Poszukuj? koncertu Rory Block

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Poszukuj? koncertu Rory Block

Postautor: sopelek » kwietnia 7, 2006, 10:34 pm

Witam serdecznie. Po koncercie na Rawie Blues 2003 zakocha?em sie w muzyce Rory Block. Widzia?em ?e wysz?o dvd z jakiegos jej koncertu:) Podobno zbl;i?ony w klimacie to co mo?na by?o zobaczy? na rawie. Posiada mo?e kto? go? Albo gdzie go mo?na kupi??:/ Oczywi?cie w przyzwoitej cenie. Jak na Polskie warunki:)
Bardzo wa?ne dla mnie. Koncert 2003 do tej pory tkwi w pamieci i we wspomnieniach. Nie tylko z muzyk?.
Czy kto? pomo?e?:)
sopelek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 62
Rejestracja: września 28, 2004, 9:55 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Emilka » kwietnia 8, 2006, 12:56 pm

Hej, widz? ?e kto? jest dok?adnie w takiej sytuacji jak ja by?am, tyle ?e mnie uda?o si? zdoby? koncertowe cd Rory- Mama's Blues, klimat faktycznie zblizony do tego czarownego wieczoru rawowego, cho? oczywi?cie ?adne nagranie nie odda tamtej magii. DVD niestety zadnego nie posiadam. Mnie o dziwo do gustu bardziej przypad?a do gustu p?yta studyjna- "Rhinestones and steel strings" - obie gor?co polecam, Rory ?piewa niesamowicie, a o grze to poprostu brak s??w.
W ka?dym razie ch?tnie s?u?? pomoc?.
seeEMILYplay
Awatar użytkownika
Emilka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 168
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 11:35 pm
Lokalizacja: Katowice

Koncert Rory Block

Postautor: sopelek » kwietnia 8, 2006, 1:43 pm

Je?li chodzi o nagrania Rory Block to posiadam dosc du?o nagra?.
ok 10 p?yt. Niestety w???nie usielnie poszukuje nagrania dvd. Szuka?em po programach, po sklepach... Niestety nic z tego:/ Mo?e wko?cu si? uda:) Zawsze by?em upartym cz?owiekiem. Wi?c znaj?c siebie napewno wko?cu sie uda:)
sopelek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 62
Rejestracja: września 28, 2004, 9:55 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Marciniasty » września 11, 2006, 7:19 pm

Jak sie masz Sopelek?? Bylismy razem w comitywie na Tyskim festiwalu, razem z Gaw?em i Siwym. Jak dotre do tego dvd, dam Ci zna?, bo sam szukam. Nie by?em wtedy na Rawie, ale wim, ?e koncert pierwszorz?dny Pozdrawiam!

P.S:dzieki za ?adowarke w tychach i mam nadzieje do zobaczenia na SBB i Purplach w Stolycy!
Awatar użytkownika
Marciniasty
blueslover
blueslover
 
Posty: 584
Rejestracja: listopada 6, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Kujawy

Postautor: sopelek » września 11, 2006, 9:04 pm

Witam witam:)
Podaj adres albo cus to prze?l? Ci koncerty:D
Mam ju? i powiem tyle ?e s? wy?mienite:)
jakbo co pisz na maila lub na gg:)
wojtek_sobczyk@gazeta.pl
gg: 4640855

A co do ?adowarki to spoko:) nie ma sprawy:)
sopelek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 62
Rejestracja: września 28, 2004, 9:55 pm
Lokalizacja: Bochnia


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

cron