Taki sobie problem

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Taki sobie problem

Postautor: bartic » czerwca 30, 2004, 11:20 am

Mam maly problemik. W kompie mam zestaw 5.1. creativa. Choc testy wypadaja dobrze, to center ciagle milczy, czy to przy filmach, czy przy sluchaniu muzyki. moze ktos wie, jak temu zaradzic?
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Gość » czerwca 30, 2004, 7:50 pm

Witaj!
Je?li masz conajmniej sound blastera Live! to powinny by? specjalne ustawienia dla sobwoofera. Przynajmniej u mnie s? :) Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia w zmaganiach z technik?... :)
Bart ??czycki
Gość
 

Postautor: Gość » sierpnia 11, 2004, 7:25 am

Wybacz prosze pytanie g?upawke,ale czy aby napewno subwoofer masz w??czony i ga?eczka podkr?cona? zielona dioda ?wieci? Mam zestaw 5.1 i soudblastera Live i wszystko hula a? milo.
pozdroovki
jjk
ps. inna rzecz, ?e jakies ultrazlosliwe bydle wymyslilo taki spos?b ??czenia kabelk?w.
Gość
 

Postautor: Gość » sierpnia 11, 2004, 8:51 am

Jesli dobrze rozumim to chodzi Ci o ten central a nie jak inni sugeruj? o soobwoofer.A to jest zasadnicza r?znica.
Wiesz testy to jedno a format dzwiekowy to drugie.
Zazwyczaj tak sie dzieje przy muzie i przy filmach w divixach i vcd ze central nie gra.
Ale wypr?buj najlepiej na p?ycie dvd jesli posiadasz dvd-rom.
Pozdrawiam
Leszek Voodoo
www.voodoo.free.pl
P.S.
Poinformuj o wynikach.
Gość
 

Postautor: bartic » sierpnia 11, 2004, 3:43 pm

Dzieki Leszku,ze za mnie wytlumaczyles o co mi chodzi;) nie mam niestety dvd. od kumpla wzialem pare nowszych gier i tez mi CENTER nie dziala. A moj subwoofer nie kreci galek i nic mu nie miga;)
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Jimmy » stycznia 7, 2006, 10:47 pm

no i dogrzeba?em si? do Twojego topicu Bartic :D (nie ma to jak cz?owiek ma si? uczy? i w??czy si? po sieci ;))
Je?li masz zestaw g?o?nik?w podpi?ty do karty d?wi?kowej SB Live 5.1 to masz ten sam problem kt?ry ja mia?em ;) jest w sieci nak?adka( zapomnia?em nazwy na ?mier?), kt?ra "?ci?ga?a" kana?y i w??cza?a srodkowy g?o?nik, cho? to nios?o za sob? strate jako?ci.
Na pocieszenie ostatnio s?ysza?em, ?e mo?e pom?c instalacja sterownik?w http://kxproject.lugosoft.com/down.php?language=en
Mam nadziej?, ?e podzia?a, a jak nie to zainwestuj w nowe karty X-Fi d?wi?k jest fenomenalny i dzia?a wszystko tak jak powinno :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bartic » stycznia 8, 2006, 4:48 am

wow! jimmy! ale ty mnie zaskoczy?e?! archeologu :)
dzi?ki. zaraz zobacz? te sterowniki

pozdrawiam!
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: hapszy » stycznia 8, 2006, 11:59 am

Te? to zaraz wypr?buj?, bo i m?j central gada? nie chce :).
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Ponadczasowy Zappa.

„blues never die because it’s a spirit”
Awatar użytkownika
hapszy
blueslover
blueslover
 
Posty: 565
Rejestracja: września 29, 2005, 12:49 pm
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław

Postautor: Jimmy » stycznia 8, 2006, 12:23 pm

dajcie zna? czy dzia??, bo jak nie to b?de dalej my?le? :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron