CD & DVD Gospel

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

CD & DVD Gospel

Postautor: ewick » sierpnia 12, 2006, 10:34 pm

Polecam wam Cd oraz DVD video z zapisem koncertu fina?owego II WArszawskich WArsztat?w Gospel



By?o to wydarzenie bardzo mi bliskie z r??nych powod?w :)
Po pierwsze bra?am udzia? w tych warsztatach i ?piewa?am sobie jak to si? m?wi "pe?n? g?b?", po drugie warsztaty organizowa? m?j ch?r i dzi?ki temu dane mi by?o zaj?? si? opraw? graficzn? ca?ej imprezy, po trzecie - bylo na prawd? "bosko" zobaczcie sami:

http://www.sgc.webd.pl/multimedia/gospel_dvd_2.wmv - 20 MB

Obrazek
Awatar użytkownika
ewick
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 122
Rejestracja: marca 11, 2006, 12:48 pm
Lokalizacja: WaWA, a tak to z Otwocka

Postautor: Michał » sierpnia 13, 2006, 11:02 am

a gdzie mo?na to kupi? ? (np. u Ciebie)

i jeszcze jedno pytanie:
Czy cd i dvd jest w jednym "pude?ku" czy to s? osobne wydawnictwa ?

no... :D
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: ewick » sierpnia 13, 2006, 8:31 pm

no tak no tak, jak zwykle... ca?a ja ;)

Oto pe?ne info:

"31 lipca zosta?y wydane plyty CD i DVD z nagraniami koncertu finalowego II Warszawskich Warsztatow Gospel. Plyta DVD oprocz samego koncertu zawiera wywiady z instruktorami. Istnieje mozliwosc wyswietlania napisow w czasie odtwarzania koncertu. Plyty zamowione podczas warsztatow oraz koncertu finalowego zostana wyslane do zamawiajacych w ciagu kilku najblizszych dni. Natomiast osoby ktore chca zamowic plyte CD lub DVD prosze o kontakt pod tym adresem:
sosi@gospel.com.pl

Ceny plyt to 30 zl za CD oraz 45 za DVD."

Tak sobie my?l?, ?e przyda?yby si? jeszcze jakie? fragmenty ka?dego utworu z CD ;) Na razie nie mam, jak b?d? to dam linki
Awatar użytkownika
ewick
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 122
Rejestracja: marca 11, 2006, 12:48 pm
Lokalizacja: WaWA, a tak to z Otwocka


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron