Komis z p?ytami w Poznaniu

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Komis z p?ytami w Poznaniu

Postautor: jedrekj » października 7, 2006, 5:04 pm

Witam!
Wiecie mo?e czy w Poznaniu znajd? jaki? komis z p?ytami? Nie koniecznie bluesowymi. Chodzi mi g??wnie o p?yty CD. Znam fajny sklepik z muzyk? "art rockow?" niedaleko rynku... ale interesuje mnie komis. Pomo?ecie?

Pozdrawiam
J?drek J?cikowski
Make a joyful noise!
Awatar użytkownika
jedrekj
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: listopada 20, 2005, 6:57 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: rockenroller » października 11, 2006, 9:33 pm

Pomo?emy! :)
Najwi?kszy wyb?r p?yt u?ywanych w Poznaniu b?dziesz mia? na ?w. Marcinie 29, sklep nazywa si? Szafa Graj?ca, mie?ci si? w ostatniej albo przedostatniej bramie po prawej stronie id?c z kierunku Ronda Kaponiera. Przyznaj?, ?e sam mam zawsze problemy by trafi? :) Sprzedaj? tak?e na Allegro. Maj? bardzo du?y wyb?r winyli, CD, VHS a nawet starej muzycznej prasy, co stanowi rzadko??. Gratka dla szperaczy! Tel. kontaktowy to 601717537 ale nie wiem czy aktualny, zawsze mo?esz dryndn?? i sprawdzi?.
Drugi sklepik potocznie nazywany jest szuflandi? i mie?ci si? na ty?ach nowego budynku Akademii Ekonomicznej. Tam znajdziesz wszystko i b?dziesz m?g? nawet zbudowa? prom kosmiczny, chocia? wyb?r CD zdecydowanie mniejszy a i ich ceny wi?ksze. Mimo wszystko polecam.
Ps. zabierz ze sob? duuu?o got?wki, bo MasterCard nie akceptuj? :)
rockenroller
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 64
Rejestracja: lipca 12, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Pozna?

Postautor: jedrekj » października 13, 2006, 5:05 pm

Wielkie dzi?ki! W poniedzia?ek rozpoczynam zwiedzanie. Czuj?, ?e zostawi? tam troch? pieni?dzy, kt?re normalnie powinny i?? na obiady itd. ;)

Jeszcze raz dzi?kuj? i pozdrawiam!
J?drek
Make a joyful noise!
Awatar użytkownika
jedrekj
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: listopada 20, 2005, 6:57 pm
Lokalizacja: Leszno


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości