Zesp?? z Zi?bic ?rednia 28

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Zesp?? z Zi?bic ?rednia 28

Postautor: Stanley-1 » października 31, 2005, 8:44 am

Kiedy? wrzucilem do wyszukiwarki moje nazwisko..opr?cz Karmelit?w Bosych trafilem na ?rednia 28 z Zi?bic gdzie okaz?o sie gra Kamil z takim jak ja nazwisku..szukalem jakis czas kontaktu..wreszcie trafil do mnie Leon gitarzysta klawiszowiec no i efekt ...pojecha?em wczoraj na ten koncert....http://www.radioheynow.com/index.php?op ... iew&id=138 transmitowany na ?ywo z radia w Londynie...no i mi?y szok...pozna?em wszystkich ..przy okazji okaz??o sie ze jest ich wiecej muzyk?w o moim nazwisku...i maj? zdolne muzyczne rodzinki...nie be? wyr?znia? nikogo ..bo nie chodzi o zawody a o klimat no ju? 2 cz?onk?w zalogowa? za moja namowa w Okolicach Bluesa..dziele sie tym co wiem by rodzin? muzyczna powiekszyc...bo warto...a kocham muzyk? i odkrywanie lub pokazywanie ludzi grajacych i spiewaj?cch jest pi?kne bo to oni tworza klimaty przekazujac swoje nastroje i rado??i i smutki a ten kto kocha muzyk? wie ze to daje sznase zy? trwac...i ja cho? nie gram ..to chce by? w sr?d takich....
Wr?cilem z koncerciku o 2.35 nie z??u? i dziele sie wiadommoscia....
?rednia 28 chcecie pos?uchac mp3 ich http://srednia28.mp3.wp.pl/
przesy?am serdeczne pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: wyderko » października 31, 2005, 12:31 pm

Heh, oni s? nieznani? Przecie? chyba wi?kszo?? z nas o nich ju? s?ysza?a. A te nagrania ju? mam nagrane na p?ytce od ponad 1,5 roku i sobie zawsze i ch s?ucham, bo lubi?, szczeg?lnie "Erotyczny bluesik dziadka" i "Twoj? Wol?". :P

Pozdrawiam
Dawid "wyderko" Wydra
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: wyderko » października 31, 2005, 9:24 pm

Heh, nawi?cej w?a?nie na wp mo?na odszuka?. Ja w?a?nie przez wp si? o nich dowiedzia?em - nie jestem jakim? wielkim fanem, ale faktem jest, ?e te nagrania ju? od jakiego? czasu mam i bardzo mi si? podobaj? :). Bardzo polecam takie poszukiwania, mo?na naprawd? fajnych artyst?w tam znale??. http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysci/B.html

Pozdrawiam
Wyderko
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: Moniajam » listopada 1, 2005, 6:48 pm

mi jak na razie wpadla w ucho Twoja Wola ale jeszcze sie przymierze pare razu do tego co mozna posluchac czasem pierwsze koty za ploty !
Nothing can last
There are no second chances.
Never give a day away.
Always live for today.
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Bardzo mi mi?o

Postautor: leon_58 » listopada 15, 2005, 9:06 pm

Mi?o mi, ?e zrobi?o si? na forum nieco "ruchliwie", obok naszego zespo?u. Mi?o mi r?wnie?, ?e podobaj? si? Wam nasze kawa?ki. Pozdrawam Was wszystkich serdecznie i cho? jako?? materia??w na wp.mp3 jest tragiczna, zach?cam do s?uchania naszych kompozycji, a w szczeg?lno?ci tekst?w Jana Johny'ego Wolana. Bywajcie! Braci Bluesowa!!
Ostatnio zmieniony listopada 15, 2005, 10:55 pm przez leon_58, łącznie zmieniany 1 raz
Sollst du nicht glauben, dass du etwas besonderes bist... :)
Awatar użytkownika
leon_58
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: listopada 15, 2005, 8:58 pm
Lokalizacja: Zi?bice

Re: Bardzo mi mi?o

Postautor: Agata W. » listopada 16, 2005, 2:19 am

leon_58 pisze:Pozdrawam Was wszystkich serdecznie

A to zdjecie to z rekordu we Wroclawiu? Bylam ze znajomymi na pozniejszej ziebickiej wersji rekordu i koncertach, chyba bylo dobrze, bo nawet prad wywalilo :-) Pewnie mamy wspolnych znajomych :-)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Rekord

Postautor: leon_58 » listopada 16, 2005, 8:27 am

Tak to zdj?cie z bicia rekordu we Wrocku, ale z roku 2004. W tym roku pojechali?my z Zi?bic ca?ym autokarem i z pewno?ci? byli?mu (po Wroc?awiu) najliczniejsz? reprezentacj? gitarzyst?w. W Zi?bicach te? by?o oki. Rekord Zi?bic to na razie 39 gitar. W tym roku oczywi?cie go pobijamy. Pozdrawiam Ci? Agato!!
Sollst du nicht glauben, dass du etwas besonderes bist... :)
Awatar użytkownika
leon_58
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: listopada 15, 2005, 8:58 pm
Lokalizacja: Zi?bice

Postautor: Baggins » listopada 17, 2005, 10:37 am

Jednym z najbardziej s?onecznych moment?w tamtego koncertu w Zi?bicach by?o Twoje pojawienie si? Stanleyu. Fajnie nam si? w?drowa?o na or?a w nocy, no nie?
Baggins
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: października 27, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Zi?bice

Re: Bardzo mi mi?o

Postautor: freewiktor » listopada 21, 2005, 12:55 pm

[quote="Agata W chyba bylo dobrze, bo nawet prad wywalilo :-) [/quote]

w Zi?bicach zawsze pr?d wywala :)
pozdrowka dla ?redniej 8) fajnie,ze ci?gle gracie ;)
a.rojek
Awatar użytkownika
freewiktor
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: sierpnia 25, 2004, 7:03 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości