Muzyka z Dedykacją!!!

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Muzyka z Dedykacją!!!

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 21, 2007, 10:11 pm

Powoli swoją inaugurację mają wakacje A.D. 2007. Wydaje mi się, że jest troszkę czasu, abyście pomyśleli o najbardziej ukochanych przez Was utworach czy Wykonawcach.
Chciałbym we wrześniu zagrać dwie audycje, które stworzycie Wy sami.
Swoje propozycje, np. konkretnej kompozycji czy Zespołu lub Solisty (jeżeli nie macie wybranego kawałka), wysyłacie do mnie na poczt? prywatną. Można zaproponować tylko jeden utwór, czy jednego Wykonawcę. Miło, jeżeli do Waszych propozycji dołączona będzie dedykacja. Z wielką radością odczytam ją na antenie.
Przyznam szczerze, że sam z niecierpliwością czekam za pocztę, bo ciekaw jestem bardzo, jak wyglądać będzie taka playlista.
Serdecznie proszę aby podać Wykonawcę, tytuł płyty i utwór. Jeżeli natomiast ktoś nie pamięta tytułu płyty lub utworu, będziemy korespondować i po nitce do kłębka dojdziemy, cóż to ma być.
Mam nadzieję że będzie to kolejne niezwykle sympatyczne doświadczenie.

Zatem czekam za Waszymi propozycjami wraz dedykacją. Wysyłajcie na moją pocztę prywatną!

Wszelkiej Pomyślności!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Małgosia Koźmin » czerwca 23, 2007, 4:35 pm

Super pomys? Andrzeju juz mam cos na mysli hehehehe
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Dia ti? » czerwca 23, 2007, 5:55 pm

i jak tu doczeka? si? wrze?nia.. :)
"Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest."
Awatar użytkownika
Dia ti?
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 40
Rejestracja: marca 12, 2007, 11:29 pm
Lokalizacja: Tapatia

Postautor: Wyspiarka » czerwca 25, 2007, 12:22 pm

Witam Was Kochani :)
musz? podzieli? si? z Wami pewn? informacj?,
smutn? informacj?, ot??:

Po 200 z?otych mandatu musieli zap?aci? cz?onkowie zespo?u, kt?ry gra? w ogr?dku gastronomicznym jednego z lokali.

Tury?ci wypoczywaj?cy w ?winouj?ciu s? zaskoczeni karami za muzyk?.

- Dla ludzi muzyka to dodatkowa atrakcja, miastu powinno na tym zale?e? - powiedzia?a nam wczoraj Janina Wojty?ko z Poznania.

Krystyna Nowak z Gorzowa Wlkp. przyzna?a, ?e sama wybiera raczej lokale z muzyk?.
- Mi?o jest zje?? sobie rybk?, wypi? piwo i pos?ucha? - powiedzia?a. - Byleby tylko nie za g?o?no grali.

Podobnie wypowiadali si? mieszka?cy ?winouj?cia.
- Sama widzia?am, jak ludzie ta?czyli przy takiej muzyce granej przy sma?alni. Mnie to nie przeszkadza. Jak chc? spokoju, to id? tam, gdzie nie ma muzyki i tyle - m?wi?a Monika P?onka.

Wpadli w trakcie koncertu

Muzyk?w z Funny Sunny Company policjanci spisali w trakcie wyst?pu, na oczach go?ci lokalu. Cz?onkowie zespo?u byli kompletnie zaskoczeni.

- Nawet nie powiedzieli nam dlaczego nas spisuj?! - m?wi pani Iza, wokalistka. - Nie potrafi? nawet opisa?, jak si? poczuli?my.
Wszyscy dostali wezwanie do komendy na nast?pny dzie?. Wczoraj po kolei byli przes?uchiwani.
- Dosta?em wyb?r. Zap?aci? mandat albo sprawa p?jdzie do s?du grodzkiego - opowiada Andrzej Sztamborski, szef Funny Sunny Company. - Co mia?em robi?? Zap?aci?em. Podobnie reszta muzyk?w.

Nigdy tak nie by?o

Policja powo?uje si? na ustaw? o ochronie ?rodowiska. Muzycy mog? gra?, ale bez urz?dze? nag?a?niaj?cych.

- To co? Mam wzi?? do r?ki gitar? czy harmoni? i ?piewa? piosenki, jak harcerze przy ognisku? To przecie? bzdura - m?wi jeden z muzyk?w, kt?ry gra i ?piewa przy sma?alni ryb.

W?ciekli na policj? s? tak?e w?a?ciciele lokali. Dla nich brak muzyki, to ewidentna strata finansowa. Muzyka przyci?ga?a bowiem klient?w.
- Wiedzieli?my, ?e nie mo?na gra?, ale od 22 do 6 rano. Tak jest napisane w ustawie o uzdrowiskach - m?wi w?a?ciciel sma?alni na tzw. Bermudach. - A tu nagle policja wyskakuje z czym? takim!

Komendant ?winoujskiej policji m?. inspektor Waldemar Ratajczak obj?? stanowisko wiosn? ubieg?ego roku. Wcze?niej pracowa? w policji w Jarocinie (Wielkopolska). Dzi? m?wi, ?e o problemie z muzyk? dowiedzia? si? dopiero podczas ubieg?orocznego sezonu letniego.

- Wcze?niej z tym, na tak? skal? po prostu si? nie spotka?em - przyznaje. - W ubieg?ym roku, ?eby nie wywo?ywa? niepotrzebnych nieporozumie? i nerw?w, tylko pouczali?my.

W?a?cicieli lokali dodatkowo oburza fakt, ?e policja zacz??a przestrzega? przepis?w w chwili, gdy zaczyna si? sezon.
- Gdyby?my wiedzieli wcze?niej, to zaoszcz?dziliby?my pieni?dze - m?wi?. - Przecie? ka?dy z nas ju? si? przygotowa? do sezonu. Wydali?my pieni?dze na uruchomienie ogr?dk?w przed lokalami i zatrudnienie muzyk?w.

Komendant Waldemar Ratajczak zaprzecza.
- O karach za muzyk? informowa?em ju? du?o wcze?niej. Mi?dzy innymi podczas spotkania wszystkich s?u?b i bran?y turystycznej - twierdzi. - Nikt wtedy nie zareagowa?.

Zapowiada, ?e sprawy nie odpu?ci.
- Policja jest po to, ?eby przestrzega? prawa i reagowa? na jego ?amanie - ko?czy komendant.

Tu mo?na gra?

W Mi?dzyzdrojach, Dziwnowie i innych nadmorskich miejscowo?ciach powiatu kamie?skiego policja nie karze za granie muzyki przed lokalami.

- Na razie sprawdzamy temat muzyki na naszym terenie i obserwujemy do?wiadczenia w tej sprawie naszych koleg?w ze ?winouj?cia - powiedzia? komendant powiatowy m?. inspektor Krzysztof Targo?ski.


tu jest link do ?winoujskiej strony:
http://iswinoujscie.pl/artykuly/1488/
wpisujcie si?!!!
komentujcie!!!
Solidaryzujcie si? z Muzykami ze ?winouj?cia :)
Nie wycinaj drzew, i ty możesz zostać partyzantem!
Awatar użytkownika
Wyspiarka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 26, 2006, 7:13 am
Lokalizacja: Świnoujście-Międzyzdroje

Postautor: Wyspiarka » czerwca 25, 2007, 2:45 pm

Nie wycinaj drzew, i ty możesz zostać partyzantem!
Awatar użytkownika
Wyspiarka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 81
Rejestracja: lipca 26, 2006, 7:13 am
Lokalizacja: Świnoujście-Międzyzdroje

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 25, 2007, 9:00 pm

Je?eli kto? trafi w t? zak?adk?, wpisujcie si? na stronie ?winouj?cia! Po prostu, pom?zmy Muzykom!!!

Tutaj: http://iswinoujscie.pl/artykuly/1488/
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » czerwca 25, 2007, 9:28 pm

jest troszk? czasu, na pewno co? wymy?l? :)

Panie Andrzeju jak droga powrotna z Przeworska.

Pozdrawiam,
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 25, 2007, 10:16 pm

Micha? pisze:jest troszk? czasu, na pewno co? wymy?l? :)

Panie Andrzeju jak droga powrotna z Przeworska.

Pozdrawiam,


D?uga, ale co tam. Warto by?o!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Olifka » lipca 4, 2007, 9:21 pm

kurcze wrócił mi net w końcu, a swój utwór z dedykacja dołączę na pewno Usciski dla wszytskich, kurcze jak ja sie za Wami stęskniłam :)))
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tina » lipca 6, 2007, 8:03 am

Hmmm koncert życzeń ;) pomysł świetny, choć bardzo cieżko będzie mi wybrać jakiś utwór a i dedykacji uzbierałabym dużo... ale coś wybiorę ;)

pozdrawiam serdecznie!!
www.dekores.az.pl - nowe pomysły, nowe inspiracje, powiew świeżości :)
Awatar użytkownika
Tina
blueslover
blueslover
 
Posty: 635
Rejestracja: października 15, 2005, 4:20 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: E&D » sierpnia 9, 2007, 10:23 am

Może to nie miejsce na taka wiadomość ale cóż ....

http://muzyka.onet.pl/10173,1585631,newsy.html
E&D
Obrazek
Awatar użytkownika
E&D
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1533
Rejestracja: czerwca 11, 2004, 8:41 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: bartic » sierpnia 9, 2007, 6:38 pm

mi to się marzy audycja w całości poświęcona gitarze dobro, różnych wykonawców. polskich, zagranicznych. tylko dobro. a potem adycja tylko akustyczna... albo akustyczna plus.

z dedykacją dla wszystkich

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 585 gości

cron