"Why Ducky"

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

"Why Ducky"

Postautor: Oldjazzman » lipca 28, 2010, 4:10 pm

Pytanie.
Co się stało z tematem "Why Ducky", który jeszcze tydzień temu był w tej zakładce?
Byłoby miło, gdyby moderatorzy uznali, że zespół jest już tak znany, że nie honor trzymać go w tej kategorii. Ale czy to z tego powodu tutaj wyparował?
Przepraszam za może zbytnią ciekawość.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: B&B » lipca 28, 2010, 7:29 pm

Właśnie z tego powodu, teraz jest w "Postacie Bluesa w Polsce" - taka jest kolej losu ;)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lipca 28, 2010, 7:44 pm

Jeśli to możliwe bardzo proszę o powrót nazwy Why Ducky? do tej zakładki, gdzie dobrze się czujemy :)
Zbyt dużym szacunkiem traktujemy temat Postacie Bluesa, by bez powodu i naszej zgody być tak awansowanymi :wink:
Z podziękowaniem za dobre chęci ..jeden z dziewięciu :D
Tak będzie lepiej, naprawdę..
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: B&B » lipca 28, 2010, 7:49 pm

Obawiam się, że nie macie szans :twisted:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lipca 28, 2010, 8:04 pm

Ja Bardzo Proszę, naprawdę..
Kieruję tę prośbę do decydentów forum.
I nie ma tu nic z tzw. pruderii..
Znam moich kolegów - jeśli zasłużymy ..to może za kilka lat .. :)
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Dziadek Władek » lipca 28, 2010, 9:14 pm

To moja sprawka...
Ty, Staszku, niewątpliwie jesteś Postacią bluesa w Polsce - nie tylko ze względu na audycję, jedną z najlepszych...
Zespól Why Ducky? jest również znaczącym i rozpoznawalnym "podmiotem wykonawczym" na naszej bluesowo-jazzowo-rockowej scenie...

Jeśli te argumenty nie są wystarczające... jeśli nalegacie - cofnę przeniesienie...

Azaliż powinienem to uczynić? :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Oldjazzman » lipca 28, 2010, 9:30 pm

Dziadek Władek pisze:To moja sprawka...
Ty, Staszku, niewątpliwie jesteś Postacią bluesa w Polsce - nie tylko ze względu na audycję, jedną z najlepszych...
Zespól Why Ducky? jest również znaczącym i rozpoznawalnym "podmiotem wykonawczym" na naszej bluesowo-jazzowo-rockowej scenie...

Jeśli te argumenty nie są wystarczające... jeśli nalegacie - cofnę przeniesienie...

Azaliż powinienem to uczynić? :)

Może się wtrącę
Stanisław jest wyjątkowo skromną postacią. Znam Go niemal od zawsze.
Dla bluesa zrobił w mojej ocenie bardzo dużo i jeszcze więcej i ile by jeszcze nie zrobił, zawsze będzie uważał, że za mało. Dzięki Jego inicjatywie "Why Ducky?" są dziś na takim stopniu rozwoju, który zyskał uznanie. Jeśli więc szanowne właściwe gremium ocenia, że tzw. całokształt mieści się w ramach "Postacie bluesa w Polsce" to jest to dla nas Wielki Dzień a Tobie Staszku składam gratulacje i zacytuję - "Jeśli jest taka wola Nieba, to z nią się zgadzać trzeba" bo inaczej Bóg się na Ciebie obrazi.
Przyznam od siebie, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Wywołałem sprawę, gdyż sądziłem, że nastąpił jakiś błąd techniczny. Więc w sumie jest to dla mnie w pewnym sensie szok, ale jednocześnie zdradzę, że aż tak skromny jak Stasiu to nie jestem. W tym nikt Jemu nie dorówna.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: B&B » lipca 29, 2010, 10:08 am

Pojadę po wartościach wymiernych: jeśli dany podmiot wykonawczy (pardon) daje koncert na największym festiwalu bluesowym w Polsce i to koncert biletowany po aż (strach!) 30 zł - to nie ma zmiłuj!
Na pocieszenie dodam, że dotknęło to nie tylko Was, Gruba Mama chyba do tej pory jest w szoku :twisted:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Oldjazzman » lipca 29, 2010, 11:38 am

B&B pisze:Pojadę po wartościach wymiernych: jeśli dany podmiot wykonawczy (pardon) daje koncert na największym festiwalu bluesowym w Polsce i to koncert biletowany po aż (strach!) 30 zł - to nie ma zmiłuj!
Na pocieszenie dodam, że dotknęło to nie tylko Was, Gruba Mama chyba do tej pory jest w szoku :twisted:

Oczywiście nie mam tytułu do oceniania zespołu w którym gram, chociaż znam jego ułomności nad którymi pracujemy, ale Gruba Mama jest obok Hoo Doo Band moim ulubionym zespołem polskim i przeniesienie tego zespołu do kategorii, na którą jak najbardziej zasługuje, jest wg mnie poza wszelką dyskusją. Miałem okazję słuchać obydwa te zespoły na żywo na Blues Spring Night znając wcześniej ich dokonania z internetu i moja ocena mnie się potwierdziła. Jeśli więc i my się na ten pociąg załapaliśmy, to rodzi to dla nas duże wyzwanie, aby w tej kategorii się utrzymać. W każdym razie dzięki za tą miłą dla nas niespodziankę.
Osobiście mam nieco inne spojrzenie na całą tą sprawę od Stasia ( jak napisałem gdzieś wcześniej wolę Nieba przyjmuję z pokorą) i myślę, że Stasiu też niedługo ochłonie z wrażenia.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: Dziadek Władek » lipca 30, 2010, 12:22 am

No i dobrze :)
Zamykam ten temat i zapraszam do takiego samego w zakładce Postacie bluesa w Polsce.
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 136 gości