Hard Times - Wiśniewski i Grząślewicz akustycznie

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Postautor: JazzyB » maja 11, 2009, 9:19 pm

U nas codziennie można posłuchać trochę rewelacyjnych Hard Times po 21.

Zapraszamy!
Awatar użytkownika
JazzyB
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 859
Rejestracja: grudnia 12, 2008, 1:08 am
Lokalizacja: bluesonline.pl

Postautor: karambol » listopada 29, 2009, 10:13 am

FANTASTYCZNY koncert podczas 25 Jesieni z Bluesem. Znałem zespół z płyty i wiedziałem że będzie dobrze ale nie spodziewałem że będzie aż tak. Płyta utrzymana jest raczej w smutnym a już na pewno poważnym klimacie. A koncert to wulkan radości, energii, pasji i Bóg wie czego jeszcze. Na płycie Marcin Hilarowicz tylko się pojawia w dwu utworach a na koncercie Hard Times zagrali w regularnym trio. Solówki Marcina takie jakieś hiszpańsko-flamencowe. Repertuar niezwykle urozmaicony od smutnego "St James Infirmary Blues" po kosmiczną interpretację beatlesowskiego "Can't Buy Me Love". Koncert był skrupulatnie nagrywany - zarówno audio jak i video i byłoby zbrodnią przeciw ludzkości aby z tych nagrań "coś" materialnego nie powstało.
Hard Times na jesieni z bluesem to jak dla mnie prawdziwy nokaut. Nie tylko zresztą dla mnie. Zespól został rewelacyjnie przyjęty wielokrotnie bisował a wszystkie płyty jakie zespół przywiózł zostały w mgnieniu oka wykupione.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: ewcia » listopada 29, 2009, 11:59 am

Czyli Białystok zna się na muzyce :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: JazzyB » listopada 29, 2009, 9:34 pm

karambol pisze:FANTASTYCZNY koncert podczas 25 Jesieni z Bluesem. Znałem zespół z płyty i wiedziałem że będzie dobrze ale nie spodziewałem że będzie aż tak. Płyta utrzymana jest raczej w smutnym a już na pewno poważnym klimacie. A koncert to wulkan radości, energii, pasji i Bóg wie czego jeszcze. Na płycie Marcin Hilarowicz tylko się pojawia w dwu utworach a na koncercie Hard Times zagrali w regularnym trio. Solówki Marcina takie jakieś hiszpańsko-flamencowe. Repertuar niezwykle urozmaicony od smutnego "St James Infirmary Blues" po kosmiczną interpretację beatlesowskiego "Can't Buy Me Love". Koncert był skrupulatnie nagrywany - zarówno audio jak i video i byłoby zbrodnią przeciw ludzkości aby z tych nagrań "coś" materialnego nie powstało.
Hard Times na jesieni z bluesem to jak dla mnie prawdziwy nokaut. Nie tylko zresztą dla mnie. Zespól został rewelacyjnie przyjęty wielokrotnie bisował a wszystkie płyty jakie zespół przywiózł zostały w mgnieniu oka wykupione.


Przypomnę, ze objęliśmy tę płytę patronatem, bo uwierzyliśmy w zespół na poczatku roku. A i owszem. radio bluesonline.pl rejestrowało ten koncert podobnie jak na Jimiway. Tyle, ze w Białymstoku ludzie słuchali, a na Jimiway większość szukała przysłowiowego browara.

No i jest efekt.
Awatar użytkownika
JazzyB
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 859
Rejestracja: grudnia 12, 2008, 1:08 am
Lokalizacja: bluesonline.pl

Postautor: karambol » grudnia 24, 2009, 10:23 am

Piszą o nich TUTAJ
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: JazzyB » grudnia 24, 2009, 9:19 pm

Pan to masz czas na surfowanie. Gratulujem.
Awatar użytkownika
JazzyB
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 859
Rejestracja: grudnia 12, 2008, 1:08 am
Lokalizacja: bluesonline.pl

Postautor: wisnia » lutego 26, 2010, 12:09 pm

Czołem!
Zapraszam na weekendowe koncerty Hard Times:

27.02. (sob.) - Blue Shoes, Ozimek
28.02. (nd) - Alive, Wrocław
Awatar użytkownika
wisnia
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 88
Rejestracja: stycznia 30, 2006, 1:07 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: B&B » lipca 15, 2010, 11:11 am

Widzę, że dawno już tu nie pisano, a przecież zespół ma się dobrze i koncertuje :)
ONB'2010:
Obrazek

A tu Crawlin' King Snake, pewnie niektórzy słyszeli to już setki razy, ale w tej koncertowej wersji mamy porywające flamencowe solo w 2-giej części utworu :D
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Dziadek Władek » września 21, 2010, 1:57 pm

Nic nie piszą, bo pewnie szlifują formę na "zdobycie Częstochowy" 23 września :)
Słyszałem, że zaczną robić podkopy od piwnic klubu ASK! :twisted: :lol:
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości

cron