Duchy Ognia

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Duchy Ognia

Postautor: Bala » grudnia 19, 2010, 6:04 pm

Witajcie !

Piszę w ramach reklamy w sumie ( no i żeby się pochwalić).

Jestem szczęśliwym wykonawcą bluesowo rockowym. Gram na gitarze w zespole " Duchy Ognia" i zapraszam Was wszystkich do zapoznania się z naszą muzyką. Na razie działamy w okolicach Poznania ( brak środków etc). Jesteśmy młodą grupą ( ja mam osiemnaście lat, reszta chłopaków po 20).

Chciałem zaprosić Was na naszą stronkę :
http://duchyognia.pl/

Znajdziecie tam troszkę dobrej (mam nadzieję) muzy w naszym wykonaniu, może poczujecie nasze klimaty i przyjdziecie na koncert albo polecicie nas znajomym.

Prosiłbym również o Wasze opinie ( w końcu słuchacz to najlepszy krytyk).

Bluesowych świąt i miłego słuchania :)
Awatar użytkownika
Bala
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: października 14, 2009, 6:25 pm
Lokalizacja: Z łona matki

Postautor: Bala » stycznia 8, 2011, 11:24 pm

Pozwolę sobie odświeżyć temat i zaprosić Was do oglądania stronki i odsłuchiwania naszych kawałków oraz wyrażenia Waszych opinii. Zależy nam aby ktoś osłuchany powiedział nam swoje zdanie.
Go Stevie, go!
Awatar użytkownika
Bala
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: października 14, 2009, 6:25 pm
Lokalizacja: Z łona matki

Postautor: B&B » stycznia 9, 2011, 11:19 am

Pozwolę sobie zauważyć, że te 3 kawałki na stronie to mało bluesowe, ot przeciętne kompozycje rockowe. Ale że nie są to typowe szarpidrutowe numery, no i własne, to daje jakąś nadzieję, że się rozwiniecie - tylko nie wiadomo w jakim kierunku 8)
Powodzenia...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: The_River » stycznia 9, 2011, 11:31 am

zgodzę się z tym że mało bluesowe te numery, chyba nawet nie blues-rockowe, ale najwazniejsze że gracie, i gracie to co chcecie !!!!!! macie skład, możecie grać koncerty itp. kierunek zespołu sam sie ukształtuje z czasem,
pozdrawiam i powodzenia:)
Rock'n'roll !!!!!!!!!!
The_River
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 86
Rejestracja: czerwca 11, 2009, 9:13 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Bala » stycznia 12, 2011, 3:09 am

Nie bluesowe?

No dajcie spokój :D Blues to nie tylko trzy akordy. Blues to swing, teksty, styl grania.

http://www.myspace.com/558583849

Tutaj troszkę więcej muzyki ;) Jak komuś się spodoba to dam linka do całej płytki :)
Go Stevie, go!
Awatar użytkownika
Bala
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: października 14, 2009, 6:25 pm
Lokalizacja: Z łona matki

Re: Duchy Ognia

Postautor: Mean Machine » kwietnia 19, 2011, 11:50 am

Bala pisze:Prosiłbym również o Wasze opinie ( w końcu słuchacz to najlepszy krytyk).

Bluesowych świąt i miłego słuchania :)


Na początek - powiedzcie gitarzyście żeby w solówkach na każde obecnie grane 3 dźwięki grał tylko co trzeci. Pauza w muzyce to taki sam ważny element jak cała reszta. W tej chwili brzmią te solówki jakby grał je automat.
Po drugie - artykulacja.
Jak już zakuma te dwie rzeczy - będzie znacznie lepiej. Pewnie samo nie przyjdzie, ale wszystko można wyćwiczyć.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Mean Machine
blueslover
blueslover
 
Posty: 472
Rejestracja: stycznia 18, 2011, 3:07 pm
Lokalizacja: Poznań


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości