Tre?? Audycji - 26.02.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji - 26.02.07'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 21, 2007, 12:48 am

26.02.07' poniedzia?ek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i Okolice Bluesa.

Wreszcie mamy ju? album na kt?ry wszyscy czekali?my z wielk? niecierpliwo?ci? "Pami?ci Paw?a Bergera". A wi?c czas najwy?szy aby par? utwor?w, pojawi?o si? w "Okolicach Bluesa".
Dlatego ten wiecz?r nale?e? b?dzie do grupy "D?em", a Go?ciem specjalnym programu, b?dzie Maciej Balcar!
Ale Ma?ka poznamy te? z nieco innej strony, bo zagra i za?piewa dla nas na zywo par? kawa?k?w, w tym tak?e, pojawi? si? mo?e Covery.
Ciesz? si? bardzo ?e Maciek przyj?? z rado?ci? moje zaproszenie, bo mysl? sobie, ?e mo?e by? to ciekawa i mi?a audycja!


Moi Drodzy! Bardzo Was prosz? aby?cie tym razem, to w?a?nie Wy zadawali pytania Ma?kowi, a ja spisz? je z pietyzmem i b?d? zadawa? na antenie!


Zapraszam do s?uchania, oraz rozm?w na tej stronie podczas emisji programu. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zośka L. » lutego 21, 2007, 1:20 am

Ciesz? si? ?e od pewnego czasu w Okolicach Bluesa co tydzie? s? inni go?cie...Najbli?szy poniedzia?ek zapowiada si? do?? interesuj?co, tymbardziej ?e nowa p?yta D?emu jest naprawd? udana.Pozdrawiam
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 21, 2007, 1:28 am

Musz? powiedzie?, ?e ca?y dzisiejszy dzie? s?ucha?em w k??ko "S?odkiej". Odnosz? wra?enie, ?e Maciek za?piewa? to dla Ryska. Bardzo wiele jest w tym emocji!
By?em poruszony!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Małgosia Koźmin » lutego 21, 2007, 8:33 am

CUDOWNIE KOLEJNA AUDYCJA Z GOSCIEM SUPER I DO TEGO BY BYLO JESZCZE DLA MNIE PI?KNIEJ BEDZIE TO GRUPA D?EM>ANDRZEJKU PI?KNIE DZIEKUJE JUZ DZI?
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 21, 2007, 9:38 am

Ja czekam za Waszymi pytaniami skierowanymi do Ma?ka!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Romka » lutego 21, 2007, 9:56 am

Chociaz Uwielbiam Andrzeju Twoje aduycje to musze powiedziec ze Maciejem ja osobosice jestem rozczarowana... Przykro mi ale tak jest!
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: Aga » lutego 21, 2007, 10:06 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Musz? powiedzie?, ?e ca?y dzisiejszy dzie? s?ucha?em w k??ko "S?odkiej". Odnosz? wra?enie, ?e Maciek za?piewa? to dla Ryska. Bardzo wiele jest w tym emocji!
By?em poruszony!!!


Mam dok?adnie takie same odczucia dotyczace tego utworu. Przez "S?odk?" nie zda?y?am jeszcze przes?ucha? dok?adniej drugiej p?yty, ca?y czas s?ucham tego utworu i szczeg?lnie warstwa instrumentalna mnie tutaj zachwyca.

Audycji na pewno wys?ucham z uwag?. Pozdrawiam
Aga
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 65
Rejestracja: marca 5, 2006, 8:42 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Postautor: Góri » lutego 21, 2007, 10:09 am

Romka pisze:Chociaz Uwielbiam Andrzeju Twoje aduycje to musze powiedziec ze Maciejem ja osobosice jestem rozczarowana... Przykro mi ale tak jest!

:?:
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dzemek » lutego 21, 2007, 12:27 pm

Zapowiada si? kolejna interesuj?ca audycja.Nowej p?yty D?emu JESZCZE nie mam, ale zapewne w nied?ugim czasie nab?d?.
Pytania do Macieja B. odemnie pojawi? si? p??niej, musz? je dok?adnie przemy?le
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 21, 2007, 1:26 pm

dzemek pisze:Zapowiada si? kolejna interesuj?ca audycja.Nowej p?yty D?emu JESZCZE nie mam, ale zapewne w nied?ugim czasie nab?d?.
Pytania do Macieja B. odemnie pojawi? si? p??niej, musz? je dok?adnie przemy?le?.


D?emku! Tylko serdecznie prosz? ?eby nie w dniu emisji programu.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Romka » lutego 21, 2007, 2:26 pm

G?ri Nie chodzi tu ani o plytke ani o superowe piosenki ani tez sam zesp?? DZEM! Paradoks polego na tym ze jeszcze w sobote kiedy to ludzie z tego forum chcieli sobie z Mackiem zrobic zdjecie na pamiatke ten to okreslil to jakos tak "dziecinada" i olal ludzi...ktorzy teraz tu maja mu zadawac pytania...
Przykre ale prawdziwe!
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: tyna » lutego 21, 2007, 4:29 pm

Hmm ja w sumie do Ma?ka mam kilka pyta?, ale sie wtydze bo troche s? obciachowe^^ Ale mo?e na dniach wymy?le lepsze ;]
I bardzo fajnie ?e tyle go?ci w Okolicach! :)
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Zośka L. » lutego 21, 2007, 8:22 pm

tyna pisze:Hmm ja w sumie do Ma?ka mam kilka pyta?, ale sie wtydze bo troche s? obciachowe^^


Jak to s? te pytania o kt?rych my?l?, to faktycznie by?oby lepiej (dla Ma?ka) ?eby ich nie us?ysza?/przeczyta? :P
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: tyna » lutego 21, 2007, 9:36 pm

Diabolique pisze:
tyna pisze:Hmm ja w sumie do Ma?ka mam kilka pyta?, ale sie wtydze bo troche s? obciachowe^^


Jak to s? te pytania o kt?rych my?l?, to faktycznie by?oby lepiej (dla Ma?ka) ?eby ich nie us?ysza?/przeczyta? :P


To utwierdzi?a? mnie w przekonaniu ?e lepiej nie :mrgreen: :P :wink:
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Siaśka » lutego 21, 2007, 9:37 pm

?ooo, zapowiada si? nast?pna ciekawa audycja :D.
Odk?d kupi?am t? p?yt? ( w super niskiej cenie - 39.90 :twisted: ) - przes?uchaam jej ju? do?? duu?o razy.. Od pocz?tku, ko?ca, od ?rodka.. Ca?? p?yt? naraz i wszystkie kawa?ki osobno... I musz? powiedzie?, ?e wspania?? p?yt? wydali. Klimatyczn? tak?...
Ju? sieciesz? na t? audycj? :)
Awatar użytkownika
Siaśka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 189
Rejestracja: lipca 1, 2006, 3:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: wuja_mati » lutego 22, 2007, 12:13 am

swietnie ze bedzie audycja poswiecona Paw?owi, cenie go bardzo i jest dla mnie idolem jako klawiszowiec :)

juz teraz dziekuje Andrzeju za ta audycje
"Nigdy nie podzielałem zdania, że mniej znaczy lepiej - że im mniej ludzi cię słucha, tym jesteś lepszy, bo twoja muzyka jest zbyt skomplikowana dla większej masy."

http://picasaweb.google.pl/matiostrzeszow
Awatar użytkownika
wuja_mati
blueslover
blueslover
 
Posty: 742
Rejestracja: września 23, 2006, 11:00 am
Lokalizacja: Ostrzeszów

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 22, 2007, 12:22 am

Diabolique pisze:
tyna pisze:Hmm ja w sumie do Ma?ka mam kilka pyta?, ale sie wtydze bo troche s? obciachowe^^


Jak to s? te pytania o kt?rych my?l?, to faktycznie by?oby lepiej (dla Ma?ka) ?eby ich nie us?ysza?/przeczyta? :P


Ale mysl? ?e Ty masz jakie? pytania do Ma?ka!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zośka L. » lutego 22, 2007, 2:28 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Diabolique pisze:
tyna pisze:Hmm ja w sumie do Ma?ka mam kilka pyta?, ale sie wtydze bo troche s? obciachowe^^


Jak to s? te pytania o kt?rych my?l?, to faktycznie by?oby lepiej (dla Ma?ka) ?eby ich nie us?ysza?/przeczyta? :P


Ale mysl? ?e Ty masz jakie? pytania do Ma?ka!


Na dzie? dzisiejszy, tudzie? dzisiejsz? noc :P nic mi do g?owy nie przychodzi :wink:
To be a rock and not to roll.
Awatar użytkownika
Zośka L.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1532
Rejestracja: stycznia 31, 2006, 5:55 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Tami » lutego 22, 2007, 11:30 am

Jesli mo?na, chcia?abym zapyta? Ma?ka o par? rzeczy:
-co sk?oni?o Go do podj?cia decyzji o przyst?pieniu do D?emu, wczesniej bowiem odrzuca? inne propozycje, stawiajac na ?piewanie swoich w?asnych piosenek, na karier? solow? ?
-czy fakt, ?e ciagle musi si? mierzyc z legend? pierwszego wokalisty, charyzmatycznego, niezapomnianego Ry?ka Riedla, jest dla Niego problemem czy motywacj? ?
-Jesli si? nie myl?, pierwsza i ostatnia solowa p?yta, ukaza?a si? juz wieki temu, bodajze w 98r, czy w zwiazku z tym ma jakies plany nagraniowe poza D?emem?
-ciagle mam w pami?ci doskona?e wykonanie Ma?ka "What You Are"Dave Matthews Band, kt?re prezentowane by?o w audycji Paw?a Michaliszyna, czy nie pociaga Go, aby i?? w?asnie w tym kierunku, aby tworzy? i wykonywac w?a?nie tak? muzyk??

To na razie tyle, jesli przyjdzie mi jeszcze co? do g?owy to dopisze p??niej :wink:
Tami
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 10905
Rejestracja: października 23, 2006, 10:35 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 22, 2007, 11:58 am

Dzi?kuj?! Bo ja np. trzech z Twoich pyta?, ju? bym nie zada? Ma?kowi. A s? bardzo ciekawe!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dzemek » lutego 22, 2007, 5:18 pm

No to ja dodam swoje pytania:
-Jak si? czujesz w tej chwili? :wink:
-Ma?ku, wiadomo mi, ?e urodzi?e? si? w Ostrowie Wielkopolskim, jednym z bluesowych miejsc.Czy rodzinne strony tak?e zadecydowa?y o tym, ?e zainteresowa?e? si? t? muzyk??
-Teatr, zesp?? D?em, trasy koncertowe-wiele si? dzieje w Twoim ?yciu, jest czas na ?ycie rodzinne?
-Co s?dzisz o p?ycie "Pami?ci Paw?a Bergera" i samym koncercie, kt?ry odby? si? 27.01.2006 r.?
-D?em to jedna z lepiej rozpoznawalnych zespo??w w Polsce, mimo to rzadko go?cicie w mediach.Jak to robicie? :P
-Z Andrzejem Jerzykiem zapewne spotka?e? si? wcze?niej w swoim ?yciu.Co s?dzisz o tym cz?owieku?
No i tyle na dzi?.
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Michał » lutego 22, 2007, 6:08 pm

Moje pytanie. Czy Maciek ma planty /rzecz jasna muzyczne/ poza D?emowe np nowa solowa p?yta, projekt muzyczny z nowa super grup? ;) i jak po latach ocenia swoj? debiutancka p?yt? /a na marginesie, gdzie mo?n? j? kupi? ?/
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Olifka » lutego 22, 2007, 6:51 pm

Panie Andrzejku ju? wiem ?e poniedzia?kowa audycja bedzie cudowna, anielska, zaczarowana...
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: wuja_mati » lutego 22, 2007, 7:15 pm

Ja mam takie pytanie:
- Co sadzi o ostrzeszowskiej i ostrowskiej publiczno?ci ktore pojawiaja sie na koncertach D?emu?? Czy sie Ma?kowi podoba i czy zawsze ch?tnie wspomina sobie te koncerty i z ch?cia przyje?d?a na nast?pny ??

Mam nadzieje ze moje pytanko zostanie zadana Ma?kowi :)

pozdrawiam i do zobaczenia w poniedzialek :)
"Nigdy nie podzielałem zdania, że mniej znaczy lepiej - że im mniej ludzi cię słucha, tym jesteś lepszy, bo twoja muzyka jest zbyt skomplikowana dla większej masy."

http://picasaweb.google.pl/matiostrzeszow
Awatar użytkownika
wuja_mati
blueslover
blueslover
 
Posty: 742
Rejestracja: września 23, 2006, 11:00 am
Lokalizacja: Ostrzeszów

D?emowo w Zielonej G?rze

Postautor: lech » lutego 24, 2007, 5:37 pm

Witam Ciebie Andrzeju i wszystkich s?uchaczy
Mam wspania?e wspomnienia po niepowtarzalnym koncercie D?EMU akustycznie w zielonog?rskiej filharmonii. Po koncercie napisa?em artyku? do Gazety Nowosolskiej, gdzie znalaz?y si? tak?e wypowiedzi artyst?w. Oto ten artyku?:

DZIE? W KT?RYM P?K?O NIEBO

Te niezwyk?e s?owa to tytu? pierwszej p?yty zespo?u D?EM, na kt?rej zosta? zarejestrowany koncert jaki odby? si? w ?winoujskim amfiteatrze 12 lipca 1984 roku. Tak pojawi? si? na scenie zesp??, kt?ry sta? si? ikon? polskiego bluesa. Przez wiele lat dzia?alno?ci los ich nie oszcz?dza?. Trzeba w tym miejscu wspomnie? tego, kt?ry za?o?y? w roku 1981 kapel? legend?, Ry?ka Riedla. Jego zagmatwane ?ycie zako?czy?o si? 30 lipca 1994 roku. Kolejny dramat dla zespo?u to wypadek na autostradzie w trakcie powrotu z koncertu w Rzeszowie 27 stycznia 2005 roku, w kt?rym zgin?? Pawe? Berger, klawiszowiec zwi?zany od wielu lat z D?EMEM. Te tragiczne wydarzenia na szcz??cie nie sta?y si? przyczynkiem do rozpadu zespo?u, a wr?cz przeciwnie, scementowa?y muzyk?w i sta?y si? motorem do dalszego dzia?ania. Dowodem na to, ?e s? potrzebni na rynku muzycznym s? wielotysi?czne t?umy na ich koncertach. Tym razem jednak liczba widz?w zosta?a ograniczona murami zacnego budynku jakim jest Filharmonia Zielonog?rska, gdzie D?EM przedstawi? swoje akustyczne brzmienie. Na koncert zjechali wielbiciele zespo?u z okolicznych miast. W?r?d nich nie zabrak?o tak?e nowosolan. Warunkiem uczestnictwa w tym niezwyk?ym koncercie by?y jednak bilety, kt?re pomimo wysokiej ceny rozesz?y si? na d?ugo przed koncertem. Tak wi?c ci kt?rzy zasiedli w filharmonii, mogli poczu? si? wybra?cami losu. Samo pojawienie muzyk?w na scenie ju? wywo?a?o owacj?, a to by? dopiero pocz?tek. W miar? up?ywu czasu widzowie zacz?li opuszcza? mi?kkie siedzenie. Po godzinie trwania koncertu sala filharmonii zacz??a przypomina? plac przed scen? plenerow? (widok w tym miejscu niezwyk?y). Ludzie ta?cz? i ko?ysz? si? mi?dzy fotelami, by w ko?cu wyj?? z numerowanych rz?d?w i odda? si? kontemplacji w takt doskona?ych d?wi?k?w p?yn?cych ze sceny. Przewijaj? si? nowe kompozycje z wiecznie m?odymi przebojami z lat 80-tych. WHISKY, CZERWONY JAK CEG?A, DO KO?YSKI, NIE PROSZONY i wiele innych utwor?w rozgrzewa publiczno??. Cztery bisy, a na koniec VICTORIA. Koncert mia? trwa? p??torej godziny a przed?u?y? si? o godzin? natomiast wra?enie po nim pozostanie na d?ugo w pami?ci. Po koncercie muzycy wypowiedzieli si? dla Gazety Nowosolskiej.

Lech Bekulard: Od 15 lutego 2001 roku zacz??a si? twoja przygoda z zespo?em legend?. Jak znalaz?e? w nim swoje miejsce?

Maciej Balcar wokalista- To pytanie zadawa?em sam sobie, kiedy otrzyma?em propozycj? od zespo?u. Nie wiedzia?em jak to wszystko ma funkcjonowa?. Wtedy dotar?o do mnie, ?e wychowa?em si? na Ry?ku i jest to dla mnie ogromne wyr??nienie. Pojawi?a si? przede mn? szansa na kontynuacj? tego co on zacz??. Przej??em po nim sched? jak ucze? po mistrzu. Zrozumia?em jednocze?nie, ?e nie mog? go kopiowa?, ale musz? pokaza?, ?e mam w?asne pomys?y na funkcjonowanie w zespole. Cz??? rzeczy pozostawiam tak jak to pami?tam z koncert?w Ry?ka, dlatego ?e s? po prostu ?wietne i nie nale?y niczego przestawia?. Zdaj? sobie spraw?, ?e dzisiejszy D?EM to nie jest to samo co przed laty ale jednak odbi?r jest taki sam, co mo?e by? najwi?ksz? zach?t? do pracy. Teraz przed rokiem kolejny cios jaki odebrali?my od losu, ?mier? Paw?a. Odnosz? wra?enie, ?e to jeszcze bardziej nas scementowa?o i nasz zesp?? sta? si? monolitem.

L.B. Jakie macie plany na przysz?o???
M.B. W pierwsz? rocznic? ?mierci Paw?a odby? si? w Zabrzu czterogodzinny koncert, w kt?rym uczestniczyli przyjaciele zespo?u. Materia? poszed? do obr?bki i my?l?, ?e zostanie to wydane na trzech p?ytach. Poza tym nie mamy konkretnych plan?w. U nas wszystko odbywa si? swoim tempem. R??ne sytuacje albo nas przyspieszaj? albo stopuj?. Czas poka?e.

L.B. Twoim hobby jest fotografia. Czy na tym polu te? masz jakie? osi?gni?cia?
M.B. Jestem wybitnym amatorem. Wi?kszego amatora ze ?wiec? szuka?. Faktem jest, ?e fotografowanie sprawia mi bardzo du?? przyjemno??. Moje zdj?cia to dzia?anie na zasadzie pr?b i b??d?w. Wi?c hobby to tylko hobby. Moim ?yciem jest muzyka.

L.B. Wi?c wracamy na koniec do muzyki. Jakie koncerty sprawiaj? tobie najwi?ksz? przyjemno???
M.B. Nie ma ?adnej regu?y. Wszystko zale?y od atmosfery jaka towarzyszy koncertowi. Czasem 50 os?b zrobi taki klimat, ?e gra si? lepiej jak dla tysi?cy. Po prostu nie chce si? przesta? gra?. Tak odebra?em dzisiejszy koncert, by?o cudownie.

Lech Bekulard: 25 lat w D?EMIE. Nie za s?odko?
Jerzy Styczy?ski gitara- Je?eli spojrzysz na nasz? histori? to zobaczysz, ?e naszemu dzia?aniu towarzyszy wielka gorycz. Dw?ch ludzi od nas odesz?o, wi?c nie ma tu miejsca na s?odycz. My jednak gramy i b?dziemy to gra? dalej. Zawsze by?o ci??ko ale widzowie s? dowodem, ?e warto to robi?.

Lech Bekulard: Zasiadasz na miejscu Paw?a. Jak postrzegasz siebie w tym niezwyk?ym zespole?
Janusz Borzucki piano- Min?? ju? rok jak gram z zespo?em. Dali?my ponad 100 koncert?w, jednak do ko?ca ?ycia b?d? pami?ta? ten pierwszy, kiedy przysz?o mi zaj?? miejsce Paw?a z kt?ry zna?em si? osobi?cie. Przed pi?tnastu laty razem grali?my w „GANGU OLSENA”. Odszed? cz?owiek, kt?rego traktowa?em jak moj? rodzin?. W zespole spotka?em si? z wielk? pomoc? jak? otoczyli mnie koledzy, a to spowodowa?o powstanie znakomitej atmosfery i ?atwiej by?o mi zast?pi? Paw?a i wbi? si? w styl zespo?u. Teraz mam pewno??, ?e jestem u siebie.

Tak po zielonog?rskim koncercie wypowiadali si? ludzie s?odcy jak D?EM
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 24, 2007, 5:50 pm

Dzi?kuj? Serdecznie Leszku!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » lutego 24, 2007, 7:38 pm

:D z rado?ci? zasiad? do tej audycji.przyznam ?e d?ugo nie mia?em okazji w ?yciu dost?pi? i otrze? o osobowo?c Macka Balcara..
jako? mimo jego wielkiej popularno?ci brakowa?a mi tej kropki nad i .
Ja ceni? sobie osobisty kontakt jako klucz do filozofi Macka i osobowo?ci kt?ra daje mi czuja potrzebnego mi bardzo w odbiorze .
No c?? tak jestem skonstruowany ?e sam mus?? dotkn?c i poczu?.
:D Sta?o si? , taka chwil? by? kontakt z Mackiem na Jimiway 2006
w kilku sytuacjach i tu mnie zdoby? :D swoj? osobowo?ci? .
A wie? chronologia zdarze? jest naturalna rozwojowa i teraz ju? mog? pisa? ca?ym sercem co bed? czu? s?uchajac audycjii z Mackiem .
Paw?a Bergera mia?em poznac osobi?cie gdy trafi? z Adasiem Otr?b? i Jackiem Dew?dzkim pod dach naszego domui by?y to pi?kne chwile.
Zbyszka Szczerbi?skiego mia?em okazj? poznac gdy z Jankiem Frychlem i Macikiem Lipin? jako God Company trafilem do "Muzycznej Owczarni "
to by?y niezapomniane chwile kt?re na zawsze pozostana w pamieci.
Trafi?em na ten koncert dzi?ki Wollemu .
I gdy rano chyba we wtorek rozmawaili?my przez gg poda? mi wiadomos? o wypadku jeszce nie zna? szczeg???w .
to taka kartka z histori mojego ?ycia...w ktorych dotyka?em magii D?EMU.
Pozdrawiam serdecznie ...... :D
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Michał » lutego 24, 2007, 8:02 pm

Stanley-1 pisze:I gdy rano chyba we wtorek rozmawaili?my przez gg poda? mi wiadomos? o wypadku jeszce nie zna? szczeg???w .

o ?mierci Paw?a dowiedzia?em si? na lekcji, siedzia?em rozmarzony, nagle sms od brata: "M?ody m?wili w radiu ?e D?em mia? wypadek, podobno Pawe? nie ?yje", wtedy mnie ?ci??o ju? nie pami?tam, co robi?em do ko?ca dnia, lekcje si? sko?czy?y wr?ci?em do domu sprawdzi?em w internecie co pisze, wy??czy?em komputer, w??czy?em koncert ze Spodka i poszed?em spa? i chyba tyle. Kurcze by? to dla mnie ogromny szok.


fajnie ?e Pan robi tak? audycje, zawsze mi?o mi s?ucha? D?emowych utwor?w.
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Stefan_69 » lutego 24, 2007, 9:43 pm

Jestem nowy na tym forum i postanowi?em ?e najpierw przegl?dne tematy i sie ucieszy?em jak zobaczy?em ten, fajnie ?e Balcar bedzie goscil w tej audycji. Jeszcze nigdy jej nie sluchalem, ale w poniedzia?ek na pewno bedzie ten pierwszy raz bo D?em to m?j ulubiony zespo? przez niego zacza?em s?ucha? bluesa i Balcar bardzo do D?emu pasuje bo ma super g?os wg mnie!!!
Awatar użytkownika
Stefan_69
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: lutego 24, 2007, 6:37 pm
Lokalizacja: Suwałki

Postautor: Stefan_69 » lutego 24, 2007, 9:47 pm

Pawe? i rysiek zawsze beda z nami w naszych sercach! Oni nie ?yj? ale ?yje ich muzyka i to sie nigdy nie zmieni ['] ['] [']
Awatar użytkownika
Stefan_69
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: lutego 24, 2007, 6:37 pm
Lokalizacja: Suwałki

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości

cron