Sprzedam trudnodostepne plyty

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Sprzedam trudnodostepne plyty

Postautor: Przemek Draheim » kwietnia 10, 2006, 10:03 am

Jak w temacie. Na poczatek cos dla milosnikow okolic bluesa:

1. Levon Helm "Levon Helm" KeJo Entertainment

http://www.kejoentertainment.com/new_releases_lh.html

Wydany oryginalnie w 1982 solowy album zwiazanego z grupa The Band Levona Helma. Calosc zremasterowana, z bonusem i interesujacym esejem Paula Williamsa (autora wielu ksiazek o muzyce, ktory w 1966 zalozyl prawdopodobnie pierwszy rockowy magazyn Crawdaddy!).

2. Various Artists "From Clarksdale To Clevelend, Vol. 1 The Roadhouse" KeJo Entertainment

http://www.kejoentertainment.com/new_releases_cc.html

Tematyczna kompilacja ukazujaca podejscie muzykow bluesowych i rockowych do ameryka?skich "roadhousow". Material zebral i ulozyl slynny Jim Ladd, jeden z najpopularniejszych amerykanskich prezenterow radiowych.

Obie plyty zostaly wydane przez nowa wytwornie KeJo Entertainment i sa dostepne tylko w dystrybucji amerykanskiej.

Zainteresowanych kupnem plyt prosze o kontakt na priv.

Pozdrawiam,
Przemek Draheim
Awatar użytkownika
Przemek Draheim
blueslover
blueslover
 
Posty: 688
Rejestracja: maja 20, 2004, 12:34 pm
Lokalizacja: Ciechocinek

Postautor: Przemek Draheim » czerwca 18, 2006, 7:45 pm

Zainteresowanie jest, wiec informacje powtarzam. Mam do sprzedania trudnodostepne plyty z roznymi odcieniami bluesa, muzyka soul i gospel.

Chetnych zapraszam na priv.

Pozdrawiam,
Przemek Draheim
Awatar użytkownika
Przemek Draheim
blueslover
blueslover
 
Posty: 688
Rejestracja: maja 20, 2004, 12:34 pm
Lokalizacja: Ciechocinek

Postautor: Marciniasty » września 29, 2006, 4:10 pm

Witaj! Masz zainteresowanego. A ja mam nadziej?, ?e jeste? mi w stanie pom?c. Szukam p?yty Johnny'ego Wintera "John Dawson Winter III" . Daj mi znac jesli mo?esz, kiedy i za ile (mam nadziej?, ?e nie za kolosalne pieni?dze?) m?g?bys sprowadzi? ten album. Ja tymczaesem zaczn? gromadzi? dudki.
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości