@ndy.w

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

@ndy.w

Postautor: @ndy.w » lipca 13, 2009, 5:44 pm

nazywam się Andrzej Waśniewski. pochodzę z Jeleniej Góry. mieszkam we Wrocławiu. gram już wiele lat i grałem już z wieloma. nigdy nie prowadziłem ścisłej buchalterii więc nie spamiętam wszystkiego dokładnie...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: @ndy.w » grudnia 19, 2009, 4:56 pm

zbliża się koniec kolejnego roku, pora na porządki i podsumowania...

zaczynałem muzyczną edukację kiedy większości forumowiczów nie było jeszcze nawet w planach perspektywicznych. od kiedy pamiętam to coś mi grało a ja natychmiast starałem się wprowadzać to w czyn. tak więc po opanowaniu gry na fujarce i cymbałkach wyprosiłem u rodziców pianino i ten moment zadecydował o całym moim dalszym życiu.

początkowo wciągałem wszelkie dźwięki jakie mnie otaczały ale 1szym mocnym akcentem (jak dla 7-latka) było "Pretty Woman" Roya Orbisona. intro na bębnach i gitarza było powalające! a i to co później - piosenka miała dość skomplikowaną jak na rokendrola formę

parę lat później środek masowego ogłupiania z niewiadomej dla mnie do dziś przyczyny wyemitował koncert Stevie Wondera. SUPERSTITION!!!
brzmienie clavineta po prostu wbijało w podłogę. a do tego nieziemski groove. kwintesencja tego co w czarnej muzie najlepsze.
potem zaintrygowało mnie drapieżne brzmienie Hammonda Jona Lorda i jego równie drapieżne solówki.

a wreszcie zupełnie nowe horyzonty otworzył przede mną Herbie Hancock.
jazz otworzył mój umysł na różnorodność muzyczną i wtedy zainteresowałem się oryginalnym bluesem. oczywiście bardzo wiele zawdzięczam Pani Marii Jurkowskiej - to właśnie w jej audycjach usłyszałem wielkich artystów czarnego bluesa o najróżniejszej proweniencji: na 1nym biegunie Rev. Gary Davis, na 2gim Joe Williams.

w '76r. ub.w. w naszym kraju wystąpił Muddy Waters. jego koncert odbił się szerokim echem i jeśli dobrze pamiętam została nawet wydana płyta.

i tak można by wymieniac i wymieniac. ulubioną formą wypowiedzi artystycznej jest dla mnie jazz jednakże i bluesa grywam z wielkim upodobaniem.

w połowie lat '90tych ub.w. miałem okazję wypróbowac moją wiedzę i umiejętności w zespole "Wanted Friends". zagraliśmy wiele koncertów, a także słynne poniedziałki bluesowe w klubie "Lech"(obecnie "Od Zmierzchu Do Świtu").
potem był kultowy "Outsider" i jego charyzmatyczny leader Przemek Janik.
również współpraca z Maćkiem Balcarem - oprócz własnych kompozycji i cover'ów najróżniejszej proweniencji graliśmy 1em wiele bluesowych standardów. dopóki o Maćka nie upomniał się zepsół "Dżem".

wcześni "The Crackers" grali mieszankę bluesa i funku. tu znakomity harmonijkarz Andrzej Markiel. w międzyczasie jeszcze "Swawolny Dyzio" i "-123.min", jamy "Od Zmierzchu Do Świtu" no i "HooDoo Band"

grywałem z Leszkiem Cichońskim, Andrzejem Ryszką, Romanem "Pazurem" Wojciechowskim, Romanem Puchowskim, Sławkiem Wierzcholskim, Aniką, Markiem Raduli, Tomaszem Grabowym, braćmi Golec, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Lewandowskim, Krzysztofem Piaseckim, Marcinem Pospieszalskim, Jerzym Styczyńskim, Piotrem Baronem, Piotrem Wojtasikiem,
Carlosem Johnsonem, Stanem Skibby, Zdenkiem Biną i jeszcze paroma innymi...

poza tym prowadziłem własne zepsoły: Cool Blue (feat. Kasia Mirowska), ELjazzER (feat. Jiri "Ryba" Tibitanzl), i różne projekty: Cool Cats (feat. Mariija), Soul Machine (feat. Asia Kwaśnik & Kasia Rościńska), a ostatnio @ndy.w/Asia Kwaśnik blue session...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bartic » grudnia 20, 2009, 1:26 am

znany, nie znany, we wrocku rozpoznawalny.
'poznałem' Andrzeja 5 lat temu na początku mych studiów w Zmierzchu, grał z ludźmi, którzy dzisiaj są znami jako The Hoodoo ;) poznałem przypadkowo, bo poszedłem na to granie z zaproszenia od koleżanki ze studiów. wrażenia dużego nie było. ot, chłopaki co 'spoko' grają i tyle, a piano gdzieś z tyłu, nieśmiałe. i takie właśnie miałem zdanie o grze @andyego przez jakiś czas. wiedzałem, że ma umiejętności i z kim grywał, ale zawsze gdy go słyszałem, miałem wrażenie, że facet mógłby, ale chyba nie chce.
do czasu.
nie wiem co to był za koncert, ale pamiętam, że krzyczałem "panio! ogniaa!" i @andy.w dał ognia. mnie zmiotło. dziś już wiem, że @andy.w to kawał dobrego i utalentowanego grania.

tylko @ndy! więcej ogniaaa! :lol:
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: @ndy.w » grudnia 21, 2009, 12:16 am

nie dziwię się Twoim odczuciom na temat moich występów w tej spelunie bo imho "wylansowanie" się w OZDŚ przez pianistę graniczy z cudem ;-]

po 1sze - panuje tam zasada że bębniarz musi zajmować geometrycznie centralne miejsce "pod diabłem" co sprawia że miejsce dla pianisty w1 z jego instrumentarium wypada już za filarem w związku z czym niewielu widzów zdaje sobie sprawę że jest jakiś pianista.

po zaś 2gie - panuje tam zasada że klawisze mają być zrealizowane cicho żeby nie przeszkadzały w prezentacji gitarowych popisów. więc choćbym nie wiem ile ognia włożył w swoją grę to i tak tego nie słychać.

i wreszcie po 3cie - nawet gdy widać i słychać to i tak sama gra na fortepianie nie jest exponowana w MTV jako coś sexy. w odróżnieniu do różnych długo- krótko- lub bez- włosych młodzieńców miotających się po scenach z kawałkiem drewna z ponaciąganymi na niego śmiesznymi drucikami...

tak więc przez większą część wieczorów siedziałem sobie grzecznie na krzesełku luźno przykładając ręce do klawiatury w już nie wiadomo którym chorusie 3-akordowej (a czasem nawet i nie) "piosenki" podczas przeciągającego się ponad wszelką przyzwoitość masturbowania gitarowych gryfów przez co niektórych kolegów

kiedyś mój dorosły już syn przyszedł żeby zobaczyć jak pracuje jego ojciec i skomentował to co się tam działo: "wokalista zaśpiewał 1-2 krótkie zwrotki po czym następowało 20min. gitarowych solówek po pentatonice i na koniec jeszcze 1na zwrotka" - i tak 4x (zasada kozika)
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: freewiktor » stycznia 1, 2010, 1:55 pm

Andrzeju,

a co Ty robisz w tej zakładce :?:
Moim zdaniem powinieneś być co najmniej o zakładkę wyżyj :-)

Pozdr,
A.

PS
A co do jamów w OZDŚ,to rzeczywiście,łatwo tam nie było.
Pamiętam jak czasem się goście mierzyli ile który może chorusów zagrać...i niestety nie byli to amatorzy z podwórka, którzy za wszelką cenę musieliby zaznaczyć swoją obecność na scenie... ot,taki ten gitarowy naród... chyba tylko saksofoniści są od nich gorsi :twisted:
Awatar użytkownika
freewiktor
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: sierpnia 25, 2004, 7:03 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postautor: @ndy.w » stycznia 3, 2010, 12:46 am

witaj Rojku.

ostatnimi czasy tylko TUTAJ Cię spotykałem ale już doszły mnie wieści że zamierzasz pojawiać się częściej we Wro. to pewnie nie omieszkasz pojawić się w takim miejscu gdzie będzie można zajamsessionować. na wiśniówkę mnie raczej nie namówić bo preferuję raczej alkohole miękkie a najbardziej lubię sok ze sfermentowanych czerwonych winogron ale myślę że jesteśmy w stanie być ponad takimi różnicami światopoglądowymi.

freewiktor pisze:Andrzeju,

a co Ty robisz w tej zakładce :?:
Moim zdaniem powinieneś być co najmniej o zakładkę wyżyj :-)



a tak tu sobie siedzę w tej zakładce. kilka 1y (4-5-6 a może i więcej) zrobiłem prawie karierę po czym kiedy już odbyłem drogę hańby i wyrzeczeń (w tym zrzutek na demówkę, sesje zdjęciowe i takie tam) zepsół się rozpadał albo ja wypadałem z układu a na moje miejsce (czyli na gotowe) przychodził ktoś inny i spijał śmietankę. widocznie taka karma jak mówią buddyści.
albo kiedy np. miałem coś własnego i już nie miałem siły ciągnąć wózka widząc piętrzące się trudności i problemy. a im człowiek starszy tym bardziej docenia uroki domowego zacisza w porównaniu z podłymi hotelami, tłuczeniem się nocami po kraju (a czasem i zagranicy)...

jak już wcześniej zapewne zdążyłeś zauważyć - może nie jestem mistrzem sarkazmu (znam paru naprawdę mocnych gościów) ale był taki czas że uczyłem się od najlepszych więc imho daję radę w te klocki. parę zakładek wyżej jest taki temat (założony - o dziwo - nie przeze mnie - ale jakby dla mnie stworzony): o instrumentach klawiszowych:

http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0

tam wypowiadam nieco więcej opinii na zadany temat...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: freewiktor » stycznia 5, 2010, 10:19 pm

@ndy.w pisze:witaj Rojku.

ostatnimi czasy tylko TUTAJ Cię spotykałem ale już doszły mnie wieści że zamierzasz pojawiać się częściej we Wro. to pewnie nie omieszkasz pojawić się w takim miejscu gdzie będzie można zajamsessionować....


No to będzie można ;-) Już w najbliższy czwartek wpadne do tego Waszego Wrocka... :-)

Pozdr 8)
A.
Awatar użytkownika
freewiktor
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: sierpnia 25, 2004, 7:03 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

@ndy.w - stary osioł

Postautor: @ndy.w » stycznia 19, 2010, 11:59 pm

ale tylko na parę dni 8)

Jasiek Gałach zaprosił mnie do współpracy z Osłami podczas serii "Allmanowskich" koncertów na początku lutego. chłop z niego nie tylko ambitny ale też i solidny. zależy mu na zrobieniu właściwego klimatu. krótko pisząc mam się (w pewnym sensie) wcielić w rolę Gregga...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: @ndy.w » marca 29, 2010, 11:08 am

Osły znów mnie zapraszają do współpracy a tymczasem ja zapraszam do posłuchania mojego nowego otwóra "bad tuesday" - link jak w podpisie
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Tomiszon » marca 29, 2010, 3:22 pm

kurczę @ndy, całe forum zaspamowałeś tym utworem, nie wiadomo w której zakładce skomentować :wink:

Bardzo fajnie brzmi - ale tak jakby brakowało przesterowanego wokalu o trójnogim psie :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Tomiszon
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 970
Rejestracja: lutego 6, 2005, 5:25 pm
Lokalizacja: Gdynia/Kraków

Postautor: agrypa » marca 29, 2010, 4:42 pm

Milo. :) Gdzie wpadne, to sobie poslucham. Mnie to nie przeszkadza. Fajne granie :)
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: @ndy.w » marca 30, 2010, 5:48 pm

Tomiszon pisze:jakby brakowało przesterowanego wokalu o trójnogim psie :twisted: :twisted:


text jest gotowy - wprawdzie nie traktuje o trójnogim psie ale jest równie aechetypowy. nagrałem wokal ale nie byłem usatysfakcjonowany jakością przesteru i trzeba będzie poprawić. no i jakoś nie mogę się do tego zabrać więc tymczasem jest wersja instrumentalna...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: agrypa » kwietnia 5, 2010, 7:33 pm

Nikt sie tu nie odzywa. Czas uczcic obecnosc "starego Osla"w tej zakladce. :) Posluchajcie sobie linkow.Osiol z doskoku, ale muzyk przedni i z poczuciem humoru.
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: @ndy.w » kwietnia 9, 2010, 12:09 pm

czuję się trochę nieswojo tutaj. siedziałem sobie cicho w "nieznanych" a t1 czuję się trochę wywołany do tablicy. wprawdzie nagrałem kilkadziesiąt płyt w tym kilkanaście całkiem porządnych, zjeździłem z koncertami całą Polskę i pół Europy ale ostatnio moja "kariera" trochę okulała i są tacy dla których nadal jestem nieznany.

z 2giej strony widzę że nie pokierowałem swoimi poczynaniami w odpowiedni sposób tzn. nie przepychałem się łokciami na afisz, ekran i okładki płyt i efekt tego jest taki że z mojej pracy korzystają inni a mój udział pozostał niezauważony...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Dziadek Władek » kwietnia 10, 2010, 12:24 am

Chyba jednak zauważony... ;)
Nadal się nie pchaj - rób swoje :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: @ndy.w » maja 28, 2010, 11:12 am

no cóż Dziadku Władku, Częstochowa ostatnio okazała się niezbyt gościnna dla Osłów. ściśle mówiąc pewien klub którego nazwy nie wymienię bo imho jego szef okazał się zerem... ale chociaż trochę się powaflowaliśmy.

tymczasem zepsół "Wanted Friends"
http://www.myspace.com/piotriankuzbik
po pewnej przerwie wraca do działalności - już dzisiaj w klubie "Alive" we Wrocławiu a potem może jeszcze gdzieś...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: agrypa » maja 28, 2010, 6:05 pm

A juz myslalem ze cos o plycie bedzie. Muzyka, jak zawsze :D :!:
Tylko "kaszalota" moglo by byc ciut wiecej
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: @ndy.w » sierpnia 6, 2010, 11:06 am

prace nad płytą weszły w decydującą fazę - obecnie dość intensywną. jest szansa że będzie to dobra płyta.

a tymczasem mój profil myspace przekroczył właśnie "magiczną" granicę 10000 odsłon.

w tym roku "obchodzę" również 40-lecie działalności artystycznej. 1szy zepsoł założyłem mając 13L a był to rok '70ty ub.w. - myślę że przez te lata zagrałem jakieś 2000 sztuk (licząc po 1nej sztuce/tydzień - czyli ostrożnie).
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: margo » sierpnia 6, 2010, 11:15 am

@ndy.w pisze:no cóż Dziadku Władku, Częstochowa ostatnio okazała się niezbyt gościnna dla Osłów. ściśle mówiąc pewien klub którego nazwy nie wymienię bo imho jego szef okazał się zerem... ale chociaż trochę się powaflowaliśmy.

tymczasem zepsół "Wanted Friends"
http://www.myspace.com/piotriankuzbik
po pewnej przerwie wraca do działalności - już dzisiaj w klubie "Alive" we Wrocławiu a potem może jeszcze gdzieś...

a dlaczego nie wymienisz? znam sprawę i uważam, że powinno się wszędzie głośno podawać - ja nie mogę, nie zostałam upowazniona przez zespół. A kusi cholernie.
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 6, 2010, 11:56 am

@ndy.w pisze:prace nad płytą weszły w decydującą fazę - obecnie dość intensywną. jest szansa że będzie to dobra płyta.

a tymczasem mój profil myspace przekroczył właśnie "magiczną" granicę 10000 odsłon.

w tym roku "obchodzę" również 40-lecie działalności artystycznej. 1szy zepsoł założyłem mając 13L a był to rok '70ty ub.w. - myślę że przez te lata zagrałem jakieś 2000 sztuk (licząc po 1nej sztuce/tydzień - czyli ostrożnie).

.................................
Andy....posłuchałem..bije sie w piersi - po raz pierwszy...i powiem po polsku ..ja pierdolę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gdzie Wy sie chowaliście..albo inaczej....przestałem juz / lata temu wierzyc w polska muzykę / i omijałem duzym łukiem te wszystkie linki umieszczane na Forum.
Ale ...ale jak przeczytałem żeś dorosły facet....wszedłem...i słucham cały czas. Podoba mi sie WSZYSTKO co na Myspace mozna usłyszeć ..jednak .....progresywne potraktowanie cudnego bluesowego tematu Chcę Byc Wolnym po prostu mnie zamiotło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!
Ja pier...ja pier.......ja pier......

pozdrawiam :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » sierpnia 6, 2010, 12:00 pm

I TAK SOBIE SŁUCHAM...I WYMYŚLIŁEM SOBIE..HEHE..ŻE GITARZYSTA DOSKONALE WIE CO TRZYMA W DŁONIACH...JA PIERDO....
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Spaniel » sierpnia 6, 2010, 2:24 pm

@ndy.w pisze:prace nad płytą weszły w decydującą fazę - obecnie dość intensywną. jest szansa że będzie to dobra płyta.
.

To bardzo dobra wiadomość. Wrocławska super grupa finiszuje z płytą - SUPER :). Bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła :). Poprzednik wspomina o gitarzyście, myślę Andy, że się nie obrazisz jeśli podkreślę tutaj rolę tego co zwyczaj ukryty za zestawem - Irka Pióro Nowackiego. Zaiste znamienita to postać :)
Gratuluję 40 lecia działalności "na niwie" :) .
Pozdrawiam Wanted Friends i Ciebie :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: @ndy.w » sierpnia 7, 2010, 12:13 am

sorki panowie - zaszło małe nieporozumienie - ale cóż - to się zdarza nawet w najlepszych rodzinach. chodzi o płytę zepsołu ELjazzER - słyszałem już wstępne mixy niektórych utworów i imho są one obiecujące. słyszałem też 1sze podejścia wokalne i jestem z nich bardzo zadowolony. Nina Stiller którą zaprosiłem do współpracy jest tu właściwą osobą na właściwym miejscu.

natomiast nagrywanie płyty Wanted Friends utknęło jak na 1ie chyba na dobre. Piotr uległ poważnemu urazowi (nawet mówili o tym w teleexpres'ie - to znaczy mówili o koncercie charytatywnym na jego rzecz) i obecnie przechodzi rekonwalescencję. dobrą wiadomością jest to że wiele wskazuje NATO że jeszcze będzie grał i śpiewał. nagrania na myspace pochodzą z naszej 1szej i jak dotąd 1ynej płyty "Wolność" która ukazała się jakieś 15L temu a jej nakład się wyczerpał. próbujemy ją wznowić ale jak dotąd nie dogadaliśmy się z żadną wytwórnią...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Spaniel » sierpnia 7, 2010, 9:53 am

To tym razem smutne wiadomości :(. Jakoś umknęła mi informacja o problemach zdrowotnych Piotra. Wydaje mi się, że jeszcze niedawno przed kanikułą graliście w Alive ? Nawet wybierałem się na ten koncert ciekawy brzmienia zespołu po reaktywacji. Coś mi jednak stanęło ma przeszkodzie i nie dotarłem 'pod tory' .
Wypada życzyć:
- Piotrowi powrotu do pełni formy
- Wanted Friends zmaterializowania się, mimo przeciwności losu, oczekiwanej płyty
- ELjazzER topowej płyty w pełni Cię satysfakcjonującej :)
Szczęścia i Zdrowia :D
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: @ndy.w » października 24, 2011, 1:17 am

dawno tu nie zaglądałem a jeśli nawet zajrzałem to nic nie pisałem. ale okazja do założenia forumowej koszulki w postaci występu na festiwalu jimiway jakoś w końcu przygoniła mnie do klawiatury.

było miło lecz się skończyło. ale chyba będzie jeszcze. oby tylko wystarczyło mocy. lokomotywa Outsider rozpędza się po latach niebytu - mnie osobiście to wielce cieszy bo granie bluesa z dobrą kapelą jest jedną z najfajniejszych rzeczy jakie można robić...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Dziadek Władek » października 24, 2011, 12:49 pm

Fajnie Cię było zobaczyć w Ostrowie, Andy :) Niestety, tylko na scenie... :roll:
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: @ndy.w » października 26, 2011, 12:09 am

zapraszam do Konina...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości

cron