Treść Audycji - 17.03.08'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Treść Audycji - 17.03.08'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 11, 2008, 9:50 pm

17.03.08' poniedziałek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i Okolice Bluesa.

Lat 16 prowadzę już "Okolice Bluesa" a dopiero teraz po raz pierwszy, całą godzinę poświęcić chcę jednej z najlepszych blues-rockowych Formacji Rzeczypospolitej "Easy Rider".
To z pewnością nie przynosi mi chwały, choć usprawiedliwieniem jest fakt, że to wspaniałe Trio pojawia się każdego roku w mojej audycji w dwóch odsłonach z 4-6 utworami.
Po prostu należy ciągle przypominać o Ich istnieniu, bo muzyka to wyjątkowa, a czasami traktowana niestety nieco po macoszemu.
W wielu rozmowach które prowadzę z młodymi sympatykami bluesa, okazuje się, że "Easy Rider" jako nazwa nie jest tajemnicą, ale zdecydowana większość, nigdy nie słyszała Ich na zywo, a także nie znają trzech wydanych płyt.
Dlatego mam nadzieję że najbliższy program przybliży, nie da się ukryć, tę wielką legendę Polskiej sceny bluesa, blues-rocka i boogie i ufam także, żę "Easy Rider" zasłuży sobie na Wasze wielkie uznanie.
Ja nie ukrywam, wielce dumny jestem, że od lat wielu, jawić się mogę Ich przyjacielem!

Zapraszam do słuchania oraz rozmów na tej stronie podczas emisji programu. Telafon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64, a zapewniam ze będzie potrzebny!

Do usłyszenia w poniedziałek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Maniol HIGHWAY » marca 11, 2008, 9:56 pm

Oj Jędruœ, nie wiem, czy skuszę się na tš audycję.

Płyta "Ridin' Easy" po prostu zmiata z ziemi i obawiam się, że czekała by mnie po audycji nieprzespana noc.

Ale tak musi być.
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 11, 2008, 10:00 pm

Maniol HIGHWAY pisze:Oj Jędruœ, nie wiem, czy skuszę się na tš audycję.

Płyta "Ridin' Easy" po prostu zmiata z ziemi i obawiam się, że czekała by mnie po audycji nieprzespana noc.

Ale tak musi być.


Dziękuję! Cieszę się że te słowa padły z Twoich ust. Boję się tylko że Ci którzy po raz pierwszy słuchać będą tych nagrań, nie od razu wychwycą tego piękna, bo jak wiesz, trzeba Ich słuchac parę razy. Ale potem, trudno już oderwać się od "Easy Rider"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: 74yaro » marca 11, 2008, 10:07 pm

Świetnie że będzie taka audycja, bo rzeczywiście ten zespół na to zasługuje. Niby wszyscy go znają ale jest tak jak Andrzeju napisałeś, że niewielu słucha.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 11, 2008, 11:01 pm

74yaro pisze:Świetnie że będzie taka audycja, bo rzeczywiście ten zespół na to zasługuje. Niby wszyscy go znają ale jest tak jak Andrzeju napisałeś, że niewielu słucha.


Dzięki za takie wsparcie, każdy taki wpis, ufam ze przyciagnie większą rzeszę młodych słuchaczy!!! Tak! Dokładnie! Ten Zespół na to zasługuje!!!

Choć jakość z pewnością nie jest lotów najwyższych, z pewnością warto zobaczyć i posłuchać: http://pl.youtube.com/watch?v=qgQm7l8mbvI
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: lech » marca 12, 2008, 9:50 pm

Bardzo cieszę się z takiego wyboru. Wielokrotnie miałem możliwość słuchać ich koncertu i za każdym razem było to coś niezwykłego. Ciekawostka- Andrzej ma niezwykłe hobby, w miejscu gdzie grają koncert szuka ciekawych architektonicznie kościołów. Polecam płytę RIDIN' EASY na której jest zarejestrowany koncert w krakowskim Teatrze Stu. To będzie WIECZÓR!!!
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 12, 2008, 10:38 pm

lech pisze:Bardzo cieszę się z takiego wyboru. Wielokrotnie miałem możliwość słuchać ich koncertu i za każdym razem było to coś niezwykłego. Ciekawostka- Andrzej ma niezwykłe hobby, w miejscu gdzie grają koncert szuka ciekawych architektonicznie kościołów. Polecam płytę RIDIN' EASY na której jest zarejestrowany koncert w krakowskim Teatrze Stu. To będzie WIECZÓR!!!


W rzeczy samej Leszku! A poza tym podczas emisji programu, Tomek Marek będzie na tej stronie obdarowywać Forumowiczów zaproszeniami. A ja także w audycji będę miał niezależnie od Tomka, 4 pojedyńcze zaproszenia na koncert "Easy Rider" który już 29-marca w sobotę w Fanaberii w Ostrowie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » marca 12, 2008, 11:21 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
lech pisze:Bardzo cieszę się z takiego wyboru. Wielokrotnie miałem możliwość słuchać ich koncertu i za każdym razem było to coś niezwykłego. Ciekawostka- Andrzej ma niezwykłe hobby, w miejscu gdzie grają koncert szuka ciekawych architektonicznie kościołów. Polecam płytę RIDIN' EASY na której jest zarejestrowany koncert w krakowskim Teatrze Stu. To będzie WIECZÓR!!!


W rzeczy samej Leszku! A poza tym podczas emisji programu, Tomek Marek będzie na tej stronie obdarowywać Forumowiczów zaproszeniami. A ja także w audycji będę miał niezależnie od Tomka, 4 pojedyńcze zaproszenia na koncert "Easy Rider" który już 29-marca w sobotę w Fanaberii w Ostrowie!!!


Och kurczę, zawsze chciałem zobaczyć Easy Rider. A ostatnio koło Radia Młody Wrocław minął mnie sam Mistrz, Andrzej Wodziński!!!

A tak swoją drogą to płyta Ridin' Easy, to najlepsza płyta na zły humor :D
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: P.Szymański » marca 13, 2008, 1:09 pm

http://www.easyriderband.com/

Będę napewno! Taka audycja, to świetny pomysł.
Paweł Szymański

Nowa płyta "Uroda zdarzeń" - www.pawelszymanski.olw.pl/dyskografia
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 13, 2008, 6:47 pm

P.Szymański pisze:http://www.easyriderband.com/

Będę napewno! Taka audycja, to świetny pomysł.


Dzięki Paweł! I świetnie że wstawiłeś linka do Ich strony!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Agata W. » marca 13, 2008, 7:17 pm

Świetna wiadomosc! :-) A niedawno byla okazja uslyszec Easy Rider we Wroclawiu na X-leciu klubu Alibi: http://www.alibi.com.pl/?id=514&t=2&g=215

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 13, 2008, 7:31 pm

Jak do tej pory, widać że podjąłem dobrą decyzję. No i ciągle mam nadzieję ze Młodzież która nie zna tego tria, po tej audycji sięgnie po płyty "Easy Rider"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Małgosia Koźmin » marca 13, 2008, 8:38 pm

bardzo lubie Easy Rider i wspaniała wiadomośc ,że będe mogła po raz kolejny byc na ich koncercie, pozdrawiam Andrzejka Wodzińskiego i cieszę się że znowu sie z nimi zobacze :D z tym wyśmienitym trio :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 13, 2008, 10:06 pm

Chciałbym poinformować Wszystkich, że poza 4 zaproszeniami które będę miał dla Was podczas emisji programu na koncert "Easy Rider", a także poza tymi które podczas audycji będzie rozdawał na tej stronie Tomek Marek.
Uwaga! Od dnia 25-marca tj. wtorek, do dnia koncertu czyli 29-marca sobota, także w ramówce dziennej Radia Centrum Kalisz (106.4), będzie można wygrać zaproszenia. A więc przez te pięć dni pomiędzy 25 a 29 marca, bądżcie też bardzo czujni i słuchajcie za dnia Radia Centrum Kalisz. Przypominam numer telefonu: 062/ 503 10 64.

Pozdrawiam Was Serdecznie!!!
Ostatnio zmieniony marca 13, 2008, 10:22 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » marca 13, 2008, 10:21 pm

Andrzej Wodziński
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Kuba Chmiel » marca 13, 2008, 10:24 pm

Jacek Gazda
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Kuba Chmiel » marca 13, 2008, 10:32 pm

Jarosław Wodziński
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 13, 2008, 10:44 pm

Wielkie Dzięki Kuba!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: lech » marca 14, 2008, 8:47 am

Ciekaw jestem czy FANABERIA wytrzyma moc jaką dadzą EASY.
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 14, 2008, 9:05 am

lech pisze:Ciekaw jestem czy FANABERIA wytrzyma moc jaką dadzą EASY.


Od dłuższego już czasu, mamy w Fanaberii nową jakość dżwięku, albo inaczej.
Znalazł się w naszym Mieście Facet Łukasz Lisek, który umie słuchać.
Wszystkie koncerty są fantastycznie nagłośnione, co podkreślają mocno także Wykonawcy którzy grają koncerty!
"Easy Rider" to muzycy profesjonalni, a więc myślę że dżwięk będzie krystalicznie czysty.
Leszku! A może zaszczycisz nas swoją obecnością. Zapraszamy Serdecznie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: P.Szymański » marca 14, 2008, 5:07 pm

Z repertuaru ER ja najbardziej lubię Coming To Life. Chyba cały czas to grają na koncertach.
Jakby ktoś był ciekawy tegonumeru, to można go sobie ściągnąć stąd: http://www.easyriderband.com/download.html
Paweł Szymański

Nowa płyta "Uroda zdarzeń" - www.pawelszymanski.olw.pl/dyskografia
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 14, 2008, 6:01 pm

P.Szymański pisze:Z repertuaru ER ja najbardziej lubię Coming To Life. Chyba cały czas to grają na koncertach.
Jakby ktoś był ciekawy tegonumeru, to można go sobie ściągnąć stąd: http://www.easyriderband.com/download.html


Ja słyszałem parę razy, ale wiem też że każdy koncert jest inny. Choć marzy mi się żeby zagrali dużo np. z "Travellin' Band". To wyśmienity album, tylko trzeba posłuchać parę razy.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: P.Szymański » marca 15, 2008, 2:26 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
P.Szymański pisze:Z repertuaru ER ja najbardziej lubię Coming To Life. Chyba cały czas to grają na koncertach.
Jakby ktoś był ciekawy tegonumeru, to można go sobie ściągnąć stąd: http://www.easyriderband.com/download.html


Ja słyszałem parę razy, ale wiem też że każdy koncert jest inny. Choć marzy mi się żeby zagrali dużo np. z "Travellin' Band". To wyśmienity album, tylko trzeba posłuchać parę razy.


Koncert koncertem, ale żebyś Ty zagrał dużo z Travellin' Band właśnie dla tych, co jeszcze nie znają Easy Rider.
Paweł Szymański

Nowa płyta "Uroda zdarzeń" - www.pawelszymanski.olw.pl/dyskografia
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 15, 2008, 2:31 pm

P.Szymański pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
P.Szymański pisze:Z repertuaru ER ja najbardziej lubię Coming To Life. Chyba cały czas to grają na koncertach.
Jakby ktoś był ciekawy tegonumeru, to można go sobie ściągnąć stąd: http://www.easyriderband.com/download.html


Ja słyszałem parę razy, ale wiem też że każdy koncert jest inny. Choć marzy mi się żeby zagrali dużo np. z "Travellin' Band". To wyśmienity album, tylko trzeba posłuchać parę razy.


Koncert koncertem, ale żebyś Ty zagrał dużo z Travellin' Band właśnie dla tych, co jeszcze nie znają Easy Rider.


W rzeczy samej tak zrobię Paweł!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: leszekblues » marca 16, 2008, 9:08 pm

Ridin'Easy .....................powala od pierwszych dzwieków
Jedna z najwazniejszych dla mnie płyt gitarowych w kategorii POlska Cóz to frazowanie zwala z nóg :D
Chyba na bezludną
Ale jak usłyszałem koncert ten dodany na płycie cóz miazga po prostu wtłoczyło wbiło gitara tak brzmi ze ..
Fenomenalne
Jestem fanem Easy od roku bodajże 90-tego od pierwszego koncertu na którym byłem
NIestety jedno co moge powiedziec
Panowie nagrywajcie płyty ...........bo to troche za mało jak na tyle lat działalnosci !!!!
POzdrowienia dla zespołu i Ciebie Andzeju J. znad pieknych jezior
Wykonanie Black MAGIC WOMAN ze Sworów ostatniego lata niby grinowskie a takie izirajderowe.Swietne
leszekblues
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 16, 2008, 9:29 pm

leszekblues pisze:Ridin'Easy .....................powala od pierwszych dzwieków
Jedna z najwazniejszych dla mnie płyt gitarowych w kategorii POlska Cóz to frazowanie zwala z nóg :D
Chyba na bezludną
Ale jak usłyszałem koncert ten dodany na płycie cóz miazga po prostu wtłoczyło wbiło gitara tak brzmi ze ..
Fenomenalne
Jestem fanem Easy od roku bodajże 90-tego od pierwszego koncertu na którym byłem
NIestety jedno co moge powiedziec
Panowie nagrywajcie płyty ...........bo to troche za mało jak na tyle lat działalnosci !!!!
POzdrowienia dla zespołu i Ciebie Andzeju J. znad pieknych jezior
Wykonanie Black MAGIC WOMAN ze Sworów ostatniego lata niby grinowskie a takie izirajderowe.Swietne


Fantastyczna to ocena tego wyjątkowego tria i zgadzam się z nią w pełni. Mam nadzieję, że odkryję jutro naprawdę dobrą muzykę przed Tymi wszystkimi, którzy po raz pierwszy spotkają się z "Easy Rider".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » marca 16, 2008, 9:43 pm

Właśnie przed chwilą rozmawiałem z Jackiem Gazdą i "Black Magic Woman" znalazło się na najnowszej płycie kncertowej! Już w środę odbierają pierwsze egzemplarze. Szkoda że nie będę mógł nic zagrać z niej jutro!
Natomiast wiem na pewno, że "Black Magic Woman" zagrają w sobotę 29-marca w Fanaberii!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Góri » marca 17, 2008, 4:04 pm

Każdy z nas mógłby wymienić na poczekaniu kilku, może kilkunastu giatarzystów, których brzmienie rozpoznawalne jest od pierwszych uderzeń w struny. Jestem jednak przekonany, że nazwiska w tej wymieniance bardzo szybko zaczęłyby się powtarzać, a lista wbrew pozorom wcale nie byłaby długa.
Andrzej Wodziński ma na mojej liście swe miejsce niepodważalne. Ilu jest bowiem gitarzystów tak grających "rurką"? Ja nie znam żadnego więcej!


Pozdrawiam,
do posłuchania wieczorem

Sebastian Górski.
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » marca 17, 2008, 4:19 pm

A ja ich pamietam jak zaczynali...byli tu w Ostrowie i grali w Parku Miejskim...publiki było może z 15 osób, w tym ja osobiscie i mimo, ze wtedy nie zachwycili to mi sie podobali...i pojechali sobie...a potem ich słyszałem chyba po 3-4 latach i nie wierzylem że to ten sam zespol. A Andrzej Wodziński jest bardzo zawziety i on rzeczywiscie gra sercem na tym slaydzie... :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: leszekblues » marca 17, 2008, 4:55 pm

Góri pisze:Każdy z nas mógłby wymienić na poczekaniu kilku, może kilkunastu giatarzystów, których brzmienie rozpoznawalne jest od pierwszych uderzeń w struny. Jestem jednak przekonany, że nazwiska w tej wymieniance bardzo szybko zaczęłyby się powtarzać, a lista wbrew pozorom wcale nie byłaby długa.
Andrzej Wodziński ma na mojej liście swe miejsce niepodważalne. Ilu jest bowiem gitarzystów tak grających "rurką"? Ja nie znam żadnego więcej!


Pozdrawiam,
do posłuchania wieczorem

Sebastian Górski.


Wiesz Sebastian?
Zanim przeczytałem to co wyzej napisałes pomyslałem podobnie
Nasladowców czy kontynulatorów stylu grania np SRv i w naszym kraju jest wielu , natomiast stylu gry Andrzeja hmmmmm moze ja po prostu nie znam nikogo.Slide slidem ale mnie powala nie tyle slajd ale reszta gry.Oczywiscie bez sekcji niczym maszyna albo karabin maszynowy nie byłoby takiego pulsu.

www.leszekmazur.republika.pl
Ostatnio zmieniony marca 17, 2008, 6:15 pm przez leszekblues, łącznie zmieniany 2 razy
leszekblues
 

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości