostatnim czasie udalo mi sie by? na znakomitej sztuce w Zabrzu gdzie aktorami, a w zasadzie aktorkami byly Panie z zespo?u Kid Brown - Trio z goscinie wystepujacym gitarzysta /przy okazji szkoda ze wystep w ramach WBF nie doszed? do skutku :!: /Dawno nie s?ysza?em tak znakomitej muzy i tak znakomitych wokalistek, spiewajacych i jednoczesnie grajacych i to jak....... buty spadaj?.... ,znakomita gitara akustyczna ,plus znakomity bez przesady sax :!: i wokalistka hoho..., moge tylko sobie wyobrazic jak to wszystko pieknie brzmi z sekcj? :!: Choc to co us?ysza?em i zarejestrowlo moja kamerka, przesz?o moje oczekiwania w trio, super gratuluje ?ycze sukces?w i polecam ... szkoda tylko ?e tak ma?o mejsca na rynku muzycznym do tego rodzaju muzy , z pogranicza blues-soulu :!: I co najwazniejsze spiewaja swoje kompozycje i po polsku :!:
Czesiek
blueslover
blueslover
 
Posty: 446
Rejestracja: sierpnia 10, 2005, 10:01 am

Postautor: alojz keta » stycznia 18, 2007, 9:00 am

Obejrza?em relacj? video i sprz?t budowlany opad? :shock:
Wokale super, saksofon ?wietny i kapitalny klimat.
Nast?pnego lajfa nie przepuszcz
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: Czesiek » lutego 1, 2007, 7:48 pm

:) Zapomnialem do?czyc ..http://www.kidbrown.pl/
Czesiek
blueslover
blueslover
 
Posty: 446
Rejestracja: sierpnia 10, 2005, 10:01 am

Postautor: Karolina Kidoń » listopada 10, 2007, 11:30 pm

Kid Brown ,Jadzia Kłapa rules;)))
Awatar użytkownika
Karolina Kidoń
bluesman
bluesman
 
Posty: 224
Rejestracja: czerwca 1, 2007, 9:13 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

cron