C7 Band

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

C7 Band

Postautor: ref » sierpnia 20, 2010, 12:40 pm

Chciałbym zaprezentować Wam prawie zupełnie nieznany (piszę prawie, gdyż byłem świadkiem dwóch świetnych koncertów, które dali nad morzem) bluesowo-rockowy zespół młodych pasjonatów z Działdowa.

Panowie w składzie:

Jakub (Zając) Zajączkowski - wokal,harmonijka
Jakub (Diabli) Pszenny - gitara
Bartosz (Pydyn) Pydynkowski - gitara
Jacek (Shaggy) Kudlek - bas
Marek (Śliwa) Śliwka - instrumenty klawiszowe
Kamil (Siad) Nowosiad - perkusja

Wykonują soczystego bluesa okraszonego polskimi tekstami, z domieszką rocka. I jak sami o sobie piszą - uprawiają jamming.
Jak wspomniałem, widziałem ich w akcji dwa razy i dwa razy dali niezłego kopa, porywając pokaźną liczbę ludzi. Głównie coverowali: BS, LZ, SRV, John Lee Hookera etc., ale kwintesencją ich muzyki są autorskie numery, które można usłyszeć tutaj:

http://www.myspace.com/c7bandd

Zachęcam do posłuchania i wystawienia opinii. C7 Band ma szanse wypłynąć na szerokie wody właśnie w tym bluesowym środowisku :)
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości