Tre?? Audycji - 11.06.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: ref » czerwca 11, 2007, 11:12 pm

Fajny bluesik po jinglu, a teraz Nirvana. Dam r?k?, ?e chopy przemyci?y te pozycje. No nic... w rockowym klimacie zmykam na kolacj?, a potem w pi?rka. Jeszcze raz dzi?ki i dobranoc! Zosta?cie z Bogiem.
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 11, 2007, 11:12 pm

ref pisze:Bonus od Andrzejka :) Przed?u?amy :D


To ju? nie m?j bonus. Takie mi?e niespodziewanki robi nam zawsze Szef Redakcji Muzycznej Radia Centrum red. Mariusz Bazela.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Popla » czerwca 11, 2007, 11:13 pm

".. Popla pozdrowienia .. sory za fotki .."

no problem, zawsze jest czas...
pozdro
Stick to the Blues
Awatar użytkownika
Popla
blueslover
blueslover
 
Posty: 408
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 8:23 pm
Lokalizacja: A`dam

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 11, 2007, 11:16 pm

Wojtek! Kiedy b?dziesz w swoim starym Kraju ?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Popla » czerwca 11, 2007, 11:24 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Wojtek! Kiedy b?dziesz w swoim starym Kraju ?


Hej Andrzej.
no juz niedlugo...sam niemoge sie juz doczekac..
...jutro wchodzimy do studia nagrac material na plytke...potem Blues Fest.
w Ijmuiden Nl...i wtedy sdad pryskam do kraju
Stick to the Blues
Awatar użytkownika
Popla
blueslover
blueslover
 
Posty: 408
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 8:23 pm
Lokalizacja: A`dam

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2007, 12:20 am

Popla pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Wojtek! Kiedy b?dziesz w swoim starym Kraju ?


Hej Andrzej.
no juz niedlugo...sam niemoge sie juz doczekac..
...jutro wchodzimy do studia nagrac material na plytke...potem Blues Fest.
w Ijmuiden Nl...i wtedy sdad pryskam do kraju


No to my?l? ?e S?uchaczom Okolic Bluesa, dane b?dzie jako pierwszym us?ysze? najnowsze dokonania "The Road Dawqz".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » czerwca 12, 2007, 1:45 am

ref pisze:Witaj Andrzeju! Witajcie, czeladzi bluesowa!

Tak si? sk?ada, ?e w ten pi?kny ciep?y i ju? prawie letni poniedzia?kowy wiecz?r kolejna, gdybym nie napisa? "ulubiona", to sk?ama?bym na ca?ym froncie, audycja autorska, z kt?r? ju? zd??y?em si? zaprzyja?ni?. I kolejne wspania?e nutki serwowane przez profesjonalnego prowadz?cego w i?cie wybitnym stylu. Po wklepaniu polecanych przed 23.00 link?w w zak?adce, mam nieodparte wra?enie, ?e dzisiejsze okolice bluesa zn?w otworz? przede mn? nowe drzwi w muzyce, kt?r? tutaj tak kochamy. I nie by?bym sob?, gdybym nie napisa? po raz enty ju?: dzi?kuj?! Za co, zapytasz Andrzeju? Ano za to, ?e uchylasz w?a?nie drzwi, za kt?rymi, w og?le bym si? nie spodziewa? us?ysze? tego, co tak ?akn?. Ps. I tak b?dzie jeszcze nie jedna cho?by dzi? okazja, by napisa? podzi?kowania.
Za du?o mojego gl?dzenia o sensie okolic :wink:
Podziel? si? teraz mo?e moimi subiektywnymi odczuciami, je?li chodzi o serwowane dzi? pozycje.
Bad Company - wiadomo - wcze?niej ich nie s?ysza?em, a mo?e mi tam gdzie? lekko przewia?a skronie, mimo to, i? nie znam tego Bandu, to mog? ?mia?o powiedzie?, ?e bardzo przypad? mi do gustu. Zw?aszcza po ods?uchaniu „Ready for Love” i „Feel like making love” Takie mi?e i lekkie granie blues rockowe. W Feel like uciech? sprawi?a mi kr?tka, co prawda, ale mi?a partia na harmonijce, a u?miechu na twarzy dope?ni? str?j Paula Rodgersa. Jednak kocham te zwariowane lata 70.
Mo?e troch? jako?? d?wi?ku nie za dobra, ale za to standardy transmisji z tamtego okresu i tak zosta?y swojskie – chyba w og?le kamera nie pokazuje perkusisty...  Nie wiem, czy tylko mi si? tak wydaje... Ale na koncertach z dawnych lat trudno zauwa?y? pa?eczki. Mniejsza o to, dobrze graj? i mam nadziej? us?ysze? o niebo lepsze jako?ciowo nagrania i wokal Paula.
A co do Michaela Landau, r?wnie? pierwszy raz widz? i s?ysz?, fajnie zni?a g?os w „Burning water”. Podoba mi si? jego wokal.
Czekam do 23.00 z ut?sknieniem!
Pozdrawiam.
:wink:


Dzi?ki Serdeczne Ref za te mi?e s?owa! Czytaj?c co? takiego, my autorzy audycji autorskich, wiemy ?e to co robimy ma swoj? kontynuacj? i nie jest ulotne. ?e dzi?ki tym d?wi?kom, jeste?cie bogatsi, w?a?nie Wy M?odzi, w kolejne muzyczne do?wiadczenia, a czasem lub cz?sto, odkrywacie d?wi?ki z zamierzch?ej przesz?o?ci, kt?rych mo?e nigdy nie by?oby Wam dane s?ysze?, gdyby nie te programy.
Znam Wszystkich Koleg?w kt?rzy cho?by tu na forum maj? zak?adki swoich audycji i mog? zapewni?, ?e Ka?dy z nich, podchodzi bardzo powa?nie do swoich s?uchaczy.
Pamietam jak w roku chyba 94 lub 95 jecha?em specjalnie do Tarnowa, bo kto? powiedzia? ?e widzia? tam w sklepie z p?ytami album Johnnie Johnsona z Keithem Richardsem i Claptonem. Nie pami?ta? jednak w kt?rym to by?o salonie z p?ytami.
Wzi??em urlop i pojecha?em w ciemno do Tarnowa. I w pierwszym sklepie trafi?em na jeden jedyny egzemplarz kt?ry na p??ce przele?a? chyba 2 lata. Kurcze! Jaki ja by?em wtedy szcz??liwy. A jeszcze bardziej, kiedy fragmenty tego albumu pop?yn??y w eter.
Swoj? drog? nie mam ju? tego kr??ka, bo komu? pozyczy?em i przepad? bez wie?ci. Szkoda bo by?o to Mistrzostwo ?wiata.
Zupe?nie niedawno od jednego z Forumowicz?w, a p??niej nieco od jednej naszej forumowiczki otrzyma?em pytania na priva, kt?rych sens by? ten sam. Dlaczego nie gram znanych Wykonawc?w i znanych fragment?w p?yt, przecie? wtedy bardzo ?atwo jest wytworzy? jeszcze pi?kniejszy klimat, bo wszyscy to znaj? i jest fajnie.
Na pewno tak. Ale to bardzo proste rozwi?zanie i nie wnosz?ce niestety nic nowego. Wszyscy w?a?ciwie macie te p?yty na p??kach i wystarczy tylko wyci?gn?? r?k? po wybran? pozycj? z kr?gu bluesa czy jego okolic. Ja natomiast ci?gle my?l? o tym, aby?cie poznawali nowe Zespo?y czy Solist?w, a tak?e klasyk?, w tym najpi?kniejszym zabarwieniu.
Nie jest to proste. Bo s?uchaj?c fragment?w p?yty po raz pierwszy, nie wchodzi do g?owy tak natychmiast i trzeba troszk? czasu aby cz?sto go?ci?a w Waszych odtwarzaczach.
Mo?e oprawa s?owna i rekomendacja daje troszk?, ale tylko troszk?, bo to dok?adnie Wy decydujecie czy dalej chcecie s?ucha? tych nutek.
Jednak z uporem manniaka staram si? gra? rzeczy nieznane, bo to kolejna lekcja dla nas Wszystkich i tak post?powa? b?d? dalej.
Bo przecie? po nowe produkcje Johna Lee. B.B. Kinga, Buddy Guya. Pink Floyd, The Rolling Stones i innych, si?gn?? mo?ecie bez trudu w ka?dej chwili.
Naprawd? s?uchaj?c wszystkich audycji, cho?by na naszym forum w jednym tylko tygodniu , dostajemy przeogromn? dawk? muzyki i poznajemy (cz?sto ja tak?e) zupe?nie mi nieznanych Wykonawc?w, a nader cz?sto znakomitych.
A to w?a?nie dlatego ?e autorzy wyszukuj? dla Was takie pere?ki.
Za moment wyje?d?am w d?ug? drog? i w odtwarzaczu czeka ju? na mnie "Giles", bo s?uchaj?c dzi? z Wami tej formacji, jeszcze bardziej utkwi?a mi w g?owie.

Jeszcze raz Refie Dzi?kuj? za ciep?e s?owa i wiem, ?e skierowane by?y one tak?e do innych Koleg?w kt?rzy racz? nas pi?knymi d?wi?kami!!!

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » czerwca 12, 2007, 5:30 am

:D po ca?ej nocy pracy ... z przerw? na Okolice Bluesa :D
zagl?dam odruchowo
przyznam ?e pikne teksty dopisali?cie ..uciecha czytac :D
pi?knego dnia Wam ?ycze
a ja id? si? chwilk? kimn??.. Pa Pa
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości